Szerző Téma: Filarmónica  (Megtekintve 127279 alkalommal)

Herr

  • Vendég
Re:Filarmónica
« Válasz #330 Dátum: 2014. December 19. - 11:19:15 »
Emmeg karira magamnak:)
Remélem ennek a nyele elnyeri a tetszését Buffy nak:) Inox


Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Filarmónica
« Válasz #331 Dátum: 2014. December 19. - 12:07:09 »
Elmegy.

 :crazy:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Filarmónica
« Válasz #332 Dátum: 2014. December 19. - 12:22:32 »
:o

Az ilyenek miatt (is) gondolkodom egyre gyakrabban (először csak) egy kés beszerzésén...
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Filarmónica
« Válasz #333 Dátum: 2014. December 22. - 09:10:54 »

Igen. Most hogy megbetegdtem, nekem is kėne egy ilyen babakék kasza. :thumbup:

Csak hogz hergeljelek kicsit, a múlt héten érkezett meg az n-edik(min.5) kékes zöld nyelű Filám

Herr

  • Vendég
Re:Filarmónica
« Válasz #334 Dátum: 2015. Január 02. - 13:28:32 »
Itten van



Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Filarmónica
« Válasz #335 Dátum: 2015. Január 02. - 13:32:11 »
Telifotó szemből nem ívesen? Csak hogy lássuk a pengét is. Illetve oldalról.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Filarmónica
« Válasz #336 Dátum: 2015. Január 02. - 13:35:09 »
 :+1:

Telifotó szemból nem ívesen? Csak hogy lássuk a pengét is. Illetve oldalról.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Herr

  • Vendég
Re:Filarmónica
« Válasz #337 Dátum: 2015. Január 02. - 13:50:59 »
Telifotó szemből nem ívesen? Csak hogy lássuk a pengét is. Illetve oldalról.

Na akkor mit szeretne kollega? Honnan hogy? Látszik a penge nem? Tök szép. :hurra:
De fotózom csak nem értem  honnan mit:)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Filarmónica
« Válasz #338 Dátum: 2015. Január 02. - 14:00:57 »
Ne designfotót. Teljesen oldalról nem szögből.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Herr

  • Vendég
Re:Filarmónica
« Válasz #339 Dátum: 2015. Január 02. - 14:07:22 »
Az első kb oldalról van. De majd csinálok most élezéshez készülődöm.
Van egy észrevételem,és nem tudom hova tenni .
A penge magassága elől 1mm el keskenyebb mint hátul. Viszont a gerinc is szélesebb hátul annyival,ergo nekem olybá tűnik,hogy ha az élszöget egyformának veszem akkor ez így a normális.
És nincs szétfenve ,meg elkoptatva az aranyozás is sértetlen, nem is szalonnás sehol. :fejtor:
Már rákérdeztem Zozo ra ,ő csak tudja a tutit. Amúgy gyönyörű állapotban van ,még a nyél is ,pedig attól féltem kicsit.
Szóval ezt a méretbeli különbséget nem értem,de így tűnik logikusnak .Valaki esetleg tudja a tutit? Első filám.Bár meg kell jönnie a másiknak is nemsokára  azzal össze tudom hasonlítani.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Filarmónica
« Válasz #340 Dátum: 2015. Január 02. - 14:14:38 »
Ezért kértem a fotót. Sztem elfenték, de ne legyen igazam. Még nem vagyok nagy szakértő, majd a fila dilerek megmondják a tutit.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Herr

  • Vendég
Re:Filarmónica
« Válasz #341 Dátum: 2015. Január 02. - 14:20:58 »
Ezért kértem a fotót. Sztem elfenték, de ne legyen igazam. Még nem vagyok nagy szakértő, majd a fila dilerek megmondják a tutit.

Amikor megláttam az ütő megállt bennem. Aztán mérőeszközt ragadtam és elkezdtem méricskélni. Nem megnyugtatásom miatt de komolyan,én arra a megállapításra jutottam,hogy ennek ilyennek kell lennie ,ha a gerinc alakját  azaz V formáját veszem . És  a gerinc az érintetlen ezt azért látom,talán elől egy nagyon kicsi kopás van de az semmi.
Addig nem is kezdek élezni amíg meg nem tudom a tutit,,végül is azt az 1mm ert korrigálom ha kell ,de ha meg nem akkor nem akarnám elbarmolni.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Filarmónica
« Válasz #342 Dátum: 2015. Január 02. - 14:21:11 »
Én is erre tippeltem a képek alapján.

Sztem elfenték, de ne legyen igazam. Még nem vagyok nagy szakértő, majd a fila dilerek megmondják a tutit.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Filarmónica
« Válasz #343 Dátum: 2015. Január 02. - 14:28:13 »
Ezért kértem a fotót. Sztem elfenték, de ne legyen igazam. Még nem vagyok nagy szakértő, majd a fila dilerek megmondják a tutit.

Amikor megláttam az ütő megállt bennem. Aztán mérőeszközt ragadtam és elkezdtem méricskélni. Nem megnyugtatásom miatt de komolyan,én arra a megállapításra jutottam,hogy ennek ilyennek kell lennie ,ha a gerinc alakját  azaz V formáját veszem . És  a gerinc az érintetlen ezt azért látom,talán elől egy nagyon kicsi kopás van de az semmi.
Addig nem is kezdek élezni amíg meg nem tudom a tutit,,végül is azt az 1mm ert korrigálom ha kell ,de ha meg nem akkor nem akarnám elbarmolni.
Ha megnézegeted a gyári 13 as filákat azok egyenesek. A váll felöli vég le van kerekítve alapból nagy ívben, nekem is, az olyan.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Herr

  • Vendég
Re:Filarmónica
« Válasz #344 Dátum: 2015. Január 02. - 14:32:26 »
No de ez nincs lekerekítve. Gyári! Ha nem lenne gyári akkor a pengetükör köszörűlve lenne de az érintetlen és hibátlan.
Mit lehessen tudni,hogy mikor éppen mit  és hogy csináltak annó. Ezért kell olyan aki vágja a Fila történelmet,mert nekem is gyanús ,de most max okoskodhatok,mert fingom sincs az egészről:)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici