Szerző Téma: Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...  (Megtekintve 155880 alkalommal)

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #330 Dátum: 2014. Július 28. - 11:25:54 »
Hát  speciel én  alternatívákat kersek tusfürdő helyett.  Problémàm mx annyi van hogy a hátam mivel munkám miatt köpenyt kell hordanom néha kipattog.  A plane az lenne most,  hog,  több nagyon különböző fajtàt szereztem be.  Homoktovis,  holt tengeri iszap,  olíva  olajos,  só szappan,  kecsketejese stb.  Nemm csak bionomtól de most legutobb onnan.  Most éppen  egy afrikai fekete szappant egetek.  Igazából a lenyeg az lenne hogy ne szaritsa a bort,  jól  habozzon,  ne fogyjon el 4 nap alatt,  ne kerüljön egy vagyonba,  valóban tisztitson és  -  bar ez altalam nehezen ellenőrizhető  -  ne legyen tele vegyszerrel. Arra gondoltam majd azokról írok  egy kicsitnreszletesebben amik tenyleg bevalltak.  Vazy joval többet nyújtanak mint a a többi.  Mar ha valakit erdekel tényleg.....

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #331 Dátum: 2014. Július 28. - 11:33:25 »
A Dave az a Dove akart lenni? Mert azt nagyon utálom. Ráadásul két bőrgyógyász is felhívta rá a figyelmet, hogy nem jó. Persze ez is szubjektív, nyilván, nekem a Baba szappan a biztos pont.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #332 Dátum: 2014. Július 28. - 11:34:03 »
Ja árról meg csak annyit h vagyonokat én se adok ki érte  és  ezek biztos nem annyiba fognak kerülni mint azok amiket manufaktúràlis jeleggel nyommnak. Hirdetnin se akarok senkit nem allnerdekemben.  Egyszerűen  csak kiprobalok par szappant leirom mit tapasztaltam meg persze azt is hogy csak annyira reprezentativ hogy mas bőrű  embernek más  jön  be mas keménységű víznél stb.  Csak ugy vagyok vele ha valaki itt osztja meg a tapasztalatait annak jobban hiszek én  is mint annak aki befirrkal egy ijen bio oldalra és  lehet semmi tapasztalata nincs egyebb szapanokkal....

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #333 Dátum: 2014. Július 28. - 11:38:35 »
Tusfürdő helyett jó alternatíva.
Ebben az esetben érdemes tesztelgetni.

Én a Rossmannban és a DM-ben néztem ki magamnak szappanokat, meg majd a Müllerben is szétnézek, de az első kettőben is annyit szemeztem már jónéhánnyal, hogy most azok jönnek. Árban meg egészen elfogadhatóak, 300-400,- Ft. körüliek. (Levendulás, glicerines olivás - ez szép átlátszó, hirtelen ennyi jut eszembe).

Persze, jöhet a teszt!  :thumbup:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #334 Dátum: 2014. Július 28. - 11:39:46 »
A Dave az a Dove akart lenni? Mert azt nagyon utálom. Ráadásul két bőrgyógyász is felhívta rá a figyelmet, hogy nem jó. Persze ez is szubjektív, nyilván, nekem a Baba szappan a biztos pont.

 :jajne:

Az, csak figyelmetlen vagyok! Köszi a kiigazítást!

Időként kihagyom névelőket is...  :crazy:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #335 Dátum: 2014. Július 28. - 11:46:18 »
Nah oksa akkor irj konkrét márkát  meg árat  és  veszek a nagy bio szappanokhoz referenciáink olyat.  Bio kontra manufaktúra.  Bár  előre félek mert itteni dm rossman meg Müller is nagyon gáz  kínálat szempontjából,  meg nem is nagyok ugye.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #336 Dátum: 2014. Július 28. - 12:00:26 »
 :fetreng:

Ne aggódj, nálunk is gyér a kínálat, pedig aztán megyeszékhely.
Ok, ha elfogy a mostani kézműves, akkor jöhet a DM-es, amiket kinéztem. (ma be is lépek hazafelé, ránézek)

A mostani kézművesről annyit, hogy anyámtól kaptam őket, csak úgy és ráadásul snassz borítékban még évekkel ezelőtt. Félretettem és meg is feledkeztem róluk. Nem olyan rég vettem elő. Semmilyen jelzés nincs rajta, hogy ki készítette, stb... úgyhogy ezt nem is tudom sajnos ajánlani, pedig szerintem nagyon jó. Megérdeklődöm anyum, hogy honnan kitől szerezte, talán emlékszik rá, de erre pici az esély.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #337 Dátum: 2014. Július 28. - 12:06:32 »
Én a Rossmannban és a DM-ben néztem ki magamnak szappanokat, meg majd a Müllerben is szétnézek, de az első kettőben is annyit szemeztem már jónéhánnyal, hogy most azok jönnek. Árban meg egészen elfogadhatóak, 300-400,- Ft. körüliek. (Levendulás, glicerines olivás - ez szép átlátszó, hirtelen ennyi jut eszembe).
Én mostanában nagyon rászoktam a DM sajátmárkás natúr- és/vagy sensitive kozmetikumaira, főleg sampon, dezodor és ilyesmik terén. Olcsó, jó, bárhol megtalálom. Alverde golyós dezodor pl eddigi legjobb dezodorom, Balea Sensitive ASB pedig 800 forintért ajándék.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #338 Dátum: 2014. Július 28. - 12:39:44 »
Black:

Hát de ennyire. Itt állandóan azt olvasgatom, hogy valaki írja hogy ezt meg azt vettem a DM/ROSSMAN/MÜLER-ben nálunk meg semmit.
Főleg borotválkozós cuccok terén............

Az se lenne rossz ha le tudnád fényképezni hátha sikerül úgy beazonosítania valakinek.

DM-esből meg akkor írd meg melyik mondjuk az a kettő ami best buy meg best use és már most veszek referenciának.

kezdőmókus:

Az igaz. Bale sensitive asb-t használtam évekig. Most is csak egy nagy adag skin food tudta kiszorítani meg majd proraso-t akarom kiprobálni még.
Meg Alvedre golyós dezodort is tesztelni akarom mert akarok valamit old spice helyett. Valami kevésbé vegyszereset..... remélem lesz nálunk is.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #339 Dátum: 2014. Július 28. - 13:58:14 »
Fél éve magamnak csinálom a fürdőszappant, mostanra kialakult a megfelelő recept is.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #340 Dátum: 2014. Július 28. - 14:08:29 »
Leírás?
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #341 Dátum: 2014. Július 28. - 16:20:30 »
Legközelebb viszek majd egyet ;)

Leírás?
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #342 Dátum: 2014. Július 28. - 17:00:27 »

Fél éve magamnak csinálom a fürdőszappant, mostanra kialakult a megfelelő recept is.
Legközelebb gondolj ram is egy adaggal, legyszi!
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #343 Dátum: 2014. Július 28. - 19:47:11 »
Amikor a nagymamám költözött, az egyik szekrényéből előkerült két tucat szappan. Legalább negyven évesek. Szerintem a gyárban kaphatta őket, ahol dolgozott. (Nem szappangyárban.) Semmi bajuk sem volt, baromi nagyok voltak, vagy két évig használtuk őket.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #344 Dátum: 2014. Július 28. - 20:01:05 »
Ezek voltak, csak régebbiek, és nagyobb méretben. Biztos van aki emlékszik rá.
http://retronom.hu/node/11667

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici