Szerző Téma: Borotvapengékről általában  (Megtekintve 360791 alkalommal)

Nem elérhető Zsiraf

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 177
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #585 Dátum: 2011. Október 29. - 18:19:02 »
Nem mondod, nekem letagadták :I Honnan szedte elő? :D Coopban meg nem is volt semmilyen

Nem elérhető szece

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 129
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #586 Dátum: 2011. Október 29. - 19:39:49 »
Ha beallsz a sorba, a jobb oldali penztar fiokjaban van meg vagy 30 doboz. Szerintem csak nem tudtak, hogy mit akarsz. Ne hagyd magad lerazni! ;) 149 ft volt egyebkent.

Nem elérhető Zsiraf

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 177
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #587 Dátum: 2011. Október 29. - 20:46:10 »
Na majd akkor még lecsapok :DD

Nem elérhető Zsolbe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #588 Dátum: 2011. Október 31. - 10:21:42 »
Ezekben a boltokban elméletileg van BIC penge, aki jár arra, megnézhetné.

http://www.pengoelelmiszer.hu/index.sqn?&lg=hu&md=static&page=shops

PaT, ez jó találat volt. A napokban ismét ránéztem erre az oldalra, észrevettem a webes rendelési lehetőséget . Nosza, egy regisztráció semmibe sem kerül, próbának bedobtam a kosárba 10 csomag BIC-et személyes átvételre, és rendelés. Másnap hívtak is, hogy ez a webshop, még nincs teljesen kész, néhány héten belül fog 100%-osan üzemelni, de azért a rendelést fogadták, és az Árpád hídnál lévő üzletükben átvehetem. Ez ma reggel meg is történt. Ha ez továbbra is így működik, akkor jó beszerzési forrás lesz.

Nem elérhető levee

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #589 Dátum: 2011. Október 31. - 14:20:14 »
Nemrég kezdtem el borotválkozni hagyományos módszerrel, és előkapartam apám régi Atra 901-esét, aminek a tokjában nagy meglepetésemre lapult egy - szerintem - 10-15 évnél is idősebb csomag Astra Superior penge. Magában a gépben azonban volt még egy régebbi AS penge is, még Csehszlovákiában gyártották a felirat tanúbizonysága szerint.







Még 2 db kibontatlan pengém van belőle (az egyik a képen is látszik).

Persze azt nem tudom, mennyire számítanak jó pengéknek, mindenesetre gondoltam megosztom veletek. Ha valakit érdekel esetleg, akkor oda tudom adni az egyiket.  ;D

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #590 Dátum: 2011. November 01. - 19:45:14 »
A Szőrmóktól nyáron kapott NOS pengék közt ilyen "ős-Astra" is szerepel - még nem próbáltam.

Nem elérhető Zsiraf

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 177
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #591 Dátum: 2011. November 07. - 14:57:33 »


Na most kicsit erősködtem az említett spárban és egyből előkerült, tényleg a jobb oldali pénztár fiókjában volt, van még egy csomó, vettem is 5 dobozzal, 149 forintos dobozáron :D

Nem elérhető szece

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 129
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #592 Dátum: 2011. November 07. - 16:54:59 »
Örülök, hogy összejött! :)
Először én is 5-öt kértem, de aztán mikor megtudtam az árát, kértem gyorsan még ötöt!  ;D
Most nem tagadták le? Vagy mindjárt úgy kérdted, hogy kérek hagyományos BIC pengét a jobb oldali pénztár fiókjából?  ;D

Nem elérhető Zsiraf

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 177
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #593 Dátum: 2011. November 07. - 17:20:49 »
Most egy srác volt a pénztárnál, mondtam egyből hogy hagyományos pengét szeretnék, Bic márkával, tudtommal jobb pénztár fiókjában van még belőle.
És tényleg volt :D

Nem elérhető levee

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #594 Dátum: 2011. November 07. - 17:26:32 »
Most egy srác volt a pénztárnál, mondtam egyből hogy hagyományos pengét szeretnék, Bic márkával, tudtommal jobb pénztár fiókjában van még belőle.
És tényleg volt :D

Jókat olvasok ezen a fórumon a BIC pengékről. Elképzelhető, hogy a legtöbb Sparban van belőlük?
Mennyivel másabb mint a 200 forint körül kapható Wilkinson?

Nem elérhető szece

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 129
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #595 Dátum: 2011. November 07. - 18:05:42 »
Nem 100%, hogy az összesben van, sőt, inkább vadászni kell rá. Mindenesetre rá kell kérdezni, mert nem mindenhol teszik ki. (A wilkinson bliszteres, azt inkább kiakasztják a többi eldobható borotva közé)
Egyébként a Wilkinsont nem próbáltam még.

Nem elérhető szece

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 129
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #596 Dátum: 2011. November 07. - 18:09:24 »
Most egy srác volt a pénztárnál, mondtam egyből hogy hagyományos pengét szeretnék, Bic márkával, tudtommal jobb pénztár fiókjában van még belőle.
És tényleg volt :D

Ja, profi voltál, nem hagytál kibúvót nekik!!  :sör:

hogy lehet ide képet betenni ???

Nem elérhető Zsiraf

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 177
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #597 Dátum: 2011. November 07. - 20:34:54 »
Idézet

Jókat olvasok ezen a fórumon a BIC pengékről. Elképzelhető, hogy a legtöbb Sparban van belőlük?
Mennyivel másabb mint a 200 forint körül kapható Wilkinson?

Sehol nem találtam még ezen az egy pécsi sparon kívül. Viszont pesten lehet venni egy csomó reálban, még netes rendelés is volt, valaki linkelte is.
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 07. - 21:42:01 írta Zsiraf »

Nem elérhető Botond

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 102
    • Magyar Pipatórium Fórum
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #598 Dátum: 2011. November 15. - 11:22:52 »
Bár én "Franszija" dolgokat nem használok... elvi kérdés - még egy Renault taxiba se szállok be, de annyit tetszenek ezen a BIC-en agonizálni, hogy leltem ezt az oldalt, ahol igen jó áras vételnek tűnik, íme:

https://www.veszvisz.hu/webaruhaz/termekek/Szepsegapolas/Ferfi_arcapolas_borotvalkozas/3620032000_BIC_PENGE_HAGYOMANYOS_______________________DB___82122000_2500_______11400________________14250___________________000____________________________.html
Gillette Adjustable '67, Feather penge, Dr. Harris - Marlborough

Nem elérhető arszab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 447
    • http://pusztaifarkasok.gportal.hu/
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #599 Dátum: 2011. November 15. - 11:32:37 »
Bár én "Franszija" dolgokat nem használok... elvi kérdés - még egy Renault taxiba se szállok be, de annyit tetszenek ezen a BIC-en agonizálni, hogy leltem ezt az oldalt, ahol igen jó áras vételnek tűnik, íme:

https://www.veszvisz.hu/webaruhaz/termekek/Szepsegapolas/Ferfi_arcapolas_borotvalkozas/3620032000_BIC_PENGE_HAGYOMANYOS_______________________DB___82122000_2500_______11400________________14250___________________000____________________________.html
Megnyugodhatsz, a BIC pengét a Görögök  gyártják  ;)

agyepüntúli

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici