Szerző Téma: Lord  (Megtekintve 212758 alkalommal)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Lord
« Válasz #1230 Dátum: 2017. Július 10. - 08:39:46 »
Nekem többen javasolták az L111 beszerzését és nagyon jó tanácsnak bizonyult :) Olcsó és több helyen fellelhető, mint a fém Lordok. Pl. a One Euro Maketben 350 Ft-ért. A helyedben azt is beszereznék legalább egyet ;) A vásárlásnál figyelni kell, hogy a fej ne legyen törött, erről itt a fórumon olvashatsz, nemrég beszéltünk róla ;)

Nem elérhető Endorit

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Lord
« Válasz #1231 Dátum: 2017. Július 10. - 10:00:44 »
Sziasztok!

Még újonc vagyok a hagyományos borotválkozás világában, világéletemben elektromos borotvát használtam. A fórumot már egy ideje olvasgatom tanácsokat gyűjtve, hogy miként is kezdjek neki. Szereztem pamacsot, borotvakrémet, tálat, így már csak a kezdő borotvát kellett beszereznem. A sok pozitív tapasztalat olvasása után végül a Lord borotvái mellett döntöttem. Hosszas keresgélés után, ma sikerült beszereznem első borotvámat, egy kék Lord L111-est  :hurra:  Eddig úgy éreztem hogy a borotválkozás nyűg, csak az időmet veszi el, de mai nap után már szinte kikapcsolódásnak érzem. Sokkal jobb eredményt tudok elérni ezzel a borotvával, mint bármelyik eddig elektromossal.

Köszönöm az itt leírt véleményeket srácok, nélkületek nem vágtam volna bele  :bow:

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Lord
« Válasz #1232 Dátum: 2017. Július 10. - 11:31:11 »
 :thumbup:
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Lord
« Válasz #1233 Dátum: 2017. Július 10. - 11:52:53 »
Örülök, hogy nem csalódtál.

Mondjuk az elektromosnál mindennel csak jobbat tudsz elérni, hiszen technikai kivitelezése miatt, ( mindegy, hogy rezgő- vagy forgókéses ) a fix vágólemez, nem engedi a teljes kiborotválást. Mindig marad pár tized miliméternyi borosta a frissen végott felületen is.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Lord
« Válasz #1234 Dátum: 2017. Július 10. - 23:58:52 »
Bp Fehervari uti OneEuro

Remelem a fej ugyanaz.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Lord
« Válasz #1235 Dátum: 2017. Július 11. - 08:56:52 »
Jó drágán vetted!  :crazy:

Bp Fehervari uti OneEuro

Remelem a fej ugyanaz.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Endorit

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Lord
« Válasz #1236 Dátum: 2017. Július 11. - 17:59:59 »
Srácok, a mai nap tanulsága, ha megtaláltad az igazit, ne engedd el! Ma megjött az L6 borotvám a lord wepshoptól, gondoltam ha hazaérek, ki is próbálom hogyan teljesít. Csakhogy itthon a menyasszonyom már várt egy kis meglepivel, sikerült szereznie egy L5-öt   ;D  valószínüleg az EM-ben vette, azt mondta az eladó 10 percig kereste, alig találta meg. Az utolsó darabot hozta el, mert utána már csak Mühle és Merkur volt. Így viszont teljes a szettem :D

Végül így az L5 lett kipróbálva, nem is rossz, csak szokatlan a műanyag L111 után. Valahogy azt alaposabbnak éreztem. Vagy csak szimplán kezdő vagyok, és még meg kell szoknom hogy melyik borotvánál mire figyeljek  ;D 

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Lord
« Válasz #1237 Dátum: 2017. Július 12. - 10:19:22 »
Valahogy azt alaposabbnak éreztem.
Mert az is...
(szerintem)

Nem elérhető csupi

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re:Lord
« Válasz #1238 Dátum: 2017. Augusztus 05. - 18:20:25 »
Sziasztok!

Néhányan meg tudnátok fogalmazni mi a különbség mondjuk egy Lord L6 és egy EJ DE89/Mühle R89 között?  :borosta:

Engem elsősorban a borotválkozás minősége, eredményessége érdekel.  :thanks:

Üdv: csupi

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Lord
« Válasz #1239 Dátum: 2017. Szeptember 14. - 05:17:28 »
Sziasztok.

Pénteken rendeltem a Lord webshopból egy L6, és egy L5 borotvát, valamint több féle pengét is. Tegnap (szerda) délután megérkezett velük a futár. Hiánytalan csomag, minden egyben és rendben volt. Az egész került házhoz szállítással, negyven db pengével, és a két borotvával együtt ötezer pénzbe. Este filóztam melyiket teszteljem reggel. Aludtam rá egyet, majd felkelve az L5 mellett döntöttem. Betáraztam a hozzá kapott Lord sc pengét, és futottam vele két kört a képemen. Teljesen rendben volt a vas. Semmi vágás, semmi irritáció. Eredmény tökéletes. Elégedett vagyok vele, és úgy döntöttem ezt a borotvát viszem magammal pénteken a két hetes nyaralásra. Nekem bejött, és szerintem a kinézettel sincs gond. Van egy igazi retrós kinézete, feelingje a drágaságnak. Szóval marad használatban a Mühle R89, és az EJ 89 mellett.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Lord
« Válasz #1240 Dátum: 2017. Szeptember 14. - 06:56:16 »
A jó öreg Tech. Jó választás.

Jómagam többre tartom mint a 89-s fejeket.

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető zolpat

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 137
Re:Lord
« Válasz #1241 Dátum: 2017. November 13. - 09:24:24 »
Tegnap este csináltam az L6-ból egy "Adjustable"-t. :fetreng:
Fogtam 3db "vastagabb"már használt pengét(zöld Lord),és hosszanti irányba levágtam az élüket,kb 4-5mm oldalanként.
Aztán ezeket a "betéteket"behelyeztem a normál penge alá,így megemelve a GAP magasságát,és szerintem a penge hajlási szöge is más lett ezáltal. :fejtor:
Eredmény,egy agresszívabb de alaposabb és minőségibb borotválkozás ;D  Én 3 betéttel toltam,de kipróbáltam eggyel,már azzal is érződik egy kis változás...   NÁLAM működik ez a dolog az L6-al,ráadásul 0 forint többlet kiadással! :naughty:
Üdv.Z

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Lord
« Válasz #1242 Dátum: 2017. November 13. - 11:40:58 »
Ötletes találmány ,lehtne szabadalmaztatni  :fetreng:
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Lord
« Válasz #1243 Dátum: 2017. November 13. - 13:09:11 »
Régen voltak ilyen lemezbetétes borotvák.

Nem elérhető zolpat

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 137
Re:Lord
« Válasz #1244 Dátum: 2017. November 13. - 14:50:19 »
Régen voltak ilyen lemezbetétes borotvák.

Na ja..és akkor ha a lemezbetét alá is meg fölé is tettél egy-egy pengét,úgy lett belőle a "duble-duble edge razor" :fejtor:    ;D
Üdv.Z

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici