Szerző Téma: Filarmónica  (Megtekintve 126879 alkalommal)

Herr

  • Vendég
Re:Filarmónica
« Válasz #360 Dátum: 2015. Január 20. - 09:56:11 »
Kár, hogy nem kék a nyele, de egye fene  :D

És már megcsináltam az aranyozást is ahol kell. Tipp topp  ez a kés.  :sziv:

Gondolom fóliával aranyozol, és hogy fixálod?

Jaj nehogy félreértés legyen. A nyélen lévő márkajelet aranyoztam:))  A pengén nagyon szép úgy ahogy van ,ahhoz nem nyúlok ,vagyis nem gondolkodtam még ilyenen. Bár füst aranyom ,azaz fóliám az van, meg tudom is hogy kell csinálni.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Filarmónica
« Válasz #361 Dátum: 2015. Január 20. - 10:06:51 »
Kár, hogy nem kék a nyele, de egye fene  :D

És már megcsináltam az aranyozást is ahol kell. Tipp topp  ez a kés.  :sziv:

Gondolom fóliával aranyozol, és hogy fixálod?

Jaj nehogy félreértés legyen. A nyélen lévő márkajelet aranyoztam:))  A pengén nagyon szép úgy ahogy van ,ahhoz nem nyúlok ,vagyis nem gondolkodtam még ilyenen. Bár füst aranyom ,azaz fóliám az van, meg tudom is hogy kell csinálni.

Én is a nyélre gondoltam,akkor ecsettel?

Herr

  • Vendég
Re:Filarmónica
« Válasz #362 Dátum: 2015. Január 20. - 10:15:45 »
Ó az egyszerű. Van olyan arany festékem ami ha megszárad sose kopik le. Egyszerűen kis ecsettel megfestem majd egy kis száradás után a hígítós ronggyal áttörlöm és csak ott marad ahol kell neki maradnia. Megszárad oszt örök mint a nyomorúság:) Ezt Salmó mondta egyszer azóta is szeretem idézni:)

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Filarmónica
« Válasz #363 Dátum: 2015. Január 20. - 11:12:45 »
Ó az egyszerű. Van olyan arany festékem ami ha megszárad sose kopik le. Egyszerűen kis ecsettel megfestem majd egy kis száradás után a hígítós ronggyal áttörlöm és csak ott marad ahol kell neki maradnia. Megszárad oszt örök mint a nyomorúság:) Ezt Salmó mondta egyszer azóta is szeretem idézni:)

És ilyen festéket hol kapni?

Herr

  • Vendég
Re:Filarmónica
« Válasz #364 Dátum: 2015. Január 20. - 11:57:47 »
Azt nem tudom. Restaurátorok dolgoznak vele ,én is úgy kunyeráltam annó egy fiolányit. És még a nevét se tudom,lévén egy kis gyógyszeres üvegbe adták oda. De amíg élek elég kb:)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Filarmónica
« Válasz #366 Dátum: 2015. Február 11. - 09:48:30 »
Ugyanezek voltak már néhény hónappal ezelőtt is piacra dobva, ha nem tévedek. Nyilván ez nem az az ár, amennyit megadnak egy ilyenért, bármennyire is szép és jó és NOS.

Herr

  • Vendég
Re:Filarmónica
« Válasz #367 Dátum: 2015. Február 11. - 10:03:01 »
Spanyoloknál kell nézni Filát . Azért jóval olcsóbban lehet ott találni különböző oldalakon egész jó darabokat.
Minap 24 be ment el egy 13 as igen szép állapotban,de nekem nem kellett így nem is foglalkoztam vele. Ahogy az kinézett ,az máshol 60-80 ezres kategória volt minimum.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Filarmónica
« Válasz #368 Dátum: 2015. Február 11. - 10:11:03 »
Linköt pls!
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Filarmónica
« Válasz #369 Dátum: 2015. Február 11. - 10:41:55 »
Tényleg nem értek hozzá, de inkább nézem hatos gyűjtőnek, mint szettnek. Legalább egy szép fadobozka, vagy valami... De csak egy karton doboz.
Nem hájpolt nagyon ez a fila mizéria?  :nemtom: Ilyen árak...
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Filarmónica
« Válasz #370 Dátum: 2015. Február 11. - 10:52:58 »
Nagyon dúrva áron van. Vámmal ez fölmegy másfèl millió fölè. Ultrahype.
 :jajne: ;D
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Filarmónica
« Válasz #371 Dátum: 2015. Február 11. - 12:50:39 »
Tényleg nem értek hozzá, de inkább nézem hatos gyűjtőnek, mint szettnek. Legalább egy szép fadobozka, vagy valami... De csak egy karton doboz.
Nem hájpolt nagyon ez a fila mizéria?  :nemtom: Ilyen árak...

Dehogynem hájpolt, de ez a lényeg. A nyele lényegében értéktelen, így kb. egy pengéért fizetsz ki egy felsőkategóriás egyedi kés árát.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Filarmónica
« Válasz #372 Dátum: 2015. Február 11. - 18:35:11 »
Gondoltam, hogy ez a lényeg.
De szerintem ez akkor sem szett.  :nemtom:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Filarmónica
« Válasz #373 Dátum: 2015. Február 12. - 08:29:58 »
Spanyoloknál kell nézni Filát . Azért jóval olcsóbban lehet ott találni különböző oldalakon egész jó darabokat.
Minap 24 be ment el egy 13 as igen szép állapotban,de nekem nem kellett így nem is foglalkoztam vele. Ahogy az kinézett ,az máshol 60-80 ezres kategória volt minimum.

Linköt pls!
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Herr

  • Vendég
Re:Filarmónica
« Válasz #374 Dátum: 2015. Február 12. - 10:23:26 »
Spanyoloknál kell nézni Filát . Azért jóval olcsóbban lehet ott találni különböző oldalakon egész jó darabokat.
Minap 24 be ment el egy 13 as igen szép állapotban,de nekem nem kellett így nem is foglalkoztam vele. Ahogy az kinézett ,az máshol 60-80 ezres kategória volt minimum.

Linköt pls!

Beütöd a keresőbe ,hogy filarmonica aztán a képeknél találhatsz egy raklap eladót spanyolból is.
De pl
http://www.todocoleccion.net/straight-razor-navaja-afeitar-filarmonica-especial~x34476862

http://www.todocoleccion.net/navaja-barbera-filarmonica-14-sub-cero-jose-montserrat-pou~x47642238
http://rasoir-sabre.com/en/vintage-razor/981-filarmonica-razor-14.html

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici