Szerző Téma: Lord  (Megtekintve 213228 alkalommal)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Lord
« Válasz #930 Dátum: 2015. Március 05. - 18:50:44 »
Mondjuk nekem egy év után az alaplemezen a pengénél megjelent egy rozsdapötty, úgyhogy most gondolkozom, hogy...  :crazy:
...levakarod a rozsdát?  :crazy: nikkel alatt réz van, azalatt meg valami olyan fémötvözet, ami szintén elég nehezen rozsdásodik...pötty szinten pláne! Szal szerintem valamelyik pengéből elektrolizált a tartólap bevonatra, lepucolható!  :crazy: Több L6-ot nem vehetsz, illetve nem kapsz uhu kolléga!  ;D :sör: ( csak, hogy kíméljem mindkettőnk pénztárcáját!)  :fetreng:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Lord
« Válasz #931 Dátum: 2015. Március 05. - 19:34:19 »
Ő kapott, én nem? :fejtor:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Lord
« Válasz #932 Dátum: 2015. Március 05. - 20:12:11 »
Én is jelezni akartam, hogy spiáter vagy akármi nem rozsdál.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Lord
« Válasz #933 Dátum: 2015. Március 05. - 20:40:22 »
Több L6-ot nem vehetsz, illetve nem kapsz uhu kolléga!  ;D :sör: ( csak, hogy kíméljem mindkettőnk pénztárcáját!)  :fetreng:

Köszönöm a tippet, megpucolom! Megnyugtatásodra közlöm, hogy biztosan nem fogok másikat kérni  :sör:

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Lord
« Válasz #934 Dátum: 2015. Március 05. - 22:39:38 »
Ő kapott, én nem? :fejtor:
Parancsolsz pmol kolléga, miben segíthetek?  :peace:

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Lord
« Válasz #935 Dátum: 2015. Március 06. - 06:32:15 »
Éltársak,

Megvolt az L6 első bevetése. Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla!
Méretéhez képest picit könnyűnek tűnt, de már a tegnapi pengebehelyezésnél, ismerkedésnél kiderült számomra, hogy nagyon is a kezemre áll. Valahogy már akkor éreztem, hogy nem fogok  csalódni benne. De hát a puding próbája az evés. Kora reggel letusoltam és nekiestem a 4 napos szőrzetemnek. Úgy vitte, hogy csak na... Komolyan, ilyen simaságot talán még életemben nem tudtam elérni vagy csak nagyon kevésszer. Asszonyteszt: "De jó puha" és simi, puszi egy ideig  :D
Szóval úgy érzem, 2 hónap DE használat után, és úgy hogy ez a negyedik készülékem, végre révbe értem! Nem mondom, hogy soha többet nem veszek új borotvát (nem lehet leállni), de az L6-nak biztos helye lesz a polcomon! Az előtte nyúzott Weishihez képest egy álom. Pedig azzal is szépen meg tudtam borotválkozni. De úgy látszik a Merkur fej a nekem való :) Persze vétettem egy kisebb vágást az államnál, meg lett pár pontvérzés, de ezt betudom az első használatnak, ha ráérzek a helyes szögre vele, akkor non plus ultra.
Mindenkinek ajánlom aki még nem próbálta.
Köszönet a Lordnak, hogy megalkotta, köszönet Pengééknek, hogy 2 nap alatt eljuttatták hozzám :)

L6 forever :bow:
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Lord
« Válasz #936 Dátum: 2015. Március 06. - 13:54:50 »
Mondjuk nekem egy év után az alaplemezen a pengénél megjelent egy rozsdapötty, úgyhogy most gondolkozom, hogy...  :crazy:

Az a rozsda jó eséllyel rozsdás vízkő. Szóval rárakódás, nem pedig a cucc korrodálódása. Ecetes vízzel vagy akármilyen light-os vízkőoldóval simán leszeded szerintem.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Lord
« Válasz #937 Dátum: 2015. Március 06. - 14:51:59 »
Es ahogy elnezem az OFF topicot (kávétéma) citromsavból szinten mindenkinek van otthon minimum fél kiló.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Tutajos

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re:Lord
« Válasz #938 Dátum: 2015. Március 06. - 14:57:14 »
Megvolt az L6 első bevetése. Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla!

Magam is tartom szerencsémnek, hogy a "rendes" borotválkozáshoz egy L6-tal tértem vissza. A 89-es fej nekem is nagyon bejön. Egy ideje standard borotvám egy Edwin Jagger DE89, ugyanilyen fejjel. Ha őszinte akarok lenni, akkor ez a borova kétséget kizáróan elegánsabb, mint az L6, de hogy jobb-e... Ha valaki, mint mondjuk én, nem sajnálja a pénzt egy ilyenre (meg hozzávaló pamacsra, bőrtokra, fémtálkára...), akkor bátran tegye! Ugyanakkor a borotválkozás elég intim tevékenység, azaz elég nehéz társaságban ilyesmivel villogni, hogy: "képzeljétek, akkorát borotválkoztam egy DE89-cel, Trumper szappannal, Kent pamaccsal". A reakciók valahogy igy kezdődhetnének: "és ki nem sza..."
De azért jó érzés ilyesmiket magunkénak tudni.  :)
Egy újszerű és sokak által vitatott elmélet szerint nem vagyunk egyformák.

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Lord
« Válasz #939 Dátum: 2015. Március 06. - 15:08:48 »
Ugyanakkor a borotválkozás elég intim tevékenység, azaz elég nehéz társaságban ilyesmivel villogni, hogy: "képzeljétek, akkorát borotválkoztam egy DE89-cel, Trumper szappannal, Kent pamaccsal".
Már hogyne lehetne. Ha jól látom, erre van a "Mai borotválkozásom" topik   :borotva2:

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Lord
« Válasz #940 Dátum: 2015. Március 06. - 15:35:10 »
Az EJ (vagy Mühle) nekem is rajta van a bakancslistán, mert nagyon szép. De egyelőre tökéletes az L6  :2thumbup:
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Lord
« Válasz #941 Dátum: 2015. Március 06. - 15:45:00 »
Richie-  :2thumbup: Nem leszel sem több, sem kevesebb a szemünkben, ha kipróbálsz még vagy 20 készüléket... :sör: Ami azt illeti ennek is megvan maga szépsége. A közösségen belül meg mindig lehet adni-venni. Egy idő után meglesznek az abszolút kedvencek is. Funkcionálisan, ebben nagy valószínűséggel benne lesz az L6 is. A villogásról, felvágásról... az tény, hogy pl. egy Futurral lehet villogni a fürdőszobában, mikor a polcon előlhagyva, jön a vendégsereg, majd mindegyik jön, hogy "Nem mondod, hogy evvel a modernizált sz.rral tolod?"  :fetreng:     

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Lord
« Válasz #942 Dátum: 2015. Március 06. - 16:37:19 »
Penge - persze tudom, hogy ez egy jó kis közösség, és akkor is teljesértékű tag vagyok, ha most lehorgonyzom. De magamat ismerve hajt a kíváncsiság. Aztán ha később sok borotvám lesz, s tudni fogom, hogy melyik pár a legideálisabb, a többit eladom vagy félreteszem gyűjtemény gyanánt. De az L6-ról már most tudok 2 dolgot:
1. Biztosan benne fog maradni a végső körben.
2. Ajánlani fogom mindenkinek.

 :borz2:
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Lord
« Válasz #943 Dátum: 2015. Március 06. - 17:25:06 »
Én a lord captain t próbálnám de ahhoz, hogy rendeljek rendelnem kellene vagy száz darabot azt meg minek?
Már a dizájn miatt is nyerő, vágásügyileg meg nem tudom.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Lord
« Válasz #944 Dátum: 2015. Március 06. - 19:09:56 »
1. L6: Mivel 86os fej, nállam nem rúg labdába - csak, hogy a második ponthoz stimeljek.- Akkor már inkább az l5 a tech fejével. De mondjuk én napiban tolom 2011-es r41 el, s a 89 es fej, nekem nem elég agresszív.
2. Captain: idehaza, egy ideig no1 volt. De mivel minden alkalommal ki kellett vegyem, külömben berozsdált , így számú hét És be ment sógoromhoz. De a használni szerettem.


- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici