Többé-kevésbé OFF > Férfikozmetikumok

Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...

(1/120) > >>

edrose:
Mint a címben.

mry314:
Elsőként....
Bár se nem krém, se nem sampon, de ilyesmi :)

Tehát már rég óta ki szerettem volna próbálni a Claus Porto (polgári nevén Musgo) madzagos szappanját (soap on a rope).

Mivel a nyáron volt szerencsém eljutni a Nerolihoz, és épp volt nekik, ezért gyorsan beruháztam egyre.
Illata kellemes, nem túl erős, diszkrét (hja, az arisztokráciának készült anno). Szappanhoz képest nem szárítja a bőrt (na jó, egy kicsit, de kb. 10-15 perc után ez már nem érezhető). Augusztus óta többé-kevésbé ezt használom (heti 2-3 alkalommal, egyébként pedig egy Babé nevű tusfürdőt, ami hipoallergén, és gyógyszertárban kapható-anno a gyerekorvos ajánlotta a picinek, de mi is megkedveltük ;)), és még mindig van belőle.

Igaz nem egy olcsó mulatság, tehát nem lesz a mindennapi tisztálkodási eszközöm, viszont kipróbálni mindenképp érdemes.

edrose:
Nálunk egyrészt pöttyös Baba-dolgok vannak mennyiségben, ugye a gyerekek, másrészt a mamesz cuccai, ezeket ne részletezzük... Tusfürdőt nem nagyon használok, így a tinédzserkor lassú múlásával ;D már jó ideje visszatértem a szappanhoz.
És akkor most bevallom, coming out: samponban nekem tökéletesen megfelel a WU-2...   ::)   :D  Méghozzá a nagy, literes üveg!

mry314:
No, nálunk az összes "baba" termék eleve kilőve (kedvesem allergiás a kamillára az meg ugye majdnem az összes baba termékben van+ekcémája van). A pici bőre is elég érzékeny, ezért mondta a doktornéni anno mikor áttértünk a mosdókenőcsről, hogy használjuk ezt a Babé nevű terméket, amivel egyébként meg is vagyunk elégedve.

Sampon tekintetében én sem vagyok válogatós (ami épp a kezem ügyébe akad... :))

zolio:
Én tusfürdőben és samponban balea termékeket használok. Régebben használtam axe cuccokat, de nem szeretem azokat az illatokat. Meg nekem olyan, mintha egy sémára készülne az összes. Tusfürdőben egy olyat preferálok, ami nem tartalmaz illatanyagot, se színezéket, se tartósítószert. Samponban pedig egy dió és avokádóolaj tartalmú balea aminek imdom az illatát.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése