Szerző Téma: Milyen pengét hol kapni?  (Megtekintve 158657 alkalommal)

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #45 Dátum: 2010. Január 04. - 21:28:05 »
Figyelem a Rossmannban január 1-től 8-ig a Cerrus rostfrei le van értékelve 10db 230ft.A Lordot árban így se veri de ha nekem 2 alkalmat kibír akkor talán másnak is. Apropó ha azt vesszük figyelembe a Cerrus a legolcsóbb a műanyag dobozosok között,nem mintha bajom lenne a teljesen papírba csomagoltakkal.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 04. - 21:38:27 írta Juby »

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #46 Dátum: 2010. Január 11. - 14:33:17 »
Egy százforintos jellegű üzletben találtam Lord classik pengét 10db 190ft-ért,de mivel penge írta hogy 130ft körül mozog az ára nem vettem rajtam nem gazdagszik meg senki.Ugye milyen kis filléres vagyok. ;D

Nem elérhető Sly

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #47 Dátum: 2010. Február 28. - 08:57:20 »
Srácok. A Wilkinson szerintetek milyen kategóriát képvisel? Eddig csak ezt és Gilette-t használtam. Mit próbáljak ki ami ettől tuti jobb?
Jazz és a Vespám

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #48 Dátum: 2010. Február 28. - 09:08:41 »
Én is eddig csak Wilkinson és Gillette-et használtam...pár hete Lord-ot találtam az Auchanban,és mivel dícsérik hát vettem 3 dobozzal is.(apunak is jusson) Nagyon éles penge,és abszolút tartós.Hatszor borotválkoztam vele ha jól emlékszem miután inkább elővettem egy újat...ettől persze,lehet hogy még kibírt volna egy-két húzást.Tehát a zöld classic Lord-ot ajánlom,ami nagyon olcsó,és minőség is.(azt hiszem 130.- volt 10 darab) A Feather-t ajánlották még sokan,majd szert teszek arra is...

Nem elérhető kheiron

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #49 Dátum: 2010. Február 28. - 12:25:47 »
Én is eddig csak Wilkinson és Gillette-et használtam...pár hete Lord-ot találtam az Auchanban,és mivel dícsérik hát vettem 3 dobozzal is.(apunak is jusson) Nagyon éles penge,és abszolút tartós.Hatszor borotválkoztam vele ha jól emlékszem miután inkább elővettem egy újat...ettől persze,lehet hogy még kibírt volna egy-két húzást.Tehát a zöld classic Lord-ot ajánlom,ami nagyon olcsó,és minőség is.(azt hiszem 130.- volt 10 darab) A Feather-t ajánlották még sokan,majd szert teszek arra is...

Sajnos a budaörsi Auchanban árat emeltek: most már 142 forint a 10 darabos zöld csomagos Lord penge.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #50 Dátum: 2010. Február 28. - 14:11:51 »
Auchanos LORD infó: folyamatosan figyelni kell az árakat, mert állandóan változtatják őket, ső áruházanként is változik. Volt már 109, sőt 223 is. Menedzsere válogatja, hogy éppen mire árazzák őket, azonban próbáljuk féken tartani a hülyeséget... Hogy tudjátok:  kb. 150-ig a reális ár a Classic-ért

Üdv: Penge

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #51 Dátum: 2010. Február 28. - 14:19:54 »
Penge, a zöld Lord-on kívül mi az amit sokan használnak,ajánlanak? Illetve ezeket hol találom úgy nagyjából...ahol tuti van.Mert Auchanban csak a zöld van...köszi.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #52 Dátum: 2010. Március 01. - 14:17:14 »
morphin- létezik még pár kiszerelés, a kék/fehér hologrammos a legelterjettebb, ennek a kódja L104S, azonban ez is SS, mint a Classic. Amit viszont én javasolnék kipróbálásra (én is ezt használom), az a LORD SuperChrome L106, kereskedelmi forgalomban nincs, de megtalálható edrose shopjában. Üdv

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #53 Dátum: 2010. Március 01. - 15:22:28 »
Igen, legalábbis lesz, pakolok, pakolok, de még nem értem oda...   ::)

;)

Nem elérhető Nagykócsag

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #54 Dátum: 2010. Március 02. - 15:07:13 »
Még a régi fórumban kérdeztem, hogy hol lehet BIC-et kapni. Valaki (asszem Cotag de nem emlékszem biztosan) mondta, hogy InterSpar. Már minden utamba eső sparban, intersparban megnéztem és sehol semmi. Máshol sem találtam
Mindenhol csak a wilkinsont nyomják :(

Tényleg szeretnék már jó pengét venni de általában alig van választék.
Légyszi segítsetek, mit lehet itthon kapni. Nekem a Lord nem jött be de megpróbálom még egyszer mert azóta sokat fejlődtem borotválkozástechnikában. A piros gilettet most éppen egész jónak találom de már nem emlékszem hol vettem. Régebben volt zöld gilette is de azt már nem árulják ebben a boltban.

Jó lenne többől választani. Mondjatok boltokat légyszi!! Köszi!
(Budapesten)

PaT

  • Vendég
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #55 Dátum: 2010. Március 02. - 15:23:01 »
Interspar valóban, X. ker, Sibrik Miklós útiban biztosan van.

Nem elérhető Nagykócsag

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #56 Dátum: 2010. Március 03. - 09:26:52 »
Interspar valóban, X. ker, Sibrik Miklós útiban biztosan van.
Az a baj, hogy én Belváros-Újpest vonalon mozgok, sose járok Kőbányán...
Errelefelé nincs valahol?

Gilette-t hol lehet kapni?

Nem elérhető kheiron

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #57 Dátum: 2010. Március 03. - 14:08:48 »

Gilette-t hol lehet kapni?


Mintha Rossmannban láttam volna.

Nem elérhető egon olsen

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #58 Dátum: 2010. Március 03. - 22:14:46 »
Rossmanban láttam Gilettet és van Cerrus is ami szerintem jobb mintb a Gilette!Sőt talán még Bicet is láttam ott!

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #59 Dátum: 2010. Március 06. - 21:53:42 »
Én is próbálom vadászni őket, egyelőre Interspar, Tesco kilőve. DM-ben és Matchban csak Wilkinson van, ~60Ft/db áron, ötös csomagban, abból vettem egy pakkot kísérletképp. A Karinthyn láttam egy 100Ftos boltban Laser nevűt, de egy kosár alján volt elég romos papírcsomagolásban, nem volt hozzá sok bizodalmam :(

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici