Szerző Téma: Lord  (Megtekintve 210489 alkalommal)

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Lord
« Válasz #1290 Dátum: 2018. Február 27. - 20:14:06 »
Schick Platinum?

Üdv

Á

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Lord
« Válasz #1291 Dátum: 2018. Február 27. - 20:18:52 »
a nyél és a safety bar nem egyforma... szebb az 501 :)

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Lord
« Válasz #1292 Dátum: 2018. Február 27. - 20:27:44 »
A nyél mindnél eltér, de a bar nem, Astrából van vagy három kivitel.

Üdv


Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Lord
« Válasz #1293 Dátum: 2018. Február 27. - 20:43:32 »
kösz, nem is tudtam, nekem a recés van...

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Lord
« Válasz #1294 Dátum: 2018. Február 28. - 10:38:30 »
Kinek mi, valami stick(pl Palmolive) meg egy L111 a legjobb utazó szett.

Én mondjuk nem értem mi köze a hárdvernek a szoftverhez. Azt is determinálja hogy milyen kocsim lehet?
Szerintem ez csak egy uncsi fikavonat. Aki a TOBS-ot szereti, használja, aki az L111-et, használja, ha ez a kettő egy személyben találkozik, szerintem nincs semmi gond.
A gyárba bemenni meg pont ugyanannyira szívás Barbon AS-sel, mint Dr. Harris-szel. Szerintem.

(Forri, mondd hogy te használod a fenti két cuccot együtt :crazy: légyszi :crazy: )

Simán használom a legjobb szoftverekkel az L111-et.  :crazy:

Annyiszor feljön ez az "utazó" téma. Ti ennyit utazgattok?
Ha kocsival utazok, bármi befér, szóval nem kell hogy szarabb, vagy sokkal kisebb eszköz legyen az "utazó". Egy 38C vagy egy R41 ugyanúgy tud utazni, mint a reluxa, nem?  :nemtom:

Egyedül a repülőnél látom létjogosultságát ezeknek a fogalmaknak, abban az esetben hogy fél az illető hogy elveszik valamije, vagy bele kell férni a méret/súly keretbe.  :fejtor:
(szerintem)

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Lord
« Válasz #1295 Dátum: 2018. Február 28. - 10:55:51 »
nekem L5 az utazós, tökéletesen teszi a dolgát Feather pengével.
Amikor pedig a fíling meg a sznobulás kell akkor nálam nem DE a szerszám, hanem kés (esetleg shavette... de inkább kés)  :borotva:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Lord
« Válasz #1296 Dátum: 2018. Február 28. - 10:58:23 »

Simán használom a legjobb szoftverekkel az L111-et.  :crazy:

:sör:



Annyiszor feljön ez az "utazó" téma. Ti ennyit utazgattok?
Ha kocsival utazok, bármi befér, szóval nem kell hogy szarabb, vagy sokkal kisebb eszköz legyen az "utazó".

A repülőnél látom létjogosultságát ezeknek a fogalmaknak, abban az esetben hogy fél az illető hogy elveszik valamije, vagy bele kell férni a méret/súly keretbe.  :fejtor:

Hát, van két gyerkőcöm, és egy kicsi autóm. Nem utazom messzire, de akárhova megyek/megyünk, van némi tetris-feeling. Persze ebbe is belejön az ember idővel.
De nincs kedvem egy TSE-re/Rockwell-re vagy nehezen beszerzett vintage Gillette-re vigyázni.

Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 310
Re:Lord
« Válasz #1297 Dátum: 2018. Március 01. - 11:59:16 »
Nem tudtam, hogy van Lordból full fém változat is, azt hittem, ők csak műanyagokat gyártanak. Gondolom, a fémborotváik is jóval olcsóbbak, mint a Mühle és hasonlók.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Lord
« Válasz #1298 Dátum: 2018. Március 01. - 13:29:35 »
Szerintem 1700 Ft-nál nincs drágább borotvájuk, akármiből is van.
HP

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Lord
« Válasz #1299 Dátum: 2018. Március 01. - 14:17:18 »
Szerintem 1700 Ft-nál nincs drágább borotvájuk, akármiből is van.
Így van.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Lord
« Válasz #1300 Dátum: 2018. Március 01. - 14:30:34 »
Az poén, hogy hasraütésszerűen 20 Ft-ot tévedtem. Most megnéztem az oldalon és az összes közül 1680 a legdrágább, ami már full fém.
HP

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Lord
« Válasz #1301 Dátum: 2018. Március 01. - 14:53:42 »
Az poén, hogy hasraütésszerűen 20 Ft-ot tévedtem. Most megnéztem az oldalon és az összes közül 1680 a legdrágább, ami már full fém.
Igen, pontosan így van. Viszont szerintem megéri azt a pénzt.

Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 310
Re:Lord
« Válasz #1302 Dátum: 2018. Március 01. - 14:59:15 »
Tényleg nem adják drágán.

Nem elérhető zolpat

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 137
Re:Lord
« Válasz #1303 Dátum: 2018. Március 02. - 15:01:51 »
Tényleg nem adják drágán.


Bizony hogy nem adják drágán :) és az itt sokszor emlegetett minőségi szórást én egyáltalán nem tapasztaltam,ismerősöm belefutott egy durva bevonathibásba,de zokszó nélkül cserélték neki..
Nekem van itthon L5(2db)-L6/Smart/(vagy 5-6db)-L111(8db),mindegyik kivétel nélkül tökéletesen muzsikál,az esztétika ugye más tészta,na de nem is egy Mühléről van szó...
Ha szigorúan CSAK a funkcionalitást vesszük figyelembe,és nem a"gyönyörű ránézni","imádom kézbefogni","a haver elájul tőle",stb-stb..szöveget és kívánalmakat,na akkor bátran vehet magának bárki,mert a Lordok igenis jó borotvák!!
Nem véletlen van sokunknak a polcon amolyan "utazós,vésztartalék,nem kár érte stb". besorolással! :kv2:
Üdv.Z

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Lord
« Válasz #1304 Dátum: 2018. Március 02. - 15:22:46 »
Tényleg nem adják drágán.


Bizony hogy nem adják drágán :) és az itt sokszor emlegetett minőségi szórást én egyáltalán nem tapasztaltam,ismerősöm belefutott egy durva bevonathibásba,de zokszó nélkül cserélték neki..
Nekem van itthon L5(2db)-L6/Smart/(vagy 5-6db)-L111(8db),mindegyik kivétel nélkül tökéletesen muzsikál,az esztétika ugye más tészta,na de nem is egy Mühléről van szó...
Ha szigorúan CSAK a funkcionalitást vesszük figyelembe,és nem a"gyönyörű ránézni","imádom kézbefogni","a haver elájul tőle",stb-stb..szöveget és kívánalmakat,na akkor bátran vehet magának bárki,mert a Lordok igenis jó borotvák!!
Nem véletlen van sokunknak a polcon amolyan "utazós,vésztartalék,nem kár érte stb". besorolással! :kv2:
Üdv.Z
Én eddig 5 darabot (2 L5, 3 L6) vettem eddig, egy részüket ajándékba, hogy visszatérjenek a hagyományos borotválkozáshoz. Mindegyik jó minőségű darab, semmi hiba velük. Mindenki meg van elégedve velük, és szeretik őket.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici