Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 856349 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kávézó
« Válasz #9180 Dátum: 2015. Február 03. - 15:21:43 »
Én feltalalom a gugoló asztalt!

Állástól visz3rt, az üléstől gericbajt.

Gugolas egésséges
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Kávézó
« Válasz #9181 Dátum: 2015. Február 03. - 16:54:10 »
Lefordítom a cikket:
valaki kitalálta az állóasztalt, s kerekítettek hozzá tudományos magyarázatot.
Ugye ez a mondat elég árulkodó:
"A svéd bútorgyárnak pont van erre is egy ötlete: az elektromos motorral állítható lapmagassággal szerelt asztal. Mivel az alapkiszerelés 150 ezer forint (igen, per asztal)......."
Az állóasztal elég régen ki van találva, például Churchill is azt használt. Igazából nincs rajta annyi kitalálnivaló, egyszerűen csak egy magasabb asztal. Abban igazatok van hogy mindenféle egészség/életmód-divatok jönnek mennek, és kevés éri meg az 5 évet, és egyáltalán nem biztos hogy mindenkinek jó állva dolgozni. Akit érdekel, az viszont ki tudja próbálni fillérekből egy kis barkácsolással. Nekem, személy szerint, bevált, ismerek olyat akinek viszont nem.

Én is sokallom a 150e pénzt, viszont egy normális irodai asztal+görgős szék kombinációl nem lesz sokkal kevesebb. Az irodabútor sajnos alapból drága, minden kategóriában.

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Kávézó
« Válasz #9182 Dátum: 2015. Február 03. - 18:47:08 »
És akkor mi van a "a lovak esznek csak állva" frázissal? :)


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Kávézó
« Válasz #9183 Dátum: 2015. Február 03. - 20:03:52 »
Alszanak...
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kávézó
« Válasz #9184 Dátum: 2015. Február 03. - 20:07:36 »
De a lovakat lelövik ugye?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Kávézó
« Válasz #9185 Dátum: 2015. Február 03. - 21:23:35 »
Egy... :crazy:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Kávézó
« Válasz #9186 Dátum: 2015. Február 04. - 13:03:57 »
Alszanak...
Mélyalváshoz nekik is le kell feküdni. Lábon állva csak szenderegni tudnak.

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Kávézó
« Válasz #9187 Dátum: 2015. Február 06. - 13:31:35 »
Kezdőmókus, igen, csak álló asztalnál rengeteg a pofás házibarkács megoldás, azzal nem is lenne bajom, csakhogy én nemhogy naponta, de leginkább óránként szeretném állítgatni :) Nagyon sokat nem tudok állni, de lehet, hogy idővel ez alakulna. Aki olyan helyen dolgozik, hogy legalább óránként biztosan feláll és megy egy pár kört, annak nem lehet akkora gond az ülve dolgozás, amíg cégnél dolgoztam, én is folyamatosan felugráltam ügyfélhez, hátra a műhelybe, akármi, de mióta itthon dolgozom, csak annyi maradt, hogy ha csörög a telefon, akkor automatikusan felállok és állva vagy járkálva beszélgetek, feltéve, hogy nem kell hozzá a gépről semmi. Amúgy tudtommal nem ikeás találmány az állítható asztal, Amerikában rengeteg fajta megoldás létezik, és vannak igazán klassz mechanikus változatok, csak ugye az ár... Nyilván lehetne olcsóbb, ha tömegcikk válna belőle, így viszont kénytelenek ráterhelni a kis széria  plusz költségét. Ha sikerül valami pofás megoldásra jutnom, igény szerint közlöm. Addig is köszönöm a válaszokat!  :sör:

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Kávézó
« Válasz #9188 Dátum: 2015. Február 06. - 13:42:55 »
Mindenképpen írd meg ha találsz valamit!
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Kávézó
« Válasz #9189 Dátum: 2015. Február 06. - 14:04:23 »
Ezt régebben láttam már, szerintem ez lenne a leginkább kivitelezhető megoldás, mondjuk "szépni nem szép" :) https://www.youtube.com/watch?v=LKUVgv_iLtM

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Kávézó
« Válasz #9190 Dátum: 2015. Február 07. - 04:44:43 »
Én is irodában punnyadok napi nyolcban, monitor előtt és én is úgy vagyok, hogy legszívesebben fél óránként váltogatnám az ülő és álló pozíciókat. Viszont a cégnél egységes, vállalati arculat lett kialakítva az irodabútorok terén (hagyományos magasságokkal), így bár anyagilag nyilván nem vágná őket haza a dolog, hogy vegyenek egyet nekem, nem teszik meg.
Egyébként nem az asztal magasságát kellene állítgatni, az lehetne fix, hanem valami kényelmes bárszéket kelllene mellépasszolni
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Kávézó
« Válasz #9191 Dátum: 2015. Február 07. - 04:52:12 »
Mi ez a lustulás emberek? Két aktív tagot látok, a másik Herpa. Azt hiszitek, mert szombat van, azért még nem kell fórumoznotok? :)
Én speciel pont egy órája másztam ki az ágyból.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #9192 Dátum: 2015. Február 07. - 08:16:40 »
És mi a helyzet az ülőlabdával, ami ülés közben tornáztatja a gerincet?

"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Kávézó
« Válasz #9193 Dátum: 2015. Február 07. - 11:46:39 »
Az utolso derek beallasom ota egy hagyonyos, sima egyszeru, full kemeny fa széken ulok. Elotte labda, meg a dremer (vagy mi a tosz) parna volt - az tuskes felfujos ize. A sima szek sokkal jobb.

Na meg ujabban kivettem a farzsebbol a penztarcat.

Más.
Fa harmonika ajto ugyben van valami tapasztalat itt valakinek (biztosra veszem, hogy van, szoval ne kussoljon, itt mi mindenhez is ertunk, ugyhogy varom a tuttit).
 :cimbi:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #9194 Dátum: 2015. Február 07. - 11:50:32 »
Nem kussolok... az a tüskés nem aranyérre való?
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici