Szerző Téma: J. A. Henckels/Zwilling  (Megtekintve 27256 alkalommal)

Nem elérhető tibi85

• Törzstag
Re:J. A. Henckels/Zwilling
« Válasz #150 Dátum: 2017. November 30. - 17:29:32 »

:offtopik:
Sziasztok!
Micsoda hozzászólás áradatot generáltam ezzel a kis kérdésemmel. Szóval jeleztem az eladónak, hogy megveszem a kést, a hétvégén éppen arra fogok járni, szóval még csak a postázás sem macera. Régóta izgat a késes dolog, és tisztában vagyok vele, hogy nem eszik olyan forrón a kását, attól, hogy a kezemben lesz a kés, még nem biztos, hogy neki is fogok állni, mert azért egy egészséges félsz is van bennem a dologgal kapcsolatban, szóval lehet csak nézegetni fogom egy darabig a pengét. És azt sem tartom kizártnak, hogy végül majd 1-2 próbálkozás után ez is az elad topikban köt ki. De tényleg nem nagy tétel. A Gillette-t már kicsit sajnálom, megrendeltem nagy hévvel jó messziről, nem volt az drága, és ugyan elég jó borotva az, de nem az én kezemhez való. DE fronton egyébként a vásárolt Parker nagyon ott van, és egy darabig én azzal el is leszek, bár vonz a Merkur 23c, de szerintem azzal majd jövőre meglepem magam a név-születésnapomon! :)

Nem elérhető nork

• Törzstag
« Válasz #151 Dátum: 2017. November 30. - 18:16:41 »
:bor:

Készülékből már csak egyet ... :tasli:
Én már csak húszat  :borotva: Le tudnám szorítani kettőre, de minek? Élvezem a helyzetet.
Szoftból csak szappanokat használok. Ezeket nem tudnám leszorítani. Fenének szagolgassam ugyanazt egy életen át?
Ez télleg off, bocs!

Nem elérhető nork

• Törzstag
« Válasz #152 Dátum: 2017. November 30. - 18:20:32 »

Shavette-en nem gondolkodtál kezdésnek? Kezdőként megvan az az előnye, hogy ha valami rosszul megy borotválkozás közben, akkor legalább a rossz élt kizárhatod.
Ozirisz az atyám, ezer éve... minnyá elő is kapok egyet!

Nem elérhető tibi85

• Törzstag
« Válasz #153 Dátum: 2017. November 30. - 18:50:55 »

Érdekes, mert épp azt olvastam a shavettekről, hogy veszélyesebb masinák, mint a késes borotvák, nézegettem azt is, de mint fentebb írtam az alkalmi vétel meggyőzött!

Nem elérhető kleithos

• Törzstag
« Válasz #154 Dátum: 2017. November 30. - 19:35:30 »

Shavette-en nem gondolkodtál kezdésnek? Kezdőként megvan az az előnye, hogy ha valami rosszul megy borotválkozás közben, akkor legalább a rossz élt kizárhatod.
Ozirisz az atyám, ezer éve... minnyá elő is kapok egyet!
Én gondolkodnék rajta, bár itt eddig szinte mindenki lehúzta. Az igazság az, hogy birizgálja a fantáziámat a késes borotválkozás. Van is két Gold Dollarom. De mindennap hajnali négykor kelek, és így a hátam közepére sem kívánnám a bőrözgetést. Szóval hezitálok.

Nem elérhető nork

• Törzstag
« Válasz #155 Dátum: 2017. November 30. - 19:40:48 »

Érdekes, mert épp azt olvastam a shavettekről, hogy veszélyesebb masinák, mint a késes borotvák, nézegettem azt is, de mint fentebb írtam az alkalmi vétel meggyőzött!
Kicsit relatív az az alkalmi vétel ha még éleztetned is kell...
A zsilettel működő shavettbe nem kell feltétlenül Feather pengét betölteni, szóval akár barátságos is lehet. Ellenben életlen késsel, de shavette-tel is kín a borotválkozás.

Nem elérhető nork

• Törzstag
« Válasz #156 Dátum: 2017. November 30. - 19:43:03 »
De mindennap hajnali négykor kelek, és így a hátam közepére sem kívánnám a bőrözgetést. Szóval hezitálok.
Mindenképp plusz idő, plusz macera (vagy élvezet???), de ha belejössz, onnantól 1 perc 1 fenés és nem több.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici