Szerző Téma: Lord  (Megtekintve 214271 alkalommal)

Nem elérhető MetalWarrior

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Lord
« Válasz #420 Dátum: 2012. Október 07. - 11:10:04 »
Megpróbálok majd szerezni a super chromból, mert azt mindenki dícséri.

Érik az a sörözés. Ha hét közben itt vagy karcagon, akkor cca 3 km-re vagyunk egymástól, adok egy 10-es pakkot szívesen.
 :sör:

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Lord
« Válasz #421 Dátum: 2012. Október 07. - 13:12:51 »
Na mai penge beszerző körutam vége. EM, tetyko,
Hát én nem tudtam olyan ócsón  ;D megvenni. nálam a lord 5db 390Ft volt. A Gillette 329 Ft
http://kepmegosztas.com/img/cd98b3e204cd628959c72ead5cc6c6ae/2012-10-07-12.41.14.jpg
ki próbálom majd mind ami hetek kérdése lesz mivel csak 2 szer beretvákozom hetente.
Szerintem azért ez az érzés mert ez is egy kis szertartás, lassítás a kapkodó világunkban és ami felér egy kikapcsolódással, mint nálam a kávéfőzés este munka után. elpityuszkálok vele míg elkészítem,  megiszom lecsillapodok.

Voltam kint a használtcikk piacon hátha találok valami borotvált de meg kell mondjam, hogy az égvilágon semmit nem láttam. csak egy késest ami valami rossz kgst műanyag nyéllel volt.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető OBJoe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 444
  • Old Black Joe
Re:Lord
« Válasz #422 Dátum: 2012. Október 07. - 13:54:40 »
Voltam kint a használtcikk piacon hátha találok valami borotvált de meg kell mondjam, hogy az égvilágon semmit nem láttam. csak egy késest ami valami rossz kgst műanyag nyéllel volt.

A kés a lényeg, nem a nyél. Sok jó késnek van látszólag KGST-s nyele. Ilyen alapon a J.A. HENCKELS-emre rá sem néznél, de talán még a DOVO-mra sem.  Pedig nem rosszak.  :borz2:
Novaculum habeo.

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Lord
« Válasz #423 Dátum: 2012. Október 07. - 15:06:45 »
de tényleg valami rossz maszek volt ránézésre.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető daróc

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 223
  • ARKO-t tartósan használó, tapasztalttal bíró
Re:Lord
« Válasz #424 Dátum: 2012. Október 08. - 12:25:48 »
Az istennek sem áll kezemre a L 1822
csak az L111
Kéne idomulni De cirka 30 év borotválkozás után nem könnyű más szögtartást viselni.
Most várok egy LORD L122 (L5)tech fejes ebben reménykedem jó lesz
De kell captain penge is, együtt kell a kettő
...Bár a munkádon más keres - dolgozni csak pontosan, szépen,
 ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Lord
« Válasz #425 Dátum: 2012. Október 08. - 14:25:07 »
Sziasztok az extra metál oldalról melyik a legjobb lord pengés borotva? A 3 közül melyiket érdemes megrendelni?

http://extrametal.hu/borotvalkozas-borbely-termek-solingen-ujdonsag-lord-borotvakeszulekek-c-116_213.html

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Lord
« Válasz #426 Dátum: 2012. Október 08. - 14:28:46 »
Ezt vedd... de Edrose-nál!

"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Lord
« Válasz #427 Dátum: 2012. Október 08. - 18:34:13 »
Én szombaton vettem L1822M t . teljesen bejött első borotválkozásom sikeres volt.
Már most izgulok, hogy holnap lesz a 2. DE borotválkozásom. már alig várom, hogy pamacsojak a barbonnal. ;D
A mai keddi napon megvolt a 2. De lord L6 os borotválkozásom.
Most még jobb lett . Annyi bibim van, hogy a nyakamon érzékenyebben reagál eme fajta borotválkozásra. egyből elkezd égni pedig se vágás se semmi.
Lehet be kellene szereznem egy Lord L5 t?
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Lord
« Válasz #428 Dátum: 2012. Október 10. - 05:19:52 »
Várható esetleg valami új Lord DE modell? pl future koppintás vagy hasonló? ;D
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Lord
« Válasz #429 Dátum: 2012. Október 10. - 09:14:46 »
OVERLORD IS LESZ?
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Lord
« Válasz #430 Dátum: 2012. Október 10. - 18:00:29 »
Topi- Overlordot ne kívánj nekünk!  :fetreng:

Betyárka- Az L6 a kiméletesebb (megbocsájtóbb) az L6, L5 közül. Vannak itt olyan éltársak, akinek az L6 egy simogatós öleb és valami sokkal harapósabb fenevadra vágynak. A nyaki rész megborotválása a nem sík felület miatt persze sokkal nehezebb... A bőrt ki kell húzni feszesre, simára ott ahol csak lehet, és ha az arcon rendben volt a készülék, akkor előbb utóbb ráérzel, hogyan borotválj könnyedén nyakat is...  :D

LORD Future reméljük lesz kilátásban, de nem fűzök hozzá sok reményt, előbb lesz valami egy vagy kétpengés eldobható újítás, amin fejlesztenek még egy sort... de ne legyen igazam... 

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Lord
« Válasz #431 Dátum: 2012. Október 10. - 18:12:22 »
Reméljük. Érdekes arcon, állon, orr alatt stb semmi gond, főleg az arcomon érzem, hogy ezerszer simább a DE borotválkozási eredmény mint a régi borotválkozási eredményeim. Csak tényleg furi, hogy a nyaknál jön ki nehezen. Biztos a szöget kell eltalálnom jobban. ;D
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Lord
« Válasz #432 Dátum: 2012. Október 10. - 18:41:54 »
A nyakam (főleg az alja, és főleg baloldalon) nekem is rendkívül kritikus terület. Egyrészt, egy hüvelykujj-lenyomatnyi területen nő lefelé, fölfelé, és oldalvást is a szőr, másrészt simán képes kipirosodni bármitől, a borotválkozásról nem is beszélve, harmadrészt itt minden térszög előfordul a síkot kivéve. Ha ezek közül csak az egyikkel meg vagy áldja, akkor szép, kihívásokkal teli lesz ez az új kaland, amibe belevágtál!  :D

UI: Nálam a Proraso AS valamint a Weleda balzsam nagy gyógyító (külön-külön).
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:Lord
« Válasz #433 Dátum: 2012. Október 10. - 20:43:39 »
Betyus, nekem más a véleményem. Amikor én váltottam, az első egy-két borotválkozás erejéig csak a habot cseréltem le krémre és pamacsra, a három pengés sensor (női gillette vénusz) maradt, mivel nem tudtam venni, szerezni DE-t. Szóval az első borotválkozás után fél napig csak az arcomat fogdostam, simogattam, olyan sima és puha volt, egyedül a krém és pamacs kombótol úgy, hogy azzal a női bortvával, ugyanolyan sz@r technikával borotválkoztam.


Reméljük. Érdekes arcon, állon, orr alatt stb semmi gond, főleg az arcomon érzem, hogy ezerszer simább a DE borotválkozási eredmény mint a régi borotválkozási eredményeim. Csak tényleg furi, hogy a nyaknál jön ki nehezen. Biztos a szöget kell eltalálnom jobban. ;D

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Lord
« Válasz #434 Dátum: 2012. Október 10. - 20:50:07 »
Nem értem a dolgot mire célzol mivel pamacsot és krémet használtam. Fél megoldásnak nem vagyok hive. Ez olyan mintha csak nyalakodnék és utána semmi. :evil: akkor hol a feeling?
http://borotvafórum.hu/index.php?topic=340.msg63179#msg63179
Csak a puffin ad erőt...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici