Szerző Téma: Lord  (Megtekintve 212586 alkalommal)

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Lord
« Válasz #1170 Dátum: 2017. Február 27. - 21:44:26 »
Kivéreztetett? :)
Nekem ma megint nagyon bejött a félműanyag, ezért gondolom, hogy egy teljesen fémmel is jól járnék. Bár az nem lenne ennyire könnyű a kézben.
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Lord
« Válasz #1171 Dátum: 2017. Február 27. - 22:00:09 »
Nekem éles pengével is akadozott, nem volt kényelmes borotválkozni vele. Lehet, hogy a megmattult nikkelbevonat miatt siklott kevésbé, vagy tudja a fene. A legtöbbeknek beválik.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Lord
« Válasz #1172 Dátum: 2017. Február 28. - 08:56:29 »
A Tech nekem sem jött be, az EJ/Mühle 89 sem.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Lord
« Válasz #1173 Dátum: 2017. Február 28. - 09:02:45 »
Mind kis laza beretva.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Lord
« Válasz #1174 Dátum: 2017. Február 28. - 09:08:50 »
Túl laza.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Lord
« Válasz #1175 Dátum: 2017. Február 28. - 12:36:30 »
A Parkerrel mostanában itt-ott, főleg nyaktájékon, sokszor megnyúztam magam. Kék Astra, Derby, édesmindegy.
Hirtelen ötlettől vezérelve vettem elő ezt a kis Lord-ot. Könnyen siklott, két körből simább lett a képem vele, mint eddig bármikor.
Ez most a pengének, vagy a készüléknek köszönhető-e, esetleg mindkettőnek egyszerre? Fene tudja.
Mindenesetre ideje lesz kipróbálni egy Gillette Tech-et, ezek szerint. Már, ha találok jót, jó áron.
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető zagloba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 206
Re:Lord
« Válasz #1176 Dátum: 2017. Február 28. - 14:50:36 »
Az elad-ban van 3db Tech!

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Lord
« Válasz #1177 Dátum: 2017. Február 28. - 15:18:22 »
Az elad-ban van 3db Tech!

Köszi! Meg is lesem rögtön!  :thanks:
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Lord
« Válasz #1178 Dátum: 2017. Április 24. - 09:22:24 »
Lord Shop-os rendeléssel és kérdésekkel kapcsolatban érdemes szerintetek közvetlenül pengét vagy edrose-t keresni? Ha igen, akkor mondjuk itt a fórumon privát üzenetben? Úgy látom nem minden nap aktívak.  ::)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Lord
« Válasz #1179 Dátum: 2017. Április 24. - 09:25:57 »
Pengéé az üzlet ....
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Lord
« Válasz #1180 Dátum: 2017. Április 24. - 09:27:59 »
Szia!

Lord Shop = Penge. :) EdRose már nem visz boltot. Ha kis tételben kell, lehet, hogy én is tudok segíteni.

Lord Shop-os rendeléssel és kérdésekkel kapcsolatban érdemes szerintetek közvetlenül pengét vagy edrose-t keresni? Ha igen, akkor mondjuk itt a fórumon privát üzenetben? Úgy látom nem minden nap aktívak.  ::)
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Lord
« Válasz #1181 Dátum: 2017. Április 24. - 09:40:04 »
Köszi a válaszokat!

A hétvégén elejtettem a borotvát, szerencsére nem lett ugyan semmi baja, kemény műanyag :D, de úgy döntöttem veszek fémet is és kezdésnek a Lord talán jó lenne :) Egyelőre nem tudtam még választani az L5 és az L6 között. Ha jól értem a korábbi véleményeket a penge rögzítése az L6-ban biztosabb, viszont az L5 kezesebb jószág. Amit most használok (astra 501) nem tudom melyikhez állna közelebb karakterisztikában, melyikkel lenne könnyebb megbarátkoznom. Pengék közül is vásárolnék pár csomaggal, ha már lúd, legyen kövér alapon :)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Lord
« Válasz #1182 Dátum: 2017. Április 24. - 09:47:00 »
Ki állította, hogy az l5 -ben nem biztos a pengeleszoritás?

Az egy tech klón, l6 meg 89-klónja.

501-hrz egyik sem.

Bár az 501-a slim twist klónja a vasfüggönyön innen, mégis sokkal haraposabb mint a kapitalista bátyuskája. Így mind a két említett lord, szerintem kezesebb borotva a tiednél.

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Lord
« Válasz #1183 Dátum: 2017. Április 24. - 09:50:28 »
Az L5 vagy L6 dilemmára egyetlen helyes válasz van: Mindkettőt! Komolyan. Két eltérő karakter, de egyik sem veszélyes.

Köszi a válaszokat!

A hétvégén elejtettem a borotvát, szerencsére nem lett ugyan semmi baja, kemény műanyag :D, de úgy döntöttem veszek fémet is és kezdésnek a Lord talán jó lenne :) Egyelőre nem tudtam még választani az L5 és az L6 között. Ha jól értem a korábbi véleményeket a penge rögzítése az L6-ban biztosabb, viszont az L5 kezesebb jószág. Amit most használok (astra 501) nem tudom melyikhez állna közelebb karakterisztikában, melyikkel lenne könnyebb megbarátkoznom. Pengék közül is vásárolnék pár csomaggal, ha már lúd, legyen kövér alapon :)
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Lord
« Válasz #1184 Dátum: 2017. Április 24. - 10:01:33 »
Valaki írta, hogy a fej két oldala között volt eltérés és emiatt lötyögött a penge. Elképzelhető, hogy nem az L5-nél volt, de a Lord az tuti. Elnézést, ha nem jól emlékszem, annyi mindent olvastam itt a hétvégén.

Szóval bármelyik jó lehet és mindkettőt vegyem? :D

Ha jól láttam a LP1823 feje szinte megegyezik az L5-el. Akkor rendeljem úgy hogy LP1823 + L6? Akkor lesz kétféle fej és a nyelek meg gondolom kompatibilisak mindkettőhöz. Legalábbis a korábbi beírásokból erre következtetek, remélem jól?

Közben a webshop chatjén a szállítással/személyes átvétellel kapcsolatos kérdéseimet is tisztáztam :)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici