Szerző Téma: Borotvapengékről általában  (Megtekintve 354806 alkalommal)

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #90 Dátum: 2010. Március 26. - 15:27:55 »
Szeretném megkérdeni, volt-e valakinek köze Derby Extra pengéhez?
Én szinte csak azt használok, és nagyon meg vagyok elégedve vele! Ár/teljesítmény aránya pedig kiváló!

Nem elérhető Sly

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #91 Dátum: 2010. Március 26. - 17:47:16 »
Nekem van,(cotag jóvoltából)de még nem próbáltam. Majd én is beszámolok.
Jazz és a Vespám

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #92 Dátum: 2010. Március 26. - 18:01:07 »
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #93 Dátum: 2010. Március 26. - 18:09:14 »
Miért onnan rendeltél?

Gondolom, mert Moszkvában dolgozik... ;)

Mondjuk drága volt, az biztos.

Egyébként én főleg Derbyt használok és nagyon szeretem. Mellesleg, Pietro, az általad fölsorolt pengéket nem csodálom, hogy veri... ;D

Nem elérhető Pietro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 159
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #94 Dátum: 2010. Március 26. - 19:24:03 »
Miért onnan rendeltél?

Gondolom, mert Moszkvában dolgozik... ;)

Mondjuk drága volt, az biztos.

Egyébként én főleg Derbyt használok és nagyon szeretem. Mellesleg, Pietro, az általad fölsorolt pengéket nem csodálom, hogy veri... ;D

Bizony, ez egy helyi rendelés   ;D  Drágább, mint általában, egyetértek, de Moszkva a világ egyik legdrágább városa, ha nem a legdrágább  :( helyi viszonylatban ez egy jó "deal", már csak azért is, mert másnapra szállítanak (futárral, helyben fizetsz) az esetek 99%-ban (kivéve a hétvégét, mint pl. most  :D).

Jó az a site különben (illetve ez egy üzlet, csak van internetes rendelésük is), jan óta, amióta felfedeztem, nem lehetett kapni náluk DE-t (semmilyet, nem volt raktáron) és a napokban jelentek meg. Le a kalappal a választékuk előtt, connaughték is megirigyelhetnék, már ami a hardvereket illeti... Engedtem is a csábításnak rendeltem még a pengék mellé egy Progresst és egy 11C-t ... most már tényleg megállok a beszerzésekben, lehet, hogy majd kiárusítok egyszer  ;D

Köszi szépen mindenkinek a kommentárokat, állok a Derby elébe!  :)
Thiers-Issard "Le Petit Français" 4/8 | Thiers-Issard "Fox and Rooster" Silverwing Sheffield 5/8  | Dovo "Black Star" 5/8 | Sigmund Hollinger Sheffield 5/8 | Wacker "Jahresmesser 2009" 6/8 | Seizomoto Kinsei Kamisori | Merkur 34C (HD) | Merkur 37C (slant)

Nem elérhető Pietro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 159
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #95 Dátum: 2010. Március 26. - 19:28:50 »
Egyébként én főleg Derbyt használok és nagyon szeretem. Mellesleg, Pietro, az általad fölsorolt pengéket nem csodálom, hogy veri... ;D

Hát igen, penge téren nem voltam eddig túl szerencsés... :'(   Ezért is várom a Derby-ket, illetve majd egyszer, ha megjönnek a Featherek. Pesten pedig majd jön a Lord-próba...  :)
Thiers-Issard "Le Petit Français" 4/8 | Thiers-Issard "Fox and Rooster" Silverwing Sheffield 5/8  | Dovo "Black Star" 5/8 | Sigmund Hollinger Sheffield 5/8 | Wacker "Jahresmesser 2009" 6/8 | Seizomoto Kinsei Kamisori | Merkur 34C (HD) | Merkur 37C (slant)

Nem elérhető Pietro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 159
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #96 Dátum: 2010. Március 26. - 19:44:26 »
Miért onnan rendeltél?

http://cgi.ebay.com/50-Derby-Extra-Stainless-Double-Edge-Razor-Blades_W0QQitemZ360229742142QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_212?hash=item53df5da63e

Kb. 2500 forintra jön ki 50 darab penge postával együtt.

ebay-t nem is néztem soha megmondom őszintén, nemrég olvastam itt egy cikket, hogy egyre több ebay szállító nem vállal szállítást Oroszországba, mert nagyon hosszú ideig jön (hajaj, ha egyszer az orosz vámosok és a posta összefognak...  :'() és nagyon nagy ill. egyre több számban és vannak olyan esetek, amikor meg se érkezik a címzetthez a cucc... sőt, most jut az eszembe, egy orosz borotvafórumon olvastam, hogy egy arc panaszkodott, hogy a rendelt feather-jei nem érkeztek meg 5 hét után se , a reklamáció után újra küldött a szállító (már nem emléxem melyik, de egy ismert cég volt, mint pl. connaught) de az már megjött... összevetve kb 3 hónapra rá kapta meg a vágyott pengéit.... Nooormaáááális? ? ??     hiába ez egy más világ itt... már csak emiatt is parázom a connaught-tól rendelt dolgaimért... bocs az offért :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 27. - 08:58:10 írta Pietro »
Thiers-Issard "Le Petit Français" 4/8 | Thiers-Issard "Fox and Rooster" Silverwing Sheffield 5/8  | Dovo "Black Star" 5/8 | Sigmund Hollinger Sheffield 5/8 | Wacker "Jahresmesser 2009" 6/8 | Seizomoto Kinsei Kamisori | Merkur 34C (HD) | Merkur 37C (slant)

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #97 Dátum: 2010. Március 27. - 08:43:33 »
A Treet-et én is kipróbáltam, és egész jó volt, jobb mint a Wilkinson. Eddig csak ehhez a 2 fajtához volt szerencsém. A Derby-t ahogy látom, elég sokan dicséritek, majd egyszer beszerzek egy dobozzal. Vettem múltkor egy doboz Feathert, de még nem próbáltam ki, de most már az következik terítéken :D ;)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #98 Dátum: 2010. Március 27. - 11:25:08 »
Ha ilyen jó a derby örömmel látnám Ed websohpjában. ;)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #99 Dátum: 2010. Március 27. - 11:55:26 »
Derby nagyon jo penge, a Featherrel osszevetve kevesbe eles szerintem es nem annyira tartos, de a legjobbak kozott van. Viszont okozhat irritaciot, szoval mielott valaki vesz belole 3 evre eleg mennyiseget, azert erdemes kiprobalni  ;D

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #100 Dátum: 2010. Március 27. - 12:19:52 »
Ha ilyen jó a derby örömmel látnám Ed websohpjában. ;)
A jövő héten végre amúgy is rendelek Feathert és Kai-t... ;)
Amit még bírok a Derbyben, az az, hogy be vannak számozva az élek, azaz oldalanként 1-2 és 3-4 jelöli őket. Én ezt a fícsört ugyan nem használom, de figyelmességnek tartom.

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #101 Dátum: 2010. Március 27. - 16:18:29 »
A jövő héten végre amúgy is rendelek Feathert és Kai-t... ;)

Honnan rendelsz, Ed? Rendelünk közösen? (privi)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #102 Dátum: 2010. Március 27. - 16:38:44 »
Öööö... A „boltomnak” rendelek, kialkudott, mennyiségfüggő áron...  ;)

De nem lesz drágább, mint a Connaught Shavingnél vagy a Classic Razornál! ;D   (Ez amúgy is alap.)

Nem elérhető Sly

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #103 Dátum: 2010. Március 31. - 17:49:23 »
Jelentem kipróbáltam a Derby-t. Szerintem nagyon jó, azt gondolom az eddigi legjobb penge amit használtam(bár túl sokhoz még nem volt szerencsém). Szeretném kipróbálni a Feathert feltétlen de mostmár megvárom hogy legyen Ednél. Ja és ígértem neki hogy rendelek tőle Lord sample packot is, az sincs elfelejtve.
Jazz és a Vespám

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #104 Dátum: 2010. Március 31. - 18:32:14 »
Az elmúlt időszakban elhasználtam egy Treet pengét és már kétszer használtam egy Feathert. A Treet nagyon tetszett a Wilkinson után. A Feather viszont viszi a pálmát eddig :D ;)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici