Szerző Téma: Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...  (Megtekintve 155879 alkalommal)

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #480 Dátum: 2014. November 16. - 11:01:40 »
Öööö...
Pepitaszappan?
Jó ötlet, tetszik.  :D
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #481 Dátum: 2014. November 16. - 14:16:51 »
A csokoládé/kakaóvaj: jó a bőrnek mert: illata elősegíti a boldogsághormon - az endorfin - felszabadulását.
A bőrben. A rákent csokitól. Endorfin. Hajjaj. :futyul:

Nem én találtam ki hasra ütve ez volt a reklám szövegbe ha megint a kémia részén sz@rozunk akkor innentől leirom h mennyibe került meg hogy súlyra mekkora h el dönthető legyen meg éri-e meg hogy jó volt-e vele fürödni és kész......

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #482 Dátum: 2014. November 16. - 17:12:41 »
A csokoládé/kakaóvaj: jó a bőrnek mert: illata elősegíti a boldogsághormon - az endorfin - felszabadulását.
A bőrben. A rákent csokitól. Endorfin. Hajjaj. :futyul:
Nem én találtam ki hasra ütve ez volt a reklám szövegbe
Itt nincs min kémiázni, ez annyira átlátszóan marhaság. Onnantól hogy egy totálkamu reklámszöveget beismételsz ide, picit a tiéd is lesz, hiszen nyilván azért írtad be, mert relevánsnak tartottad a teszt szempontjából.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #483 Dátum: 2014. November 16. - 17:19:40 »
nem! ez egy személyes tapasztalatokon alapulót teszt ami bemutatóval kezdődik. informális jelleggel. vagy akkor a súlya is kicsit az enyém?
komolyan nem hiszem el! mindenbe bele kötök ami nem a semélyes tapasztalatról szól amikor pedig ez egy ilyen teszt. +ott a végén hogy nem is akarok kémián vitatkozni meg részletezni meg elemezgetni............ ::)
Istenem! Bezzeg az arko illatán/szagán 3 hete megy a vita............itt meg mindig bele van kötve valamibe ami full nem arról szó hogy jó-e az a szappan avagy sem....................... :peace:

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #484 Dátum: 2014. November 17. - 16:55:46 »
A csokoládé/kakaóvaj: jó a bőrnek mert: illata elősegíti a boldogsághormon - az endorfin - felszabadulását.
A bőrben. A rákent csokitól. Endorfin. Hajjaj. :futyul:
Nem én találtam ki hasra ütve ez volt a reklám szövegbe
Itt nincs min kémiázni, ez annyira átlátszóan marhaság. Onnantól hogy egy totálkamu reklámszöveget beismételsz ide, picit a tiéd is lesz, hiszen nyilván azért írtad be, mert relevánsnak tartottad a teszt szempontjából.

nem! ez egy személyes tapasztalatokon alapulót teszt ami bemutatóval kezdődik. informális jelleggel. vagy akkor a súlya is kicsit az enyém?
komolyan nem hiszem el! mindenbe bele kötök ami nem a semélyes tapasztalatról szól amikor pedig ez egy ilyen teszt. +ott a végén hogy nem is akarok kémián vitatkozni meg részletezni meg elemezgetni............ ::)
Istenem! Bezzeg az arko illatán/szagán 3 hete megy a vita............itt meg mindig bele van kötve valamibe ami full nem arról szó hogy jó-e az a szappan avagy sem....................... :peace:

Nah átgondoltam! Ezután a teszt kb. úgy nézne, ki hogy: Név, súly, ár aztán a végén fénykép az összetevőkről - majd akit érdekel kikeresi mi micsoda meg mi ellen jó....meg kémiázgat ha akar. (bár akkor itt értelmét is vesztette az, hogy az ember kipróbál egy két különlegesebb összetevőjű szappant meg annak hogy utána írom hogy beváltotta-e a hozzá fűzött reményeket ergo a reklám szövegben leírtakat vagy a benne lévő speckó tekintetében működött-e.....) nah mind1 - meg akkor még kép a csomagolásról és a  kinézetről is egyúttal. Egy rövid leírás bejött-e vagy sem és kész. Már ha lesz kedvem. Nem tudom már, hogy van e értelme így ennek? (lehet nincs itt igény semmire a borotválkozós cuccokon kívül? vagy a kutyát nem érdekli a dolog mert ez csak egy ember véleméyne - ezt meg is érteném)
Az is lehet - mert én a szappan tesztelést azért folytatom - fél évente csak feldobok egy top 10-et egy soros rövid indoklással és annyi. Aztán valaki vagy számba veszi vagy nem. Bár belekötni feleslegesen abba is bele lehet.................................  ::)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #485 Dátum: 2014. November 17. - 17:25:52 »
Bocs, ha félreérthető voltam, de nem kötözködni akarok. Az, hogy te mit tapasztaltál, érdekes lehet. Viszont ehhez felesleges a marketingszöveget bemásolni, mert a többnyire érdektelen. Nekem egy ilyen teszt akkor lenne a legérdekesebb, persze, ha teljesen vak lenne: csak a szappant tesztelnéd, a csomagolást nem is látnád, hogy ne befolyásoljon. Persze tudom hogy ez nehezen kivitelezhető, így maradhatna az, hogy kihagyjuk a leírásból :D

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #486 Dátum: 2014. November 17. - 17:38:30 »
Nyugi Tankraid!

Amikor olvastam a teszted, nekem is megfordult a fejemben a gondolat, hogy vajon a bőrön keresztül bejutva a szappanból a cucc, illetve maga az illat kiváltja-e az ún. boldogsághormon termelődését az agyban, avagy sem...

Én még azt sem tudom, hogy az én agyam termel-e boldogsághormont csokievés közben, vagy nem, tudniillik, se nem boldog, se nem szomorú nem szoktam lenni közben. Csak úgy vagyok és majszolok. (jobban belegondolva azért pozitív a hangulatom)

Meg hát agysebész sem vagyok. Szóval ezen egy mondat felett én szépen, nyugodtan, boldogan (érted  ;) ) átsiklottam. Kezdőmókus éltárs nem, amit szóvá is tett. Szerintem még csak nem is ezzel van a gond, hanem ami inkább érdekes lehet az a stílus, ami visszaolvasva is hm.. furcsa. Ezen pedig kár így egymásnak feszülni.
Talán nem mindig a megfelelő stílust találjuk meg írás közben, arról meg ne feledkezzünk meg, hogy szmájlik ide, vagy oda, a hangsúly, a gesztus,és a mimika sem mindig jön át. Persze nem beszélhetek más nevében...

Relax, tesztelj, írj! Lesz, aki olvassa :)

ui.:
Közben Kezdőmókus is írt, látom.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #487 Dátum: 2014. November 17. - 17:50:26 »
:+1:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #488 Dátum: 2014. November 17. - 18:09:07 »
nyugodt vagyok. inkább csak fűsztárló vagy fárasztó hogy legutóbbi tesztek után jött valaki és egy tapasztalati tesztnél elkezdett mindennel foglalkozni csak nem azzal. ha valaki azt írja, hogy jó de ez a te véleményed nálam nem működött stb. kettőt nem szólok......

nah de hát pont ez a lényeg hogy köze nincs ennek a tapasztalati teszthez. egyrészt.
másrészt meg ha meg nem írom le hogy miaz hogy derül ki hogy miért azt választottam, tényleg működik-e, mitől különleges??????
ha azt írom hogy szappan teszt #25 rózsás szappan az aztán senkit nem érdekel. de ha azt írom, hogy ez egy algás, holt tengeri iszapos, bimalátás mogyorós szappan arra már inkább figyel mindenik. egyrészt hogy tényleg jó e az emberi léleknek a kolbászos mentolos szappan stb. másrészt van info arról hogy vannak érdekes szappanok érdekes összetevővel esetleg hatással...... azért írtam hogy enélkül viszont kb. lényegét veszti akkor egy kissé a dolog.
és ezért gondoltam, hogy nagy értelme nincs. (nem tömjéneztetni akarom magam bár köszönöm az együttérzés)

és mikor feljöttem ide megtaláltam egy új módját a borotválkozásnak kaptam segítséget amiért hálás is vagyok. nem kellett végigpróbálnom 50 szappant mert bár nagyon szubjektív de olyat amire 100an írták hogy nem annyira jó olyat nem vettem meg.
ugyan így más pipere cuccokba is akartam merülni olyanokba mint pl. pipere szappan ami napi szinten kelhet, talán jobb mint egy mű tusfürdő és talán olcsóbb is. de ebben eddig még nem volt erős az oldal. ezért gondoltam akkor én belevágok + viszonozom a korábban említett szívességet is. 
gondoltam kiderítem mi van a szappan fronton hogy másnak szintúgy 'ne keljen sok szappan végigpróbálni'.......

de kreatív tanács meg beszélgetések nélkül nem megy ami alapján mint ezt korábban mondtam is alakítom a tesztet. értelmetlen az egész. az hogy egy egy teszt után
ilyenek vannak hogy 'hát de ez a kémiai ellem nem így bomlik le meg hogy abból az összetevőnek nem lehet olyan micsodája annak nem nagy értelmét látom.
ha úgy van segítsetek csináljunk együtt valamit egy mekkát amibe betalálva férfitársaink - akár nők is - eligazodjanak meg ilyesmi. fanfárok és titkok tára.
vagy maradjon a neten 50 helyen szétszórva olyan emberek véleménye akik 15 éve egy dolgot használnak arra esküsznek meg olyanokkal van tele a kritikai rész ahol 50 ember leírja ugyan arra a termékre hogy ez jó. mert kb. máshol ez van. tudom. láttam. vagy mint sok terméknél nem is találok semmit mert arra nem veszik a fáradságot hogy kommenteljenk.

kb. ennyi. taln még annyit jegyeznék meg hogy nekem pl. sose volt apám soha nem tanított senki ilyesmire és nem is volt hol ennek utána járnom mert anno nem volt ilyen fórum mint ez!!!!! és szerintem jó lenne ha többet tudnánk nyújtani itt. nem mondom hogy szóljon ez mindenről de tágabb értelemben adhatnánk többet. vagy nem. de átcsúsztam már szinte filozófiába. de csak hogy lássátok hogy kb. mi jár a fejembe így az egésszel kapcsolatban.

 :bocs: :offtopik:


Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #489 Dátum: 2014. November 17. - 18:46:45 »
"pl. sose volt apám "  Naaaaaaaaaaaaa!Neeeeeeeeeee! :idea:

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #490 Dátum: 2014. November 17. - 18:54:17 »
"pl. sose volt apám "  Naaaaaaaaaaaaa!Neeeeeeeeeee! :idea:

jó akkor nem volt sehol. a lényegen nem változtat.  :whoops:

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #491 Dátum: 2014. November 17. - 23:28:19 »
Tankraid! Lesz aki olvassa, én lelkes olvasó vagyok a témában, köszi az eddigi teszteket!  :+1:
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #492 Dátum: 2014. November 17. - 23:47:29 »
Tankraid!


1. Az idősebb jogán:

    Kérlek ne hivatkozz családi helyzetekre, mert ( és itt nehogy azt véld, hogy érzéketlen vagyok, mert nem, sőt! Három gyermek apjaként büszke vagyok rájuk ) maximum szánalmat, s nem barátságot szerzel az emberek érzéseiből. S maró gúny tárgyává is tehetnek érte. S én nem akarlak bántani.

2. A tesztjeid:

    Nekem tetszenek, nem vagyok kémikus, más a végzettségem, tanultam ezt-azt, de kémiához láma vagyok. Viszont élvezettel olvasom leírásaidat, néha sikerül annyira képletesen érzékeltetned, hogy szinte érzem a kezemen a habját, orromban az illatát. Olyan szappanoknak, amiket én személy szerint bizonyosan, nem vennék meg.
   De jó elolvasni a külcsínhez, mekkora belbecs szorult.

3. Konfliktuskezelés:

    Sajnos nem vagy ennek még a mestere, - ne bántódj meg, mindenki így indul, s lassan évek alatt alakul ki, nem véletlen nevezik az idősebb korosztályt bölcsebb, megfontoltabbnak. - de ez tanítható, s tanulható. Ha minden rosszabb hangsúlyra kardot rántasz, nevedhez hűen, mint egy középkori lovag ( ha már a neved a Madách Imre : Az ember tragédiája, Bizánc képében lovagi Ádámot testesíti meg ), akkor elég hamar a fórumon kívül találod magad, de hidd el, sem az adminok, és nem is mi utálunk ki, hanem magad fogod úgy vélni, hogy neked nincs itt keresni valód. Pedig ez nagyon sajnálatos lenne, elvesztenénk egy szerethető, lelkes fórumtársat, mert ha visszaolvasol, mindenki szeretettel fogadja az írásid, itt barátokra leltél, mentorokra akadtál.

 Mi - és bizton mondom mindenki nevében - NEM AKARUNK ELÜLDÖZNI, SŐT!

   Itt beleszaladtál pár olyan tenyeresbe, amit nem akartak adni. Csak kedves élvtársak néha nem találják - mint ahogy általában én sem - a megfelelő összhangot a szavak közt, így fordulhat elő, hogy egy baráti csípés, egy segítő szándékú hozzá szólás, mély sebeket okoz. Se az amit bizton állíthatok, senki sem akart neked fájdalmat okozni!

  A szappan tesztjeid, mellesleg hiánypótlóak. A kartársak csak élcelődtek, s nem leszóltak, de sajnos igen, egy-egy poszt súrolta a kellemetlen válaszok határát.
 


Én most neked békejobbot nyújtok Tankraid lovag! Elfogadod?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #493 Dátum: 2014. November 18. - 03:35:35 »
Hát pmol322 te ne haragudj de elég gyakran nem tudom be neézitek e a dolgokat vagy saját szájízetek szerint értelmezitek de én nem akartam jobb elbìrálást nyerni!  Sőt leírtam; magamat tömjèneztetni se akarom.  Én csak hoztam egy személyes példát.  Utalva arra h lehetnek olyanok akiknek nincs más forrásuk arra hogy ilyen téren okuljanak.   Nem azert csinálok szappan tesztet hogy sírhassak a családi állapotommal kapcsolatban....gondolom ezt elhiszitek. Nekem egy célom van kitenni a tesztet és azt SZERETNÉM ELÉRNI h okuljon belőle valaki és ennyi nem kell ehhez már  hozzá szólni vagy tenni semmit.  Az előbbi  eddig sikerült az utóbbi nem..... Konflikus kezelésbe lehet  tényleg nem vagyok jó de nem tudok amelett  elmeni h  megíromh nem kémia teszt és jön mindenki azzall..... Mint mondtam be vannak nézve vagy el nézve picit itt a dolgok.... És emelett  idős leszek meg bolcs  akkor sem fogok tudni elmenni.  Mondom meg egyszer en énakkor lennek bölcs ha ebből semmi nem lenne mert bevallom nem célom  sőt  már  ezt is unom h itt írkálgatok  én nem vagyok valami forum kardozó... É s sajnos arról sem tudsz Meg győzni h ez baráti csipkelődès nem sértődtem meg nem fáj csak nem értem mi értelme van.... nem vagyok  paranoiás sem tudom nem akar elüldozni senki meg ilyesmi de az olyan megjegyzésekre serintem te se lennel kíváncsi i aminek  értelme nincs vagy nem sok.  Ah nah mind1 nem is izélek itt tovább ....  a béke  jobbot elfogadom köszönöm és örültem a bekítő szándéknak.  Biztos én is túltoltam.  Hagyjuk.  A jövőben inkább nem írkálgatok reagálok. 

Ui.  Örülök h meggvan a Madách párhuzam!   :hat:
Köszi Miki!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #494 Dátum: 2014. November 18. - 05:42:51 »
Én mindent barátként írtam, nem tömjéneztelek.


Írtam is, nem mindig helyesen reagálunk egy-egy dologra.


De az biztos, hogy senkiben sem volt itt ártó szándék.


Lasd az Arko topikot! Savaltuk egymást, de jól levettétek, nem volt mas mint pár netes barat, egymás ugratásása.

Hidd el, nem a megsértődés a helyes válasz, mert így pl., engem hagysz cserben. Pedig mint írtam, kedveltem a leírásaidat.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici