Szerző Téma: Milyen pengét hol kapni?  (Megtekintve 161821 alkalommal)

Elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #285 Dátum: 2012. Október 12. - 12:40:48 »
Malac:  ;) Megoldjuk, meg aztán én is adok el egy-két dolgot. Jobbára értékteleneket persze, mint függőón, stb...

Seventy:  :sör:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #286 Dátum: 2012. Október 19. - 00:19:22 »
Sziasztok! Tudtok egy bevált helyet Budapesten a körúton ahol van/szokott lenni Lord Super Chrome? Itt vidéken akármelyik 100 forintosba megyek, maximum Astrájuk van. Köszönöm a válaszokat.

Elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #287 Dátum: 2012. Október 19. - 08:07:43 »
Ha a körúton van extrametál, elvileg ott van esélyed, vagy Ed-del megbeszélsz a körúton egy randit. /végső esetben én is tudok adni, de nem túl sokat, alig 300 db van otthon, és mi van, ha...  ::))
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #288 Dátum: 2012. Október 19. - 22:18:58 »
Köszi szépen a felajánlást, egyelőre még végigkergetem távvezérlésben a tesómat a körúton, emlékeim szerint ott úgyis egymást érik ezek a boltok.  Most Feathert használok, ami elég bejövős, de kipróbálgatok még pár pengét. Ha másodszorra is bejön a SC, akkor beszerzek Edtől egy nagyobb csomagot. Kétségbeesetten nézelődök minden boltban, de a zöld és kék Astrán kívül nem látok mást. Egy százforintosban találtam Lord Super Stainlesst, ma este azzal is teszek még egy próbát. Az egyik helyi CBA-ban egyébként vannak Bic termékek, lehet hogy megpróbálom befűzni őket, hogy rendeljenek egy levél pengét is.

És lassan összeszedem a gondolataimat a bemutatkozós topikban egy székfoglalóra.  :)

Nem elérhető Zsolbe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #289 Dátum: 2012. Október 26. - 14:17:19 »
Rossz hír: A Lehel piac alagsorában bezárt a Reál, ahol rendszeresen lehetett kapni BIC pengét (és olcsón adták a kék Lordot is).  :(

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #290 Dátum: 2012. November 09. - 15:13:11 »
Sziasztok, van vkinek tippje hogy Budapesten 7., esetleg (14., 5., 6., 8.) kerületben hol tudnék Astra Platinum (kék) pengét venni?  Keleti Pályaudvar környékén lenne a legtutibb, de 10 percnyire akárhova elmegyek bringával.  Eddig akárhol jártam (DDA, Reál), max annyit tudtak mondani hogy szokott lenni, de most nincs.

Kb 10 fajta kipróbálása után ez vált be a legjobban.  Szívesen vennék 100at is ha normális áron van.

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #291 Dátum: 2012. November 09. - 18:46:15 »
Sziasztok, van vkinek tippje hogy Budapesten ... hol tudnék Astra Platinum (kék) pengét venni?
Szia!
Nem a keleti környéke,de a Lehel téri piac emeleti részén több árusnál is láttam 2 hónapja.

Másik hely: Hungária / Kerepesi út kereszteződése után 50m-re
(egy kis közértben,és szinte mellette egy nagyobb hazai boltban is szokott lenni.)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #292 Dátum: 2012. November 12. - 13:48:50 »
Seventy: kösz a tippeket, de sajnos egyik helyen sem volt.  Megrendeltem neten Németországból, mert lassan egy nagyságrenddel több időt sz...k el az utánajárással mint a postaköltség, és amúgy is rendeltem hozzá mást is.

Létezik amúgy magyar webshop ahol ilyenek vannak?

Nem elérhető Traktortorta

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #293 Dátum: 2012. November 12. - 15:19:42 »
http://www.haasz.hu/ Haász fodrászkellékben van Kék/Zöld Astra meg pár egyéb, talán Gillette penge. Van még néhány szappan/krém is de elég alap anyagok pl. Figaro, Barbon, kék ufo Gillette illetve Mühle borzok.

A gond neked vele csak annyi, hogy Kosztolányinál van ami közel sincs Keletihez. Webshop sajnos nincs de egy telefont megér, hogy mik vannak épp náluk. Nyáron jártam ott utoljára és kb. 250 ft volt akkor a Zöld Astra.

Külföldi rendelésre legjobb a http://www.shaving.ie/ meg http://www.connaughtshaving.com/. Olcsó a posta és megbízhatóak, mindenki ismeri őket ;)

Magyar shopok is vannak de úgy néztem drágábbak mintha külfödről hozatnám  :-\ ???

Nem elérhető Zsolbe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #294 Dátum: 2012. November 12. - 16:19:37 »
Kék Astra pengét az 1 Eurós üzletlánc boltjaiban is érdemes megkérdezni, a körúti boltjaikban régebben tudtam venni.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1492
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #295 Dátum: 2012. November 12. - 16:35:31 »
Hagyományos vidéki piacokon eléggé gyakori az Astra, ha valaki jár olyan helyen...
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #296 Dátum: 2012. November 12. - 16:56:06 »
Seventy: kösz a tippeket, de sajnos egyik helyen sem volt.
Szomorúan olvasom,hogy már nem volt :(
Ha közértekben jársz érdemes megnézni a pénztár körül.
Nagyon sokszor jártam úgy,hogy az eladók nem is tudják,hogy van.
...volt hogy a nő mellett pár centire vigyorogtak a pengék,mégis tagadott mindent.
Egyszerűen nem értem őket.  ???

Addig is ott a Német forrás ;)
Magyar webshop?
Még nem kerestem rá.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #297 Dátum: 2012. November 19. - 10:54:51 »
Garay téri piacon a földszinten, a Garay utcai bejárat felől van egy kínaiak által üzemeltetett háztartási boltocska, ott volt kék Astra.  100 forintért egy ötös doboz.

Mondjuk 5 percbe telt amíg megértették hogy mit akarok, jól el volt dugva valahova a pénztár mögé, de nagyon kedvesek voltak és elém rakták a Föld összes cartridge borotvapengéjét, a kulcsszó az volt hogy "kicsi doboz", erre felcsillant a szemük és előszedtek egy kék Astrát, ami meglepően jó, bár még mindig jobban preferálom a zöldet.  Próbáltam rávenni őket hogy hozzanak olyat is, szerintem nem értették mit akarok, valszeg azt gondolták hogy nem tökmindegy milyen színű a doboz?

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #298 Dátum: 2012. November 19. - 17:30:26 »
Zöld astra t én a privát üzletláncban vettem vidéken.. igaz azóta se láttam sehol.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #299 Dátum: 2012. December 19. - 15:28:12 »
Ser Renly \ kezdömokus:
Zöld Astrát láttam a Flórián téri aluljáróban 100Ftos boltban. 200 Ft ha jól láttam.Kb 5-6 db volt a pénztár mögött.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici