Szerző Téma: Lord  (Megtekintve 210437 alkalommal)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Lord
« Válasz #1200 Dátum: 2017. Április 25. - 10:31:57 »
Hát nem gyönyörű? ;D Egyébként nekem tényleg tetszik és szeretem is :D

Elküldtem a megrendelést a Lord Shopnak. Sárga L111-es benne ;) Pengéket is kértem többfélét, zöld-sárga, Platinum, Super Chome, Captain. Ha megjött a cucc és kipróbáltam, akkor majd referálok :)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Lord
« Válasz #1201 Dátum: 2017. Április 27. - 14:06:19 »
Kb. egy órája vettem át a csomagot. Az L111 sárga helyett kékben érkezett, de ami ettől nagyobb baj, hogy törött volt :( Azonnal hívtam az ügyfélszolgálatot és egy nagyon kedves hölggyel meg is beszéltem hogy kapok egy újat amikor a túrajáratuk erre jön. Szóval még várnom kell egy kicsit a tesztelésre...

Rendeltem Captain pengét is, elsősorban a mókás dizájn miatt, de sikerült egy olyan példányt kapnom, aminek a doboza elég viharvert, kifakult, gyűrött :(

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Lord
« Válasz #1202 Dátum: 2017. Április 27. - 14:27:16 »
Kb. egy órája vettem át a csomagot. Az L111 sárga helyett kékben érkezett, de ami ettől nagyobb baj, hogy törött volt :( Azonnal hívtam az ügyfélszolgálatot és egy nagyon kedves hölggyel meg is beszéltem hogy kapok egy újat amikor a túrajáratuk erre jön. Szóval még várnom kell egy kicsit a tesztelésre...

Rendeltem Captain pengét is, elsősorban a mókás dizájn miatt, de sikerült egy olyan példányt kapnom, aminek a doboza elég viharvert, kifakult, gyűrött :(

Van olyan ami jó, történt?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Lord
« Válasz #1203 Dátum: 2017. Április 27. - 15:01:11 »
Hát a mai napom eddig egy katasztrófa, ez a Lord rendelés csak a jelentéktelenebb epizódok között kap helyet ;D Egyébként nagyon vártam hogy érkezzen a csomag és tesztelhessek, de végül feladtam és megborotválkoztam az Astrával, pont amikor végeztem, akkor jött az sms-hogy átvehető a cucc :fetreng:

Jót is tudok azért mondani, az ismerősöm, aki bement múltkor a Mester utcába, azóta jónéhány illatszerbe benézett Derbyre vadászva nekem, pedig nem is kértem tőle. Ugyan Derbyvel kapcsolatban nem járt sikerrel, de egy One Euro Marketből meglepett egy kék Amigoval. Talán ezt tudnám felhozni a nap pozitív történései között :)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Lord
« Válasz #1204 Dátum: 2017. Április 27. - 15:09:15 »
És az is egy jo krém
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Lord
« Válasz #1205 Dátum: 2017. Április 27. - 15:40:18 »
Bevallom amúgy, hogy az L5/L6-al kapcsolatban egyelőre elbizonytalanodtam, de azért a másik olcsóra beneveztem, így volt egy LP1823-as is a csomagban. Nekem megért 700 Ft-ot, ráadásul volt hozzá egy 5-dbos penge is. Érdekes lesz, mert az 501-nél érzésre nehezebbnek tűnik a Lord, pedig a mérleg hajszál pontosan 23g-ot mutat mindkettőnél. Az 501 egyenletesebb súlyeloszlású, a Lordnál határozottan a fejnél van a súlypont. Kíváncsi leszek használatban mennyire fog másként viselkedni.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Lord
« Válasz #1206 Dátum: 2017. Május 12. - 09:41:21 »
Megérkezett az L111, sajna sárga nem volt, pirosat kértem, magam sem tudom miért. Volt egy kis kavarodás a kiszállítással, már mondtam a hölgynek a végén, hogy inkább utalják vissza a pénzt, de végül megoldódott és nálam a borotva.  :)

Nem elérhető Tibcsi69

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Lord
« Válasz #1207 Dátum: 2017. Május 14. - 07:44:46 »
Lehet, hogy csak nekem volt szerencsém, de az én Lordom az utalást követő napon sértetlenül megérkezett és maga a borotva is mentes minden mechanikai és mértani hibától.
Ugyanez a tapasztalatom a Cinke szappannal is. Utalást követő második nap hozta a postás + volt egy bónusz szappan is a csomagban.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Lord
« Válasz #1208 Dátum: 2017. Május 14. - 08:05:24 »
Lehet. Van aki szerencsés csillagzat alatt születik.  :) Nálam biztosan nem ez a helyzet.  ;D Bár az is lehet, hogy a bélelt boríték nem teljesen alkalmas a műanyag borotva biztonságos szállítására  :nemtom:

Bónusz szappant is kaptál? Nagy tételben vagy sokadszorra rendeltél? ... Mostmár félve írom le, hogy április 28-án rendeltem a Cinkétől, aztán április 30-án délelőtt írtam e-mail-t, hogy a csütörtökre (május 4.) olyan programom lett, ami miatt nem leszek itthon, amennyiben tudják a szállítást időzíteni, akkor lehetőleg ne erre a napra kerüljön, az se baj, ha a következő héten jön csak meg... Válasz nem jött, csak az értesítés, hogy május 2-án elküldték a csomagot... Csütörtök délelőtt indulok a dolgomra és a lépcsőház előtt pont összefutok az MPL-es autóval. Mondjuk ezt végülis vehetjük úgy, hogy nekem is szerencsém volt  ;D

Nem elérhető Tibcsi69

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Lord
« Válasz #1209 Dátum: 2017. Május 14. - 08:29:26 »
Nekem a Lordot GLS hozta  DE dobozban, esélye nem lett volna megsérülni. Annyi E-mailt kaptam tőlük, hogy az asszonnyal kevesebbel összeismerkedtem annó. :jajne:
A Cinke szappannál (is) első vásárlás volt. Azt, hogy mi a nagy összeg náluk nem tudom, egy borotválkozó tálkát vettem, két kifutó borotvaszappant (és lett három), valamint egy kifutó szappant a nejemnek, hogy tudjak mivel takarózni valamint egy szappant magamnak. Ez az egész kiszállítással (MPL postán maradó, hogy ne kelljen se nekem se a postásnak plusz köröket futni) volt 5100Ft

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Lord
« Válasz #1210 Dátum: 2017. Május 14. - 09:04:11 »
Nekem bélelt borítékban volt a cucc, két borotva és négy csomag penge. Gondolom szállítás közben valamit rátehettek, leejthették-ráléphettek vagy ilyesmi, mert az egyik borotva eltört, illetve a pengék csomagolása is meg volt nyomódva. Ha dobozban lett volna, alighanem gond nélkül ideér... Egyébként GLS csomagpontra kértem, jött az sms és egy órán belül át is vettem. Aztán kb. egy hétre rá felhívtak a Lordtól, hogy miért nem vettem át a csomagot. Mondtam, hogy átvettem, sőt a törött borotva ügyében beszéltünk is telefonon. Majd kaptam egy e-mailt a GLS-től is, hogy menjek a csomagomért.  ;D

Most a túrajáratnál csörög a telefonom, a futár hölgy hív, hogy itt van, hozta a cuccot... Hát az jó, mert pont nemrég jöttem el, de megmondom a lépcsőház kódját és dobja be a postaládába... Milyen lépcsőház, milyen postaláda? Ő itt áll a Gyári út 4. előtt... Az jó, mert az a GLS csomagpont, akkor hagyja ott és elmegyek érte... Nem tudja, mert csak egy darab csupasz borotva van nála, csomagolás, címzés nélkül... Felkínáltam neki több találkozó pontot, boltok parkolói, de egyik sem felelt meg. Amit ő mondott, az nekem nem felelt meg, mert Miklós északi feléből nem kocsikázok el a Taksonyi Hídhoz emiatt. Így végül mondtam neki, hogy köszönöm nem kérem a cuccot... Pár perc múlva hívtak a központból, hogy mi a pálya. Elmondom a szitut és hogy ha lehet, akkor utalják vissza a borotva árát. Oké rendben... Ismét pár perc, hív a futár, hogy itt van a központban a Sparnál. Mondom az jó, mert én is hazaértem és onnan 1 percre lakom... Hát ez az L111 története. Még nem mertem kipróbálni, mert ezek után tuti maradandó sérülést fogok magamnak okozni vele, levágom a fülemet vagy valami  ;D

Nekem egy mintacsomag volt, meg egy kifutó szappan. Ez csak kb. a fele a te rendelésednek :) Én házhoz kértem, mert általában van itthon valaki, de pont az a csütörtök szerencsétlen volt ilyen szempontból. Amúgy az MPL-es fazon jó arc, többször hozott már cuccot. Mondja, hogy nem kellett volna parázni, mert felhívott volna és egyeztettünk volna új időpontot. Sajnos nem mindegyik futár ilyen, sőt van olyan webshop, amitől a futárcég miatt nem rendelek inkább...

Nem elérhető Tibcsi69

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Lord
« Válasz #1211 Dátum: 2017. Május 14. - 09:17:26 »
Hát ennyi cécót egy borotva miatt én nem vállaltam volna. Ennyi bonyodalomból még öt évig lehetett volna folytatni a Szomszédok c. teleregényt.  :naughty:
Ilyen szinten nincs negatív tapasztalat. Viszont a Cinke szappan nagyon jó, lehet, hogy nem ide kellett volna írnom, de akkor is jó.  :hat:

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Lord
« Válasz #1212 Dátum: 2017. Május 14. - 09:29:40 »
Hát nem számítottam én sem ennyi bonyodalomra  ;D A vicc, hogy aztán a One Euro Marketben láttam az L111-est 390 Ft-ért, ami ugyanannyi mint a webshopban, az LP1823-at pedig 550 Ft-ért, ami a webshopban nekem 700 Ft volt. Utóbbi nem rossz borotva, utazáshoz tökéletes lesz (valami törésbiztos dobozban) de nem fogok belőle még egyet venni :)

A pengék miatt volt érdemes rendelni, mert azokból a boltokban nincs ilyen választék. A Kapitányt elfogadtam olyannak, amilyen. A dizájn nálam verhetetlen, így biztosan fogok még venni belőle :) Most a zöld-sárgát próbáltam az Astrában és szuper volt. Nem harapós, de így nincs életveszély se. Három kört biztonságosan mentem vele és teljesen elégedett voltam az eredménnyel. :)

Megnéztem a Cinkénél 3460 Ft volt a szállítással együtt a végösszeg. Nekem is bejött, igaz más szappanokkal nincs még összehasonlítási alapom. :)

Nem elérhető Tibcsi69

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Lord
« Válasz #1213 Dátum: 2017. Május 14. - 10:11:36 »
Én nem szeretem bonyolítani a dolgokat "cipőt a cipőboltól".  :idea:
A Lord L6 beválni látszik,  pengét is tudok hozzá venni a közelben, a Figaró krém és a Cinke is megfelelő. Majd ha egyszer sok pénzem lesz veszek egy Mühle-t, vagy felűlök a repülőre... :fetreng:

Nem elérhető zolpat

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 137
Re:Lord
« Válasz #1214 Dátum: 2017. Június 13. - 21:23:14 »
Ma kaptam ajándékba a kollégámtól egy lord L111-et,van nekem is nagyon szeretem,mert egy jó kis borotva,nagyon alapos-harapós "kis dög" :naughty: Persze jó értelemben véve....
Csak az az érdekes,hogy ez amit ma kaptam,szerintem már egy új "fejlesztése"az L111-nek,jóval hosszabb a nyele,meg más a mintázata is,de remélem a fej ugyanaz maradt,majd holnap jön a tesztelése....
Nem tudom,ti már találkoztatok ezzel a ráncfelvarrott L111-el?? ???

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici