Szerző Téma: Lord  (Megtekintve 213825 alkalommal)

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Lord
« Válasz #840 Dátum: 2014. Október 06. - 13:38:49 »
Sziasztok!
Lehet, hogy erre kéne egy "hack" vagy "módosítás" topikot indítani.
...Azt gondoltam, hogy ha megnövelem a penge és a távtartó közötti részt ...egyszerűen lecsiszoltam egy szalag csiszolóval a végén meg felpolíroztam. Nagyjából annyit amennyi a redők mérete lehetett kb 0.5 mm
...és milyen lett a kis agressor?
Harapósabb, alaposabb lett?
...vagy már csak tapétát lehet vele leszedni?

Én távtartón gondolkoztam r89nél óvatosan pár tized mmben :crazy: mivel bár nem rossz borotva,de lehetne alaposabb.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1492
Re:Lord
« Válasz #841 Dátum: 2014. Október 06. - 13:41:30 »
Sziasztok!
Lehet, hogy erre kéne egy "hack" vagy "módosítás" topikot indítani.
...Azt gondoltam, hogy ha megnövelem a penge és a távtartó közötti részt ...egyszerűen lecsiszoltam egy szalag csiszolóval a végén meg felpolíroztam. Nagyjából annyit amennyi a redők mérete lehetett kb 0.5 mm
...és milyen lett a kis agressor?
Harapósabb, alaposabb lett?
...vagy már csak tapétát lehet vele leszedni?

Én távtartón gondolkoztam r89nél óvatosan pár tized mmben :crazy: mivel bár nem rossz borotva,de lehetne alaposabb.
+5mm elég brutál lehet.
Merkur Progressnek hívják, igaz, a távtartóval csak egyben kapható a készülék. ;)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Lord
« Válasz #842 Dátum: 2014. Október 06. - 13:50:52 »
Nézegettem is de nekem túl nagynak tűnt a feje.
Különben szép állítható borotva lenne.
...de ez már Off a Lordok között :(

Waka:
Most látom h nem 5mm hanem 0,5 öt írtál.Töröltem az utolsó mondatomat hozzászólásomból.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Lord
« Válasz #843 Dátum: 2014. Október 06. - 20:15:34 »
Seventy- ugyanúgy használható, mint az eredeti. Semmi különbség, ha a megszokott módon borotválkozik az ember. Viszont kicsit nagyobb bozont esetén, el tudom képzelni, hogy a bozontban megakad, majd elhajlik a penge és megy a bőrbe, itt a fésűs perem szerintem is kell a megvezetés miatt... akkor viszont eltömődhet. Bizonyos szőr hossz után kell egy olló pre-nek. 

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Lord
« Válasz #844 Dátum: 2014. Október 13. - 10:04:42 »
http://www.jofogas.hu/budapest/Lord_Borotvakeszulek__L6__5_csomag_penge_19477543.htm
Akit érdekel, még van egy ingyenes házhoz szállításos LORD szet a jófogáson.

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Lord
« Válasz #845 Dátum: 2014. Október 13. - 18:18:00 »
Ebből csak a kapitány penge érdekelne.
Érdekes internet nagy világában keresve nem igazán van találat.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető beldom

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 160
Re:Lord
« Válasz #846 Dátum: 2014. Október 13. - 19:05:36 »
Kapitányt szerintem Sic-től is kaphatsz.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Lord
« Válasz #847 Dátum: 2014. Október 13. - 19:49:58 »
Vagy Lord webshop. A Captain amúgy érdekességnek elmegy, de nem akkora szenzáció, kipróbálod és aztán konstatálod hogy ilyen is van :D

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Lord
« Válasz #848 Dátum: 2014. Október 13. - 21:59:35 »
Vagy Lord webshop. A Captain amúgy érdekességnek elmegy, de nem akkora szenzáció, kipróbálod és aztán konstatálod hogy ilyen is van :D

A captain nekem egy nagyon kellemes, lágy  penge. 5-6 borotválkozást prezentált.

Csak azért adtam tovább, mert nálunk mindig ki kellett venni a készülékből, különbem berozsdállik.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető zsoltex70

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Lord
« Válasz #849 Dátum: 2014. Október 23. - 13:19:17 »
Sziasztok!
4 honapja gazdagítom a DE használok táborát, azota a forum olvasoja vagyok szinte napi rendszerességgel! Imádok igy borotválkozni, ilyen babapopsi arcom sosem volt! :)  2 hete jöttem haza németből, ott vettem a műanyag Wilkit :) annyi jot irtatok a Lordrol hogy első dolgom volt egy L6-ot rendelni :) Egy SC pengével használom, használnám, ugyanis már 4 borotválkozáson is tul vagyok vele, de valamiért nem produkálja azt amit a Wilki! Nem erős a szőrzetem mégis min 3x kell átfutnom a képemen, de még igy sem az az eredmény amit szeretnék, mitha kicsit tépné a szőrt! Mi lehet a gond vagy mit nem csinálok jol, vagy kifogtam egy rossz kidolgozású Lordot? A Wilkinel milyen jellegű feje lehet? Köszi sracok :)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Lord
« Válasz #850 Dátum: 2014. Október 23. - 13:33:57 »
Lehet neked a lord sc élszallagja nem ideális!

Próbálkozz minél több félével!

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1492
Re:Lord
« Válasz #851 Dátum: 2014. Október 23. - 13:53:29 »
Sziasztok!
4 honapja gazdagítom a DE használok táborát, azota a forum olvasoja vagyok szinte napi rendszerességgel! Imádok igy borotválkozni, ilyen babapopsi arcom sosem volt! :)  2 hete jöttem haza németből, ott vettem a műanyag Wilkit :) annyi jot irtatok a Lordrol hogy első dolgom volt egy L6-ot rendelni :) Egy SC pengével használom, használnám, ugyanis már 4 borotválkozáson is tul vagyok vele, de valamiért nem produkálja azt amit a Wilki! Nem erős a szőrzetem mégis min 3x kell átfutnom a képemen, de még igy sem az az eredmény amit szeretnék, mitha kicsit tépné a szőrt! Mi lehet a gond vagy mit nem csinálok jol, vagy kifogtam egy rossz kidolgozású Lordot? A Wilkinel milyen jellegű feje lehet? Köszi sracok :)
Ha minden igaz, az egy Merkur fej -féle Lord, teljesen más, mint a Wilkinson Tech jellegű feje (kicsit más szöget fog szeretni). Próbálj benne olyan pengét, ami már bevált, illetve próbáld bele az SC-t a Wilkibe.
Gillette Tech 1951

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Lord
« Válasz #852 Dátum: 2014. Október 24. - 09:43:09 »
Sziasztok egy kis segítséget, vagy tanácsot szeretnék kérni. 
Lord L111 imádtam és nagyon bejött, színte súlytalanul operált, ma reggel borotválkozás közben viszont kiesett véletlenül a kezemből és a kád szélére zuhant puffffff   :( :( :( :(  letört egy darab a széléről, most nagyon szomorú vagyok, megnéztem fényen a másik oldalnál is felfedezni véltem hogy megvan repedve. 
Mit tudok csinálni ? Tudom hogy nem ér sokat, de számomra nagyon ott volt. 
Pillanatragasztóval csöpögtessek rá? Vagy fájó szívvel de dobjam ki ??????:-[

Mit csináljak????:-[ :-[ :-[ :-[
Jól kezdődött ez a napom is  :-[ :-[

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Lord
« Válasz #853 Dátum: 2014. Október 24. - 10:17:41 »
Mit tudok csinálni ? Tudom hogy nem ér sokat, de számomra nagyon ott volt. 
Veszel 5 másikat. Ha elejted az egyiket, akkor se fogsz elkeseredni, hanem előveszed a másikat. Amikor a tartalék 1-re csökken, megint rendelsz 5öt.

Nekem is a kedvencem, de a kialakításból nyilvánvaló, hogy nem az örökkévalóságnak tervezték. Nem érdemes bánkódni miatta, még gyártják :D

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Lord
« Válasz #854 Dátum: 2014. Október 24. - 10:20:22 »
Nekem is személyes kedvencem. Ezért vettem én is még egyet tartalékba, sőt pár darabot elajándékozni ismerősöknek is hátha rákapnak.  ;D
Irány 100 as bolt és kutakodás.
Csak a puffin ad erőt...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici