Szerző Téma: Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink  (Megtekintve 99848 alkalommal)

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #240 Dátum: 2015. November 06. - 12:33:53 »
Nekem volt "szerencsem" egy TUIP-ot csinaltatni 2008-ban.
Elotte szinte minden vizsgalat megvolt, ami az urologia jelenlegi eszkoztaraban megtalalhato, invaziv es kevesbe invaziv dolgok egyarant (talan egyedul a kontraszt anyagos RTG maradt ki).
Hozzateszem, hogy "okosba" ment a dolog, es nem egybol lett meg a megfeleloen alapos orvos. Elsore jot kaptam, de nem egybol, hanem masfel het utan. Egy fiatal alorvos kezelt.

A mutet ota viszont inkabb megyek az eves kontrollra egy maganrendelobe. 12 papir a teljes szures (PSA az en koromban nem indokolt), alapos UH, vizelet teszt, RDV. Szamlat is adnak.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762

Nem elérhető Jenobence

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #242 Dátum: 2016. Június 14. - 09:01:15 »
Üdvözlet Szőrtársak!

Az elejétől kezdve az utolsó bejegyzésig elolvastam a topic hozzászólásait, de nem találtam összehasonlítást, felsorolást véleményt szakáll samponokról, vagy balzsamokról.

Én most tervezem egy https://www.billyjealousy.com/products/beard-envy beszerzését, ha van tapasztalat, vélemény a kittel kapcsolatban, szívesen meghallgatom.

Egy bizonyos ponton, hosszúságon túl az erős, sűrű barna arcszőr minden nap törődést igényel, különben számkivetett külsőt kölcsönöz a tulajdonosának.

Ki mit használ a szakállára, mennyit fésüli, milyen gyakran mossa, stb.
Engem ez érdekel.


Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #243 Dátum: 2017. Január 03. - 19:06:13 »
Ma főzök egy kis adag bajúszpedrőt.

Lenne rá igény a fórumon, hogy egy részét áruba bocsássam?

-méhviasz ( fehér és aranyszín )
-avokádó olaj
-seavaj
-méz


A receptúra alapja.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető JadenDave

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 168
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #244 Dátum: 2017. Január 03. - 19:11:09 »
Ha lenne bajuszom már tolakodnék  :hat:

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #245 Dátum: 2017. Január 03. - 19:19:17 »
 :+1:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #246 Dátum: 2017. Január 03. - 19:58:44 »
Ha tolakodnék, már lenne bajuszom. ::)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #247 Dátum: 2017. Január 03. - 20:17:31 »
Ha bajuszos lennék nem kéne tolakodnom.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető orultspanyol

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 368
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #248 Dátum: 2017. Október 21. - 18:36:12 »
Olvasgattam de nem találtam egy nagyon alap mindent átfogó kommentet, vagy legalábbis kihalászható fix infot, ezért kérdeznék:

Kitaláltam, hogy a megszokott nyak borotválva, borosta meghagyva vonalat úgy változtatom meg, hogy nyakvonal kb állcsont vonalánál vágva, a többi meg szakállnak növesztve.
A kérdés, hogy milyen kencéket érdemes beszerezni? DM-ben nézelődtem saját- és nem sajátmárkás termékeket, de nem tudtam, hogy mi kéne. Egyik ex-szakállas drága barátom azt tanácsolta, hogy rendes sampon heti 1-2, utána szakállszappan, végül pedig valamilyen szakállolaj.
Ti mit javasoltok, miket érdemes beszerezni, hogy az első hónapokban ne kapjak szívrohamot és idegesítsen a szakáll növekedés közben?
Leginkább (legutóbb amikor ilyennel próbálkoztam) a bőrvakarózás (gondolom száraz volt a bőröm) és a számra lógó bajusz  volt a problémám legutóbb.
I will be the change I'm seeking, manifest the words I'm speaking. ||| shallam.hu

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #249 Dátum: 2017. Október 22. - 04:53:37 »
Szakallasember.hu africanspa.hu gentclub.hu
En szakallasembert hasznalok, reggel este olaj balzsam. De s viszketestvtul kell elni. Amugy sokat segit az elejen h naponta megmosod de csak szakallmosoval.
DM meg a tobbi multi olcso de legalabb telivan szarral.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető orultspanyol

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 368
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #250 Dátum: 2017. Október 22. - 15:54:56 »
Szakállasembert láttam a dmben is plusz látom, hogy a honlapjukon van olyan, hogy szappan+olaj kombó. Lehet, hogy kipróbálom akkor majd azt egy kicsit később; most már megvettem a baleás olajat, azért azt is használom egy ideig.
Egyelőre szimpatikus ez is, de gondolom, hogy nem a tuti azért, ahogy írod is.
I will be the change I'm seeking, manifest the words I'm speaking. ||| shallam.hu

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #251 Dátum: 2017. Október 22. - 18:16:42 »
Benke Erikánál is van mindenféle ilyen kence.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #252 Dátum: 2017. Október 22. - 18:37:35 »
Nagyon rosszak mindet kidobtam. Toz is probalta detto kuka.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #253 Dátum: 2017. Október 23. - 20:58:39 »
Jól mondja a szakács, Benke feledzsel. Szakállas cuccai jók. Nekem a Lift lett egy nagy kedvencem. Amíg meg volt mire kenni. Mondjuk hajra is jó cucc.

Tapatalkkal küldve az én SM-G930F eszközömről

"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #254 Dátum: 2017. Október 23. - 21:00:10 »
És a fésű, az is sokat segít. Egy jó vaddisznó kefe... Az ráadásul hajra is király.

Tapatalkkal küldve az én SM-G930F eszközömről

"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici