Szerző Téma: Milyen pengét hol kapni?  (Megtekintve 158614 alkalommal)

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #90 Dátum: 2011. Január 02. - 22:42:10 »
Feather pengét lehet venni kis hazánkban? Legalább ki lehessen próbálni, hogy érdemes-e kintről utánajárni.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Kelt

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 15
    • Worldshots
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #91 Dátum: 2011. Január 09. - 01:05:12 »
Vásárolgatás közben benéztem a Fehérvári úti vásárcsarnok (Bp, XI. ker.) első emeletén található százforintos boltba, kozmetikumból nagy választék nincsen, a Caola teljes sorát lehet venni, és ennyi. Viszont van Derby és a nekem iszonyatos meglepetést okozó - remek volt elsőre! - BIC penge 200 forintos áron. Olcsónak nem olcsó, de vészhelyzet esetére hasznos tudnivaló lehet.

Nem elérhető ricsi20

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #92 Dátum: 2011. Február 11. - 19:00:38 »
Hali

Ma nagyon jól jártam szerintem :)
https://picasaweb.google.com/lh/photo/5p52-QgOqzycTHSGBirz6gJv6W_CvOYrwejpI73Qwsg?feat=directlink

(+jó hír ,hogy Father is beszáll a tesztelésbe :) )

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #93 Dátum: 2011. Február 25. - 19:51:16 »
Nálunk a sarki közértben most épp Wilkinson van, made in Germany, nem fehér, hanem fekete műnyag dobozos (még nem láttam ilyet), 280-ért.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #94 Dátum: 2011. Február 25. - 21:11:50 »
Én úgy látom, hogy kb. egy hónapja már csak a fekete dobozt terítik, a fehér ezek szerint kifutott.

Nálunk a sarki közértben most épp Wilkinson van, made in Germany, nem fehér, hanem fekete műnyag dobozos (még nem láttam ilyet), 280-ért.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #95 Dátum: 2011. Február 26. - 17:19:36 »
Én úgy látom, hogy kb. egy hónapja már csak a fekete dobozt terítik, a fehér ezek szerint kifutott.

Nálunk a sarki közértben most épp Wilkinson van, made in Germany, nem fehér, hanem fekete műnyag dobozos (még nem láttam ilyet), 280-ért.

Győrben mindkettő kapható, szerintem semmi különbség sincs, csak a csomagolás változott.  :crazy:
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #96 Dátum: 2011. Március 03. - 20:36:18 »
Hajdúszoboszlón a Hősök terén a 100forintosban tegnap láttam Gillette Goal pengét 195ft-ért.
Gillette India a gyártó.
Valaki próbálta már?
Erőt vettem magamon és nem vásároltam belőle :crazy:


Remélem nem lőttem nagy öngólt... :fetreng:
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #97 Dátum: 2011. Március 03. - 20:37:44 »
Te egy jellem vagy :D

Erőt vettem magamon és nem vásároltam belőle :crazy:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #98 Dátum: 2011. Március 03. - 20:43:38 »

Mostanában kezdek szelektálni és nem hozok el minden vackot csak azért,mert még nincs ;D ;D ;D
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető Zsolbe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #99 Dátum: 2011. Március 04. - 10:05:14 »
Csubakka, megelőztél...
Én a múlt héten találkoztam ezzel a Gillette Goal pengével, eddig egy tesztelésen van túl. Számomra nem túl meggyőző, kissé életlennek éreztem, ugyanakkor jó pár helyen kipattogzott a bőröm. Az igazsághoz tartozik, hogy a legagresszívabb, legprecízebb technikát igénylő borotvámban (nyitott fésűs G. Old Type) próbáltam, szóval még korai lehúzni. A hétvégén letesztelem a nemrég szerzett G.Tech-ben is, az jóval finomabb. Esetleg ha valakit érdekel tesztelésre, Bp.-n tudok átadni belőle, 4 még ott csücsül a dobozban bontatlanul.
Hogy pozitívumot is mondjak róla: gyűjteményben a Captain mellett jól mutatna a csomagolása :)

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #100 Dátum: 2011. Március 04. - 12:42:24 »
Fasza, 1 Euroért vettem darabját egy német piacon szombaton  ::)
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #101 Dátum: 2011. Március 30. - 12:19:57 »
Győri komák! Tud nekem valaki egy gyors és határozott választ adni, hol és mit lehet kapni Győrben/ött? Pengék és egyéb "finomságok" :D

Köszönőőm!  8)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #102 Dátum: 2011. Március 30. - 15:51:51 »
Győri komák! Tud nekem valaki egy gyors és határozott választ adni, hol és mit lehet kapni Győrben/ött? Pengék és egyéb "finomságok" :D

Köszönőőm!  8)

Astra, Wilkinson, BIC, Gillette (orosz) kapható, meg 1-2 saját termék a Rossmannban, DM-ben, Müllerben.
BIC általában Intersparban kapható, Wilkinson szinte mindenhol. Az Astra-t és Gillette-t emlékeim szerint legutóbb valamelyik Rossmannban láttam (talán az Árkádban).
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #103 Dátum: 2011. Július 10. - 18:47:56 »
Az a tiszteletteljes kérdésem lenne, hogy lehet-e Magyarországon offline Personna pengét kapni valahol? Jókat hallottam róla, szívesen kipróbálnám.

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #104 Dátum: 2011. Július 10. - 18:53:08 »
Az a tiszteletteljes kérdésem lenne, hogy lehet-e Magyarországon offline Personna pengét kapni valahol? Jókat hallottam róla, szívesen kipróbálnám.

Nem hinném. De az online miért gond? Idővel úgyis sok minden lesz amit nagyon meg akarsz venni, de csak netről lehet :) Ha egyszer megvan a paypal számlája az embernek utána kinyílik előtte a világ. 1 hét alatt kb meg lehet csinálni, és utána nincs vele több gond.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici