Szerző Téma: Lord  (Megtekintve 91018 alkalommal)

Nem elérhető Forri

• Törzstag
Re:Lord
« Válasz #1215 Dátum: 2017. Június 14. - 07:29:27 »
 :kepet:
(szerintem)

Nem elérhető astra501

• Törzstag
« Válasz #1216 Dátum: 2017. Június 14. - 08:21:53 »
Ez a két változat van. A hosszabbat kaptam a Lord webshopból, azt hiszem az az újabb. A rövidebbet vettem a One Euro Marketben, ahol egyébként mindkét verziót lehetett kapni és olcsóbb is :D Nagy sajnálatomra itthon csak kék-piros-zöld nyéllel kapni, legalábbis én csak olyanokkal találkoztam...

Nem elérhető zolpat

• Tag
« Válasz #1217 Dátum: 2017. Június 14. - 08:30:02 »
Köszi,megspóroltad a képfeltöltésemet,épp mos "tököltem"vele,hogy hogyan is rakok ide fel képet :crazy:
Így van,ahogy írtad,én is a hosszabb nyelűt kaptam ajándékba...
Szerintem felesleges volt meghosszabbítani a nyelet,nekem legalábbis kicsit kényelmesebb volt a rövidebb nyél,az új meg bő 10cm-esre sikerült... Mondjuk a Smart nyele is ugyanilyen hosszú...Nekem abból is van vagy 6db.. :wiggle:
Ja amúgy a fej tök ugyanaz maradt....
Pedig ha full fémben gyártanák...hát lehetne akár végállomás is sok embernek.... :idea:

Nem elérhető astra501

• Törzstag
« Válasz #1218 Dátum: 2017. Június 14. - 09:43:27 »
Narakh kollégával beszélgettünk erről privátban pár hete és akkor csináltam a képet. Gyakorlatilag annyit csináltak, hogy a mintázat alatti részhez hozzácsaptak pontosan egy centit. Nekem egyébként mindkét hosszúság megfelel, egy hajszállal talán a hosszabb jobban fekszik.

Egyébként nem tudom ez csak az enyémekkel van-e így, de a hosszú nyelű nekem két részre jön szét, a rövid háromra.

Nem elérhető zolpat

• Tag
« Válasz #1219 Dátum: 2017. Június 14. - 10:01:22 »
 :2thumbup:
Igen így van,nekem is pont ilyen párosításom volt(a rövidebb zöldet elajándékoztam egy kezdő DE-s kollégának),tegnap kaptam egy ugyanilyen piros hosszú nyelűt ajándékba.
A zöld nekem is három részbe jött szét,a piros csak két részes..de..a titok nyitja annyi,hogy a régebbi zöldre még nem,de az új piros nyelének a legvégére(ami bemegy a fejbe)már öntöttek egy kis domború gyűrűt,így a nyél vége bepattan a fej belsejében kialakított nútba,így stabilan egybe marad a nyéllel a fej...de ha egy kis erőfeszítéssel meghúzod a nyelet kifelé,akkor kipattan a fejből(nem lesz semmi baja)és akkor már ez is 3 részessé válik! Én szét is szedtem,és egy kicsit lesorjáztam a nyél legvégét a peremnél,így már könnyebb összetekerni,mert az enyém elég passzentos volt,és nehezen lehetett tekerni :idea:
Amúgy én személy szerint egy zseniális kis borotvának tartom,meg is örültem mikor megkaptam ajándékba,mert a zöld(bevallom)hiányzott!
Nagyon alapos,szerethető,ár-érték arányban kitűnő készülék...csak miért nincs full fémben??? :fejtor:
Szerintem ha valaki megvesz mondjuk 10db-ot,kemény 3500ft-ért valamelyik 1eurosban,akkor akár élete végéig megoldódik a borotva gondja...mert azért ha vigyáznak rá,kibírnak ezek jónéhány évet,mégha műanyag is....
A fekete műanyag Wilkim pl.már 8 éves és semmi baja az égvilágon..pedig mielőtt jöttek a"pénzesebb"készülékeim,a Wilki varázsolt Kojak fejet nekem rendszeresen,és a fej borotválása szerintem jobban igénybe vesz egy készüléket mint az arcon végzett finomabb munkák...
Ha másért nem is,akkor azért mert ott jóval nagyobb a borotválandó felület!

Nem elérhető Narakh

• Törzstag
« Válasz #1220 Dátum: 2017. Június 14. - 10:21:23 »
Igazán nem kötözködésből, de szerintem legfeljebb a pengét veszi igénybe.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető zolpat

• Tag
« Válasz #1221 Dátum: 2017. Június 14. - 10:23:08 »
Igazán nem kötözködésből, de szerintem legfeljebb a pengét veszi igénybe.

Javítom énis,inkább csak a felület a nagyobb :sör:

Nem elérhető zolpat

• Tag
« Válasz #1222 Dátum: 2017. Június 19. - 16:38:13 »
Szépnapot az Uraknak! :hat:
A napokban a kollégáim által rendelt "hibás"Lordok problémája megoldódott,cserélték őket,tehát öröm és boldogság,köszönetüket tolmácsolom ezúton is a Lord irányába :2thumbup: Nem veszítettük a DE-s kollégák táborából 2főt ;D
Kicsit nosztalgiáztam énis,elővettem a már régóta polcon pihenő L5-t,és mivel már el is felejtettem a nagy Fatip,EJ,Merkur,Mühle lázban,hogy azért ezzel is meg lehet ám tisztességesen borotválkozni!
Viszont az az érdekes(ez már a múlt homályába veszett)hogy a szinte totál ugyanolyan fejjel rendelkező angol Tech,nekem szinte mindig okozott egy kis irritációt,míg az L5 soha...most sem.
Tegnapelőtt az angol Tech volt soron,a fent említett irritációval,ma pedig az L5. A technikám azért elég kiforrott,tehát nem a bénaságom miatt irritált a Tech,szerintem...ráadásul állítólag ugye a Tech fej az egyik legkíméletesebb? :crazy:
Elképzelhető hogy azért mert icipicit mégis más a fej geometriája az L5-nek??? :fejtor: :fejtor:

Nem elérhető Black

• Törzstag
« Válasz #1223 Dátum: 2017. Június 19. - 17:19:03 »
Ááá, lehetetlen hogy különbözzenek, hiszen mindkettő egyformán néz ki!   :P
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető zolpat

• Tag
« Válasz #1224 Dátum: 2017. Június 19. - 18:00:35 »
Ááá, lehetetlen hogy különbözzenek, hiszen mindkettő egyformán néz ki!   :P
:wiggle:   :wiggle:  :futyul:

Nem elérhető zolpat

• Tag
« Válasz #1225 Dátum: 2017. Június 26. - 10:18:29 »
Ma elővettem a szekrényben régóta porosodó L6-ot is.Ezt is,mint oly sok más borotvámat,már szinte el is felejtettem,aztán kiderült hogy(nekem)egy kellemes kis készülék ez is.Szépen-alaposan meg tudok ezzel is borotválkozni. Nem mondom,persze vannak krómozási hibái,de ezeket a kivitelezési hibáit nyilván tükrözi az ára is,bár ez már közhely!A hazai piacon nem kapni ÚJ"full fém"DE-t,2e alatti áron,kivéve a Lordokat.A kínai TTO koppincsokat nem sorolom ide,mikor a műanyagot megpróbálják krómozni,na azt azért hagyjuk....max.a fejük valami fémhez hasonlatos valami..
Nekem van az összes itthon elérhető Lordból,és én meg is vagyok velük elégedve,néhány kollégám sajnos kifogott egy-két hibás példányt,de az enyémek mind rendben vannak.Pl.az L6-om simán hozta ma reggel is az EJ 89 szintjét.Nyilván egymás mellé rakva,a Lord lazán visszakozhat ;D dehát ez van...
Most már azon a szinten vagyok,hogy baromira mindegy hogy épp melyik borotvámat veszem elő,mindegyikkel tudom a nekem megfelelő szintet hozni! Szinte már csak a minőségbeli különbségek motiválnak!
Most amúgy is elhatároztam,hogy az összes borotvám használatba kerül,szépen egymás után...ez kb.15 készüléket jelent.Összesen van vagy 40db.
Mondjuk ebből vagy 10db L111,3db Smart,4db Astra 901,3db Slim Twist+még többféle Gillett stb-stb..lassan már nyithatnék egy kisebb kereskedést.. ;D
Visszatérve az L6-ra,nekem különösebb gondot nem okoz,a pl.könnyű nyél(kiegyensúlyozatlanság)meg egyéb itt mások által felsorolt "hátrányok"!
Biztos vagyok benne,hogy a borotva(bármelyik)nem fog hozzád idomulni,pont fordítva,neked kell a borotvát magadhoz szoktatni,megismerni-ráérezni,elsajátítani a helyes használatát stb,mert minden készülék nyilván más és más...aztán van akinek ez megy,ill.van akinek nem..

Nem elérhető zolpat

• Tag
« Válasz #1226 Dátum: 2017. Június 28. - 16:39:50 »
A"kinek mi lehet a végállomás"témához tartozó sztori: Múlt héten kérdezte a munkahelyemen egyik kollégám,aki már elég régóta a Lord termékeit használja nagy megelégedéssel,hogy az mennyire"gáz"a mai DE-s borotválkozás világában,ha ő fixen leragadt az L111-nél????
Hogy ugye olcsó is,részben műanyag is,nem egy szépség stb...
Szerintem,ahogy mondtam is neki,őneki kell hogy megfeleljen,nem másnak,a fürdőben valószínű hogy nem áll senki a háta mögött hogy csekkolja milyen vassal(vagy műanyaggal) gyalulja a képét :fetreng:

Egyébként megjegyzem,énis elég hosszú ideig a fekete műanyag wilkimet használtam,még mindig megvan,már vagy 8 éve...
Nekem is nagy kedvenc az L111 :bow:
Meg kéne egyszer interjúvolni ezeket az egyiptomiakat,nem-e akarnak egy full fém L111-et piacra dobni??
 :bor:

Nem elérhető lajkoska

• Tag
« Válasz #1227 Dátum: 2017. Július 09. - 15:20:56 »
Az ősszel ha minden jól megy útazok Budapestre, hol lehet mostanság kapni ott lord borotvákat? Leginkább l5,l6 érdekel.
" A világ nagyon öreg,  az emberiség nagyon fiatal"
Carl Sagan

Nem elérhető Detre

• Törzstag
« Válasz #1228 Dátum: 2017. Július 09. - 20:37:57 »
Szerintem az Extrametál üzleteiben/plázás standjainál vannak. Vagyis amikor - ritkán - elmegyek egy-egy előtt, mintha látnék.
A weboldalukra persze nincs kitéve :-)

Van egyébként a Lordnak is webboltja.

Nem elérhető lajkoska

• Tag
« Válasz #1229 Dátum: 2017. Július 10. - 08:25:41 »
 :thanks: remélem találok.
" A világ nagyon öreg,  az emberiség nagyon fiatal"
Carl Sagan

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici