Szerző Téma: USA kések  (Megtekintve 81806 alkalommal)

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:USA kések
« Válasz #105 Dátum: 2015. Augusztus 18. - 23:33:16 »
Nagyon sokan nekiálltak mostanság borotvázni. Sok a kontár is, de szerintem sok késes is, és viszik le az árakat. És mivel a minőség képről annyira nem látszódik, és senki nem ért hozzá... Sejtheted a végeredményt :)

Aki fórumos, ért hozzá, az tudja kitől vegyen, ők a legszűkebb réteg, ők az újaktól ven vesznek. A vásárlóközönség nagy része a maradék. A késesek jó eséllyel vesznek késestől, ha valaki nekiáll gyártani az ottaniak közül. Továbbá van eBay, Etsy, FB, stb vegyesen, itt gyűlnek össze a kontárok. Akik késestől vagy kontártól vesznek elsőnek kést, vagy pakisztáni hulladék damasztot, azok legyintenek annyival hogy nem jó ez a késesdi, és többet nem is fog venni jó eséllyel. Én egyelőre ezt látom a leginkább felelősnek.

http://www.jerryshandmaderazors.com/

Az ő munkáit érdemes megnézni, sok hasonló van mostanság. Olcsón árul késeket, nagyrésze valahonnan másolva van, csak simán ötlettelen, ronda, nem harmónikus, vagy egyenesen ipari hulladék. És ő egy eladó B&B-n, aki jó eséllyel igen sokat elad.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:USA kések
« Válasz #106 Dátum: 2015. Augusztus 18. - 23:52:31 »
Köszi, világos. Ez nem túl jó hír. :fejtor:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:USA kések
« Válasz #107 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 08:47:24 »
Gondolom máshol is meg van az a jelenség, ami itt a fórumon. Az egész ki van már maxolva, és ha vannak is újdonságok, meglepetést már nem okoznak. Az amerikai brutál vasak pár évvel ezelőtt még ütöttek, mára pedig már unalmasak, a mėretet sem lehet fokozni a végtelenségig. Aki pedig masszívan késes, az nem véletlenül visszatér a jól bevált, használható formákhoz és gyártókhoz.

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:USA kések
« Válasz #108 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 09:39:33 »
Átalakulóban van a piac. Sokan észrevették, hogy mindent el lehet adni a borotvásoknak egyelőre, főleg ha amerikai vagy, és kezd visszaütni a dolog, telítődni a mezőny. A felvevőpiac nem nő olyan gyorsan mint ahányan nekiállnak borotvázni, ráadásul nulla előképzettséggel csinálják a legtöbben. Gondolok itt csak simán élezési tapasztalatra, azt a legnehezebb összeszedni.

Idővel majd kibuknak a gagyik, és újra jobban elkezdik vinni a minőséget, miután az újdonság ereje elmúlt. Addig is arra készteti a jelenlegi készítőket, hogy értelmes keretek közé szorítsák az eddigi csillagászati áraikat.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:USA kések
« Válasz #109 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 11:14:31 »
Igaz. Napin szinten látom miket vásárolnak össze amerikai barátaink, utána meg szóják ki az eladba. Amit mi akik kicsit többet is feccölünk ebbe a hobbiba, néha vért izzadva, az ők wgy kézmozdulattal kipattintják. Így nem csoda hogy ráûltek az iparra a kontárok, pénzpiócák.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:USA kések
« Válasz #110 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 15:44:20 »
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:USA kések
« Válasz #111 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 15:59:59 »
Ívelt él?

Hát fene a gusztusát neki, személy szerint még szallonnázásea se vennék ívelt élű kést.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:USA kések
« Válasz #112 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 19:13:55 »
Ívelt él?

Hát fene a gusztusát neki, személy szerint még szallonnázásea se vennék ívelt élű kést.

  ???

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:USA kések
« Válasz #113 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 19:59:23 »

Én úgy látom nem csak a custom piac döglődik, hanem a felújjitott és a használt kések piaca is eléggé döglődik

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:USA kések
« Válasz #114 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 20:17:29 »

Én úgy látom nem csak a custom piac döglődik, hanem a felújjitott és a használt kések piaca is eléggé döglődik

Most kell venni!
Vagy épp eladásban vagy?  :crazy:

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:USA kések
« Válasz #115 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 21:00:53 »

Én úgy látom nem csak a custom piac döglődik, hanem a felújjitott és a használt kések piaca is eléggé döglődik

Most kell venni!
Vagy épp eladásban vagy?  :crazy:

Ép eladásban. S mivel szükség van a pénzre ezért feldobtam egy csomó kést 99 centes indulóval.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:USA kések
« Válasz #116 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 23:07:28 »

Én úgy látom nem csak a custom piac döglődik, hanem a felújjitott és a használt kések piaca is eléggé döglődik

Most kell venni!
Vagy épp eladásban vagy?  :crazy:

Ép eladásban. S mivel szükség van a pénzre ezért feldobtam egy csomó kést 99 centes indulóval.

 :borosta:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici