Szerző Téma: Milyen pengét hol kapni?  (Megtekintve 164002 alkalommal)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #120 Dátum: 2012. Január 10. - 09:21:28 »
FBP- A rendszerváltás után kis piacos vietnámi brigádból kifejlődő, először nagyker raktárat, majd bolthálózatot kiépítő csapat. CBA-s frencsájz is volt, mint egyik bp-i raktárbázis. Nagyon jó régen volt egy kis konfliktusunk, részemről  :fenek: :majd_kibelez:

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #121 Dátum: 2012. Január 10. - 11:13:14 »
A helyi realban a 200 alatt van a kek es zold astra is (a kek jobban, a zold kevesbe) - ha jol emlexem.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető spiska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 105
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #122 Dátum: 2012. Január 10. - 19:57:23 »
Sajnos jó emlékszel. Tegnap este kisebb vérfürdőt rendeztem a zölddel a  fürdőszobában, pedig (nem nagyarcságból mondom) csak néhány pontvérzést sikerült ejtenem.  ::)
... talán talán, talán nem ...

Nem elérhető levee

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #123 Dátum: 2012. Január 20. - 17:42:01 »
Nézelődtem a neten, hol milyen pengét lehet kapni, és nem tudom hallottatok-e már a Zöldbolt nevű helyről, de kapható náluk - igen borsos áron, 530 Ft/csomag - Derby penge. A borotválkozás menüpont alatt vannak pamacsok és borotvák (mühle és futur) is. Egy baj van vele, hogy tőlem egy kicsit messze van (Csepelen, XII. kerület, bocs, tényleg). Egyébként a neten is lehet rendelni tőlük, ha valaki esetleg érdeklődne. (Bár másik témába illene, de pl. ez az érzékeny bőrre készült AS egész jól hangzik.)

BIC-et még mindig keresek Budapesten, azt mondjátok, hogy az Intersparokban általában kapható? (Esetleg kipróbálom még a Lehel téri Reált is.)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #124 Dátum: 2012. Január 20. - 18:58:50 »
A Zöldbolt a Kiss János utcában van a XII. kerületben!
Nem a legolcsóbb hely.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető spiska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 105
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #125 Dátum: 2012. Január 20. - 18:59:15 »
BIC-et még mindig keresek Budapesten, azt mondjátok, hogy az Intersparokban általában kapható? (Esetleg kipróbálom még a Lehel téri Reált is.)
[/quote]

BIC az esetek többségében kapható 200 Ft körüli áron a Néhai Skála piacon a Fehérvári úton, a kínai üzletben.
... talán talán, talán nem ...

Nem elérhető isti79

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 201
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #126 Dátum: 2012. Január 21. - 10:40:31 »
Az euro family botokban is láttam már.

Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #127 Dátum: 2012. Január 22. - 14:09:18 »
Ennek sajnos új tulajdonosa van, s már nem tartanak BIC pengét, ha jól emlékszem Astra-ra álltak rá.

BIC-et még mindig keresek Budapesten, azt mondjátok, hogy az Intersparokban általában kapható? (Esetleg kipróbálom még a Lehel téri Reált is.)


BIC az esetek többségében kapható 200 Ft körüli áron a Néhai Skála piacon a Fehérvári úton, a kínai üzletben.

Nem elérhető Zsolbe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #128 Dátum: 2012. Január 23. - 09:12:16 »
BIC-et pár hónapja az Árpád hídnál lévő Reálban (Pengő élelmiszer) vettem: készleten nem volt nekik, de a webshopjukban leadott 10 db-os rendelést másnapra beszerezték. Néhány doboz nekem is kellene, és webshop szerint most is rendelhető 159 Ft/doboz áron, esetleg egy közös rendelést összedobhatunk. Lehel téri Reálban 2 hete kérdeztem, de már csak kék Lord volt nekik, BIC nem.
Zöld Astrát a Ferenc körúti DDA-ban vettem múlt héten 160 Ft/doboz áron; eléggé el volt dugva a pénztárnál lévő polc aljára, de szerencsére kiszúrtam, mert kérdésre az eladó nemmel válaszolt, de miután odamutattam az alsó polcra, már megtalálta. :)
Rákóczi téri Manna/Reál üzletben Gillette Goal van most olcsóért, 120 Ft/doboz. A hétvégén előszedtem, ami volt otthon, mert jó fél éve próbáltam, és elég vegyes emlékeim voltak róla: most aljasul élesnek bizonyult, de jó eredményt adott.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #129 Dátum: 2012. Január 23. - 14:12:08 »
A helyi reálban (Matyásföld) akkor atk.rtak a goallal... 270...
Asta 145/160 (kék/zöld).
Van készleten folyamatosan, ugy tunik.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Zsolbe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #130 Dátum: 2012. Január 23. - 15:11:01 »
G.Goalt én is 240-ért vettem tavaly tavasszal, gondolom leárazták, DDA-ban 275 volt múlt héten. Magamnak veszek még, mert ennyiért megéri, ha kell neked is -> PÜ

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #131 Dátum: 2012. Január 23. - 15:13:16 »
Hát mer' ki vesz manapság zsilettpengét?  :fetreng:

...gondolom leárazták...
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #132 Dátum: 2012. Január 23. - 17:12:30 »
Goal-t tavaly 1 europáért adták egy francia kirakodóvásáron.
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető levee

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #133 Dátum: 2012. Január 24. - 19:32:53 »
BIC-et pár hónapja az Árpád hídnál lévő Reálban (Pengő élelmiszer) vettem: készleten nem volt nekik, de a webshopjukban leadott 10 db-os rendelést másnapra beszerezték. Néhány doboz nekem is kellene, és webshop szerint most is rendelhető 159 Ft/doboz áron, esetleg egy közös rendelést összedobhatunk. Lehel téri Reálban 2 hete kérdeztem, de már csak kék Lord volt nekik, BIC nem.
Zöld Astrát a Ferenc körúti DDA-ban vettem múlt héten 160 Ft/doboz áron; eléggé el volt dugva a pénztárnál lévő polc aljára, de szerencsére kiszúrtam, mert kérdésre az eladó nemmel válaszolt, de miután odamutattam az alsó polcra, már megtalálta. :)
Rákóczi téri Manna/Reál üzletben Gillette Goal van most olcsóért, 120 Ft/doboz. A hétvégén előszedtem, ami volt otthon, mert jó fél éve próbáltam, és elég vegyes emlékeim voltak róla: most aljasul élesnek bizonyult, de jó eredményt adott.

Ez jó lenne! Bár már SicTransitnál is érdeklődtem a vaterás akciója kapcsán, de ha rendelnél a Pengőtől, akkor mondjuk 2-3 dobozra simán vevő vagyok.

Ma csekkoltam az oktogonos 1 Euro Marketet, de ott se volt sajna. Úgyhogy tényleg csak a Pengő marad.

Nem elérhető Zsiraf

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 177
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #134 Dátum: 2012. Január 24. - 19:49:28 »
Ha nem találtok akkor Pécsen veszek és postázom :D

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici