Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 446207 alkalommal)

Nem elérhető putto

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 94
    • DynamicArt.hu
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2085 Dátum: 2014. Március 31. - 07:04:07 »
Köszi TOZ, az újabbak nevében is a bemutatkozót :)
Boldog Szülinapot Dorottyának :)    :thumbup:

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2086 Dátum: 2014. Április 02. - 21:52:27 »
Herpa vagyok, 3 hónapja függő. Karácsony körül találtam a fórumra, azóta olvasgatom. Néha rám tör a vágy, hogy egy rakás pénzt elköltsek, de egyelőre jól bírom. Sokat segített a kezdőknek szóló leírás.
Apám rég nem használt borotvájával kezdtem, a lapos nyelű Gilette G2000-rel. Volt még otthon egy bontatlan Wilkinson pamacs, timsó, Barbon krém, használhatatlan pengék (Supernova, régi Gilette-ek). Jól le is nyúztam magam az elején, pedig mindenhol leírják, hogy nem szabad nyomni a borotvát. Közben vettem egy EJ89-et, azóta a Gilette utazó borotva lett.

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2087 Dátum: 2014. Április 02. - 21:53:49 »
Üdv a fórumon!
A rakás pénz elköltése csak idő kérdése. ;)
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2088 Dátum: 2014. Április 02. - 21:58:12 »
Szia, herpa!

Érezd jól magad közöttünk! :handshake:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető putto

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 94
    • DynamicArt.hu
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2089 Dátum: 2014. Április 02. - 22:22:54 »
Szia Herpa! :) üdv itt, és a lényeg:
Ne nyomj! :)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2090 Dátum: 2014. Április 02. - 23:04:38 »
 :hat:
A lóvé hamar elfut itt is ha elborulsz. :boldog:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2091 Dátum: 2014. Április 02. - 23:57:09 »
Üdv köztünk herpa!  :hat:
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2092 Dátum: 2014. Április 03. - 00:53:20 »
Üdvözöllek a zártosztályon!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Attiss

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2093 Dátum: 2014. Április 09. - 15:20:37 »
Sziasztok!

Én is új vagyok a pengések között  :)
Az egész elhajlás ott kezdődött kb. 2 hete, hogy egy 4000 dolláros Mick Strider borotváról szóló pamacs és penge cikk volt az indexen... :) Már régóta gondolkodtam azon, hogy a mach-féle borotválkozást le kellene váltani valami olyan megoldásra, ami jobban kíméli a közepesen erős, szerintem viszonylag gyorsan növő szőrrel borított és ehhez még érzékenységgel is megáldott arcbőrömet. Először csak más kozmetikumra gondoltam és ezért kezdtem el olvasgatni a pamacs és penge blogot, ahonnan eljutottam erre a fórumra, innen viszont ahogy látom nincs megállás... :)

Egy próbát megér ez a vircsaft, gondoltam :D úgyhogy a röpke két hét alatt jó pár bejegyzést elolvastam a p és p blogon és itt a fórumon is, bekerült a tükrös szekrénybe egy Lord L6 a hozzá járó és kiegészítésként vásárolt 3 féle penge, egy proraso pre krém (beszerezve a douglas-ből, ennek az ára fájt...), egy wilkinson borotvaszappan és egy hjm pamacs. A Proraso-t leszámítva kb. annyit költöttem mindenre, mintha vettem volna egy 4db-os készletet a mach3-ba... (persze ezzel csak magamat is nyugtatom, hogy lám milyen visszafogott vagyok és megfontoltan költekezem :) ).

A szüzességünket egyszerre veszítettük el az L6-al és igen jó élmény volt, az arcbőrömnek mindenképp :)
Felfedeztem a borotválkozásnak egy új dimenzióját és "sajnos" azt hiszem, hogy innen nincs megállás, elkaptam a fílinget és a mindennapi rutin hipp-hopp borotválkozás avanzsált egy kellemes rituálévá pre-krémezéssel, pamacsolással, nyugodt húzásokkal és egy nyugtató after lezárással :)
Lelkem mélyén azért remélem, hogy a költségek tekintetében maradok közepesen visszafogott, de tulajdonképp nem érdekel :D

A barátnőm is már belenyugvóan nyugtázta, hogy az a minimális normalitás is eltűnt az ő szerelméből, ami még azelőtt lakozott benne, mielőtt elkezdett volna maga előtt motyogva borotválkozáshoz való kozmetikumokat válogatni több boltban, vagy mielőtt borotválkozásról szóló blogokat és fórumokat olvasgatott volna... :) Ha tudná, hogy most már írok is, tán hívná is az anyukáját, hogy meg van-e még a helye a családi házban, mert visszamenne... :D
Jelenleg ott tartok, hogy tegnap megvásároltam cbandi éltárstól (ezt az éltárs megnevezést is elsütöttem barátnőmnek, kerekedett is a szeme :) ) a proraso szappant és a krémet is, sőt, miután beszélgettünk egy jót, kaptam tőle próbára egy Black Beauty-t (ezt nem említem otthon a félreértések miatt :D ), amit hamarosan letesztelek egy valamilyen lord pengével. Ezúton is köszönöm a tanácsokat, a szappant, a krémet és a fekete szépséget cbandi! ;)

Röviden ennyi, hosszabban is tudnám, de már ebből is láthatjátok, hogy vallást váltottam :). Ha ezek után nem leszek kitiltva a fórumról a "rövidke" hozzászólás miatt, akkor majd beszámolok a black beauty-val átélt élményekről is, amint kipróbáltam :)

Attila

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2094 Dátum: 2014. Április 09. - 15:25:56 »
 :thumbup:

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2095 Dátum: 2014. Április 09. - 15:34:03 »
Üdv a fórumon!
Közvetetten, de hozzájárultam a kezdő szetthez. Asszem enyém volt az a Proraso szappan. :)
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2096 Dátum: 2014. Április 09. - 15:43:52 »
Szia, Attila!

Már azt hittem, hogy Te vetted meg a négyezer dolláros borotvát, így indult minden.... :D

"...kaptam tőle próbára egy Black Beauty-t (ezt nem említem otthon a félreértések miatt :D ...)"  :fetreng:

Érezd jól magad közöttünk! :handshake:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2097 Dátum: 2014. Április 09. - 16:40:12 »
...barátnőmnek, kerekedett is a szeme :)
Akkor hogy fog, amikor egyik reggel gyanútlanul kinyijta a tükrös szekrényt, és meglátja hogy a régi esetleg tenyérnyi hellyel ellentétben már több polcot is elfoglalsz.:crazy:
Üdv. a fórumon éltárs :D

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2098 Dátum: 2014. Április 09. - 17:14:08 »
Legjobb kapukon dörömbőlsz.

Ez tényleg egy fura világ. De ha majd minden reggel babapopsi n, s változatos illattal viszed be a gőzölgő reggeli kv-t, lehet befigyel a fa alá egy Futur is!



- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2099 Dátum: 2014. Április 09. - 17:22:11 »
Hogy hova vezet a spórolás?

Egy részlet a mindennapos készletről:
http://kepfeltoltes.hu/140409/1397056665431_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici