Szerző Téma: Filarmónica  (Megtekintve 127277 alkalommal)

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Filarmónica
« Válasz #240 Dátum: 2014. Június 15. - 21:25:18 »
Képet! :)

Amúgy tuti eredeti, nem éri itt meg hamisítani semmi ilyesmit. A gyári borotvák amúgy is érdekesen készültek régen, ezernyi oka lehetett hogy nem került bele egy adag pengébe beütő.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Filarmónica
« Válasz #241 Dátum: 2014. Június 17. - 08:57:20 »
Biztos hamisítvány. Sokat fizettél legalább? :)
Hát éppenséggel nem volt olcsó... :futyul:

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Filarmónica
« Válasz #242 Dátum: 2014. Június 17. - 08:58:06 »
 :kepet:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés


Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Filarmónica
« Válasz #244 Dátum: 2014. Június 17. - 11:29:32 »
Szépek! Mi van már az én filámmal?  ;D
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Filarmónica
« Válasz #245 Dátum: 2014. Június 17. - 14:19:07 »
Szépek! Mi van már az én filámmal?  ;D
Köszi, jól van.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Filarmónica
« Válasz #246 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 16:34:49 »
Tényleg jók ezek a kések? Tudnak olyat, amit más kések nem?
(Lehet, hogy túl általános a kérdésem, nézzétek el nekem  :peace: )

Herr

  • Vendég
Re:Filarmónica
« Válasz #247 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 16:50:07 »
Tényleg jók ezek a kések? Tudnak olyat, amit más kések nem?
(Lehet, hogy túl általános a kérdésem, nézzétek el nekem  :peace: )

Ez szubjektív meg nem is Szvsz.Nyilván magas minőségűek és a felhasználók díjazzák ezt.Ahogy az ikresnél is, kipróbálni pár kést és érezni fogod a különbséget,még úgy is, hogy ugyanaz az ember élezte a késeket.Aztán olyan is van,hogy mint ma Pl egy lengyel borotvát próbáltam,és még kellett állapítanom,hogy sok solingeninél jobb,pedig oco.:)

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Filarmónica
« Válasz #248 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 17:35:47 »
Na igen, sánta kérdés volt. Valami olyan értelemben gondolnám, hogy ha van annyi pénzem, amin meg tudnék venni egy használt, jó állapotú ilyet, és ez nem kevés pénz!, akkor érdemesebb ezt megvenni, vagy hasonló összegért vannak új kések régi solingeni gyártóktól, és modern készítőktől. Az utóbbiakba beleértem az itt is jelen lévő hazai borotvakészítőket is. Van valami olyan tulajdonsága ami miatt ezzel kezdeni élvezet lesz?

Herr

  • Vendég
Re:Filarmónica
« Válasz #249 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 17:44:50 »
Nekem is azt javasolták,hogy először mindenféleképp egy olcsóbb bár minőségi kést vegyek itt az elad topikban.
Ez nem rég volt.Most van kb 16 kés itt. Van olyan ami elméletileg 50 ezer fölötti összeget ér,vettem 2 ezer forintért. Flaschner ömlengett róla.
Ha újat akarsz akkor DOVO  valami alapmodell , 20 körül a legolcsóbbat szerintem.Ha elfogadod  amit tanácsolnak-unk,akkor nézel egy jót a használtról.Ha nem jönne be ez a fajta borotválkozás mégse dobsz ki az ablakon egy raklap pénzt.Így is kell bőr is és ha újat veszel még mehetsz éleztetni is.Amit itt kapsz az borotválkozásra kész,és sok sok segítség.
Jómagam asszem nem is fogok új kést venni,nekem a régiek jobban tetszenek.Bár egy Friodur az tetszene:)
De majd eldöntöd.Bár a segítség anélkül is megvan:) :sör:
De a kérdésedre a konkrét válasz:) Nem hiszem,hogy elsőre értékelnél egy qrva drága kést:)Örülsz ha szőrteleníted magad:))

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Filarmónica
« Válasz #250 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 18:20:56 »
A Filánál nagyon nagy a hype, és a vintage jelenlét, ezért ennyi. Amellett hogy ultrajó bárdok persze.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Filarmónica
« Válasz #251 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 18:25:54 »
Filát még nem használtam eddig, de az ikres késektől sem vagyok elájulva. Inkább egy jobb sheffieldi vas, egye-fene még egy Gong szóba jöhet.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Filarmónica
« Válasz #252 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 18:53:05 »
Teljes biztonsággal állíthatom hogy a borotvakéses világban a termék ára, és a borotválkozás minősége csak viszonylag ritkán van komoly összefüggésben. Nagyon drága és "rossz" késsel is borotválkoztam már, és a spektrum másik végén meg ott van a postával együtt is 700Ft-ba kerülő kínai GD, ami annyi pénzért vicc.

Szerintem már ide is leírtam, hogy a filák tipikusan a divatmárkák közé tartoznak, és emiatt (az egyébként jó minőség mellé) komoly összeget kell kiperkálni a jobb állapotúakért. A nyeleiket inkább nem kommentálnám  :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Filarmónica
« Válasz #253 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 19:00:19 »
Vélemėnyemhez hozzátartozik hogy szmplán a látottak-olvasottak alapján mondtam vélemėnyt.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Filarmónica
« Válasz #254 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 19:09:45 »
Sanyi, a GD botrányosan drága lett, 1200 Ft körül mozog mostanában  :fetreng:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici