Szerző Téma: Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...  (Megtekintve 153848 alkalommal)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #45 Dátum: 2010. Március 17. - 05:32:14 »
Hehe. Mindenesetre aki még nincs képben. Ez a dihidrogén monoxid borzasztóan káros hatással tud lenni az emberi szervezetre, legfőként dikarbon pentahidrogén hidroxid társaságában. Ennek a képlete pedig C2H5OH. Mindenki óvakodjon ettől a két igen szennyező vegyülettől!  ;D   

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #46 Dátum: 2010. Március 17. - 06:43:55 »
Nem jó a képlet! Hiányzik belőle a HP! ;D

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #47 Dátum: 2010. Március 17. - 09:18:25 »
Én csak annyit tudok amit az akadémikus profunk mondott előadáson, és mivel nem említette meg hogy rettegjünk a dezodoroktól, ezért én nyugodt vagyok :) Pedig nálunk az orvosin ami mindent hallunk, már lassan élni sem merünk annak hallatán hogy mi minden bajunk lehet :D

De amúgy ha feltesszük hogy tényleg bejut a szervezetedbe az alumínium a dezodorból, akkor a timsóból miért ne tenné?


ui: Na felkeltettétek az érdeklődésem, ma elmegyek a Patkóra és megkérdezem a profot ha hajlandó velem beszélni 5 percet :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #48 Dátum: 2010. Március 17. - 09:47:08 »
Plíz, a timsótömb az egyik kedvencem, és most kétségek között vergődöm!  ;D

(bár gondolom, az arc és a hónalj pórus/bőrszerkezete eléggé különbözik... mindegy, várjuk a választ! :D)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #49 Dátum: 2010. Március 17. - 10:07:24 »
Hát nem tom, én valahogy nem kezdek el reszketni ettől...  ;D

Iszonyú közhely, de ilyen alapon azonnal elköltözhetnék Budapest vonzáskörzetéből, és persze kizárólag a Föld szívcsakra Dobogókőre, oxigénsátorba...

Ugyanez megy a parabenekkel. A francia fórumon van, aki nem hajlandó olyan borotvakrémet/szappant használni, amiben kőolajszármazék parabenek vannak, merthogy azok rákkeltők. Persze, ha mindennap benyelek tíz tubus Barbont szenesre égett pirítóson. Na de három-négynaponta, habban, külsőleg?
Felelőtlen-e vagyok?   ???

:D

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #50 Dátum: 2010. Március 17. - 10:24:50 »
ed, csak egyetérteni tudok :)

Amúgy az arc és a hónaljbőr nem nagyon különbözik semmiben, a hónaljnál kicsit több és más az illatmirigy mennyiség, de a különbségek valahol itt végetértek. De én pl. arra gondoltam hogy ha vágásnál használod a timsót, akkor konkrétan a keringésedbe kerül közvetlen. Mégse voltak ükapáink mind Alczheimeresek :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #51 Dátum: 2010. Március 17. - 10:43:32 »
illetve lehet hogy voltak... ki emlékszik már... :D
... a nyúlon túl?

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #52 Dátum: 2010. Március 17. - 11:58:46 »
Ez mind szép, és jó... DE!

Ha mindig azt figyelném, hogy mit/hogyan csináljak, hogy tovább/jobban éljek (erre mi a bizonyíték, vagy egyáltalán a reális esély?), akkor már nem is lenne értelme az életnek!

(Példának mindig a télen -20 ban mezítláb rohangászó kisebbségi gyerekeket szoktam felhozni példának, aki így sem fázik meg, míg egy városi kölyök, ha télen sapka nélkül kinéz az ablakon, egy hét takony...)

Persze ezek sarkított példák, de akkor ennyi erővel ne együnk mandulát se, mert cián van benne... (hogy mást ne is említsek...  ;))
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #53 Dátum: 2010. Március 17. - 19:12:54 »
Számbácsinak üzenem, hogy nyugodtan használjon timsót! ;D

 

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #54 Dátum: 2010. Március 17. - 20:59:33 »
Kösziiii :))

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #55 Dátum: 2010. Március 17. - 21:36:26 »
Na kérem szépen, tisztelettel!
Himalájai sószappan működik! :D
13:00-kor fürdés, beretválkozás (erről írtam a bemutatkozóban :'() majd hónaljak kencézése sószappannal.
Azóta 0 azaz nulla izzadságszag, sőt nem is izzadok, nem csíp, semmi kellemetlen mellékhatás. Holnapután "nagyteszt" az év első bringatúrája a hegyekben, ha itt is beválik, áttérek a buddhista hitre ;D

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #56 Dátum: 2010. Március 17. - 21:59:24 »
Na kérem szépen, tisztelettel!
Himalájai sószappan működik! :D
13:00-kor fürdés, beretválkozás (erről írtam a bemutatkozóban :'() majd hónaljak kencézése sószappannal.
Azóta 0 azaz nulla izzadságszag, sőt nem is izzadok, nem csíp, semmi kellemetlen mellékhatás. Holnapután "nagyteszt" az év első bringatúrája a hegyekben, ha itt is beválik, áttérek a buddhista hitre ;D

Zolabácsi, hasonló a kinézete a DM-es verziónak is?
http://www.multivitaminshop.hu/ws_termek.php?kat_id=11&id=28

Azt hiszem ezt én is kipróbálom...
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #57 Dátum: 2010. Március 17. - 22:51:40 »
Igen, talán kevésbé gömbölyített...

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #58 Dátum: 2010. Március 18. - 06:02:42 »
Lassan lejár az éjszakás műszakom, és még mindig teljesen szalonképesnek érzem magam!
Sószappant mindenkinek! ;D
(na jó, recepciósként túl sok izzasztó munkát nem kell csinálnom, de azért volt már rá példa, hogy műszak közben kellett inget váltanom)

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #59 Dátum: 2010. Március 22. - 21:45:15 »
Jelentem megtörtént a bringás teszt, 3 réteg ruha( spéci, "elégműszálas" aláöltözet, bringás póló és kabát) közel 70 km hegyen-völgyön, a tornaóraszag minimális!
Azthiszem, érdemes kipróbálni!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici