Szerző Téma: Fonti kedvencei  (Megtekintve 178607 alkalommal)

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #300 Dátum: 2011. Január 25. - 11:23:26 »

Kedves Fonti !


Volt már róla szó, de most én is felvetném, van-e lehetőség egy, "útáljuk együtt közösen" elnevezésű topik létrehozására. Ha igen, nyiss a saját nevedre is....   ;D   ;D

Letisztult szép forma, mind a kés, mind a nyél. És a minősége egyenértékű a megjelenésével.  :borz2:

Gyönyörű, ezen nincs mit ragozni.......

Salmo
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #301 Dátum: 2011. Január 25. - 11:29:18 »
Kösssssz Salmo!  :crazy:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #302 Dátum: 2011. Január 25. - 12:31:02 »
Ez a nyél fantasztikus, beleszerettem első látásra!!! Biztos vagyok benne, hogy a kés is nagyon jó, de ez nem az én formavilágom. :)
Ennél szebb nyelet még nem nagyon láttam! ;)
Gratulálok Fonti! :borz2: :sör:
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #303 Dátum: 2011. Január 25. - 12:54:45 »
Kösziiiiii Toxin! Ez a nyél volt még a legkevésbé feltűnő fából, ha látnád még milyen fantasztikusan gyönyörű egzotikus fa nyelei léteznek... :o
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető almar

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 54
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #304 Dátum: 2011. Január 25. - 13:56:39 »
Kevés ilyen ilyen harmonikus borotvát láttam még....

Teljék benne sok örömöd Fonti!   :borotva:    :sör:

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #305 Dátum: 2011. Január 25. - 15:03:12 »
Gyönyörű az a nyél  :borz2:
Fonti a Wade and Butcher-el már elinditottál a lejtőn(kicsit többet szereztem be a kelleténél), már a Filo-n is filózok, japán kés is kellene...  :crazy:

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #306 Dátum: 2011. Január 25. - 15:13:19 »
Köszi fiúk!  :)
...én is azt mondom mindig magamban, hogy: - Na itt hagyom abba!  :crazy: 
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #307 Dátum: 2011. Február 21. - 22:06:19 »
Íme egy "steril" Bergischer Löwe, Flaschner mester által felújítva és az általa készített paliszander nyélbe ültetve:





H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #308 Dátum: 2011. Február 21. - 22:13:07 »
Ezek a borotvák nekem is mindig nagyon bejövősek voltak :) A paliszander nyél 1 darabból van, vagy ragasztva lett az ék?
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #309 Dátum: 2011. Február 21. - 22:31:47 »
egy darabból (ma volt a kezemben)  ;)
... a nyúlon túl?

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #310 Dátum: 2011. Február 21. - 22:38:01 »

Szép lett így együtt !   :borz2:   :borz2:  Csináltass  egy Fonthunter beütőt, tedd fel úgy az SRP-re, szerintem össze.... magukat  ;)


Nagyon passzolnak, még úgy is, hogy a gombhoz lett választva a kabát....  :fetreng:
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

FBP

  • Vendég
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #311 Dátum: 2011. Február 21. - 22:46:07 »
csak hogy legyen egy kis ellensúlyozás is: nekem nem jönnek be ezek a modern nyelek...olyan hatást kelt, minhta kínai bóvli lenne.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #312 Dátum: 2011. Február 21. - 22:49:42 »
Köszi fiúk!  :sör:
Neked is köszi FBP az őszinte és szubjektív véleményt. Hááát ízlések és pofonok különbözők!  :crazy:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #313 Dátum: 2011. Február 22. - 07:19:47 »
csak hogy legyen egy kis ellensúlyozás is: nekem nem jönnek be ezek a modern nyelek...olyan hatást kelt, minhta kínai bóvli lenne.
FBP, neked eddig volt bármid, ami tetszett és nem untad meg három hét alatt?  :fetreng:

FBP

  • Vendég
Re:Fonti kedvencei
« Válasz #314 Dátum: 2011. Február 22. - 08:06:43 »
csak hogy legyen egy kis ellensúlyozás is: nekem nem jönnek be ezek a modern nyelek...olyan hatást kelt, minhta kínai bóvli lenne.
FBP, neked eddig volt bármid, ami tetszett és nem untad meg három hét alatt?  :fetreng:
Csalafinta kérdés  :sör:
Azért ez nem ilyen egyszerű. Ez az egész borotva téma túl szubjektív. Az ember próbálkozik ezzel-azzal, van ami bejön és van mi nem, és van olyan, ami elsőre nem jön be, de az ember véleménye formálódik és esetleg rájön, hogy az épp nem is olyan rossz. A szoc időben talán sokkla egyszerűbb lett volna a helyzetem (helyzetünk), sokkal kisebb volt az a spektrum, amit el lehet érni, akkor az volt, hogy: ez van, ezt kell szeretni. Ma más a helyzet, ma lehet kísérletezni (amennyire az ember pénztárcája engedi)
De ez a kérdésed hogy jön ide??? Ez most Fonti legújabb késéről szól, nekem ilyenem nincs, így nem is unhattam meg. Nekem nem jön be. Szabad ilyet leírnom? Ha nem, szólj és kiregisztrálok, elhúzok! Egy fórum nem egymás seggének kinyalásáról szól, hanem véleményekről, amiben az is benne van, hogy ezek néha ütközhetnek.  :evil:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici