Szerző Téma: Qka  (Megtekintve 69762 alkalommal)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Qka
« Dátum: 2009. December 27. - 16:59:42 »
Sziasztok,

Először is örülök, hogy létrejött ez a fórum! Sok hasznos információval lettem gazdagabb, illetve ezek hatására döntöttem úgy, hogy visszatérek a "hagyományos" útra! :-) Igaz nem volt olcsó mulatság :-) , de beszereztem sok új cuccot, azóta sokkal jobban élvezem a ceremóniát, sőt ebben a formában szerintem stresszoldó tevékenységnek sem utolsó.

Az infók alapján Trumper és Proraso lett a két kiválasztott márka, míg borotvában egy 1964-es Gillette és egy Merkur Futur lett a befutó.

« Utoljára szerkesztve: 2011. Február 21. - 21:42:25 írta Qka »
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Qk@
« Válasz #1 Dátum: 2009. December 27. - 19:30:37 »
Üdv itt, Qk@, és gratula az induláshoz, jókat választottál. A többi meg majd jön szép lassacskán...  ;D

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Qk@
« Válasz #2 Dátum: 2009. December 27. - 19:34:46 »
Üdv itt, Qk@, és gratula az induláshoz, jókat választottál. A többi meg majd jön szép lassacskán...  ;D

Köszi! Már jönnek az újabb cuccok!  ;)
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető creativehun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 483
Re:Qk@
« Válasz #3 Dátum: 2009. December 28. - 10:11:38 »
Üdvözlet a klubban:) Valóban igaz,hogy a kezdés /már amennyiben egyszerre veszel meg minden kelléket/ komolyabb befektetést igényel de onnan kezdve el lehet felejteni a cserélhető fejek darabonkénti 700-1000 ft közti horrorisztikus költségeit a feeling-ről meg már nem is beszélve  :D
Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable Safety razor 1-9/slim/ I 3 data code,Mühle super badger silver tip shaving brush
Software: | Trumper Rose Shaving Cream| Trumper Coral Skin Food

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Qk@
« Válasz #4 Dátum: 2009. December 28. - 10:57:00 »
Üdvözlet a klubban:) Valóban igaz,hogy a kezdés /már amennyiben egyszerre veszel meg minden kelléket/ komolyabb befektetést igényel de onnan kezdve el lehet felejteni a cserélhető fejek darabonkénti 700-1000 ft közti horrorisztikus költségeit a feeling-ről meg már nem is beszélve  :D

Régebben már használtam DE borotvákat, így ez a része nem volt akkora újdonság számomra. Azon viszont meglepődtem, hogy egy jó pamaccsal és egy minőségi szappannal mennyivel jobb érzés borotválkozni. Eddig Wilkinson és Merkur pengéket használtam, számomra mindkét fajta tökéletesen bevált. Ezek után meg gyorsan kukáztam is az agyon reklámozott eddig használt cuccokat! :-)
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető egon olsen

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Qk@
« Válasz #5 Dátum: 2009. December 28. - 11:35:21 »
Sziasztok,

Először is örülök, hogy létrejött ez a fórum! Sok hasznos információval lettem gazdagabb, illetve ezek hatására döntöttem úgy, hogy visszatérek a "hagyományos" útra! :-) Igaz nem volt olcsó mulatság :-) , de beszereztem sok új cuccot, azóta sokkal jobban élvezem a ceremóniát, sőt ebben a formában szerintem stresszoldó tevékenységnek sem utolsó.

Az infók alapján Trumper és Proraso lett a két kiválasztott márka, míg borotvában egy 1964-es Gillette és egy Merkur Futur lett a befutó.

Na ez az amire én is rájöttem: stresszoldó tevékenység! A minôségi szappan, pamacs nem csak kellemesebb, jobb borotválkozást eredményez hanem kellemesebb oldottabb, régimódi borotválkozó hangulatot is! Már a látványa is jobb hangulatot okoz a szép, minőségi pamacsoknak, szappanoknak, borotváknak! A kevesebb pattanásról,bőrirritációról már nem is beszélve! ;) ;D
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 28. - 11:48:14 írta fonthunter »

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Qk@
« Válasz #6 Dátum: 2010. Május 17. - 16:19:48 »
Csináltam egy pillanatfelvételt az aktuális kedvencekről!

http://picasaweb.google.com/lh/photo/BU1476F6mCW3ibWVUQQD8Q?feat=directlink

Szeretnék még egy kellemes illatú szantál cologne-t, de az eddigi próbálkozásaim alapján ez
egy "mission impossible"!  :(
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Qk@
« Válasz #7 Dátum: 2010. Május 17. - 16:42:20 »
Szép kollekció :)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Qk@
« Válasz #8 Dátum: 2010. Május 17. - 16:42:28 »
Látom, csípod az elefántcsontszín nyeleket!  ;)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Qk@
« Válasz #9 Dátum: 2010. Május 17. - 17:35:59 »
A harmadik pamacs milyen marka? Nem ismerem fel...

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Qk@
« Válasz #10 Dátum: 2010. Május 17. - 17:43:59 »
A harmadik pamacs milyen marka? Nem ismerem fel...

Vulfix Piccadilly!
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Qk@
« Válasz #11 Dátum: 2010. Május 17. - 17:48:27 »
Látom, csípod az elefántcsontszín nyeleket!  ;)

Ha jól belegondolok, akkor igen!  ;D Bár sokáig szemeztem egy rózsafanyelű ecsettel (http://www.ecsetbolt.hu/termek.php?cikk=view&sr=29&mi=41&meddig=20&gy1=25&keres=) aztán inkább megvettem olcsóbban egy BK4-et!  ;)
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Qk@
« Válasz #12 Dátum: 2010. November 05. - 22:19:02 »
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Qka
« Válasz #14 Dátum: 2011. Február 21. - 21:49:18 »
Mennyi volt az az Occitane tubuscsavaró?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici