Szerző Téma: USA kések  (Megtekintve 81809 alkalommal)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:USA kések
« Válasz #15 Dátum: 2012. Augusztus 21. - 23:28:09 »
Istenem, hát ha egyszer ilyen lett az SRP logója, akkor ilyen kell legyen a kés is. :borosta: akinek nem tetszik, nem vesz belőle. A véleményét persze mindenki szabadon elmondhatja, pláne itt a kis statisztikai hibahatáron belül lévő országunkban. :)

Te is leírtad a lényeget. Érdekes infó lenne hogy a mod mekkora jattot kap.

Hogy a késről is írjak: A penge a nyéllel nagyon nem harmonizál. A penge egy lágy ívekkel teli elnyújtott forma. A nyél egy szögletes "baltával faragott" rádobott valami hatását kelti.
Röviden egy giccses sz@r. A funkcionalitását a hosszú faroknak nem tudom megítélni.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:USA kések
« Válasz #16 Dátum: 2012. Augusztus 21. - 23:33:20 »
Én speciel nagyon szivesen vennék Magyar mestertöl, Magyarországon gyártott, Magyar borotvakést! (Hallod Sanyi?)
Gondolom azt se bánnád, ha Sanyi lézerkarddal vágná körbe...
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:USA kések
« Válasz #17 Dátum: 2012. Augusztus 21. - 23:35:01 »
Én mondjuk flasi féle kést is szívesen vennék, sőt, ha árulni fog még 8 év múlva, veszek is a 40. szülinapomra. Magyar mestertől egyedi kést vennék -e? Fene tudja. Ha tetszene, akkor igen, ha nem, akkor nem. Jobban kedvelem a letisztult formavilágú dolgokat, legyen az évtizedeken-századokon át Solingenben, vagy Sheffieldben tisztuló forma.

Én speciel nagyon szivesen vennék Magyar mestertöl, Magyarországon gyártott, Magyar borotvakést! (Hallod Sanyi?) Nem feltétlenül ennyire "cirkalmasat", nem feltétlenül G10-es markolattal, de ha lehet egyedibbet, mint amiket Flasi készít. Azt hiszem a lényege az, hogy legyen benne valami kis "dög".
Mint a Sheffieldi vasakban. Vagy egy igazán jó zenében.
Sőt, azt hiszem büszke lennék arra, hogy egy kis szériás kést birtokolhatok, amit rajtam kívül csak pár ember, és csak egy maroknyi ember tud használni ebben az országban. Azt hiszem kezdek elitista lenni.

God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:USA kések
« Válasz #18 Dátum: 2012. Augusztus 21. - 23:54:16 »
Gondolom azt se bánnád, ha Sanyi lézerkarddal vágná körbe...

Azt iszem nem. De ez most nem tartozik szorosan a tárgyhoz.
Tranyó: ha nem tetszik, akkor valószínűleg én sem venném meg. De ha benne van az a bizonys...
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:USA kések
« Válasz #19 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 07:19:09 »
Értem én, hát ahhoz képest, ahogy kinézett, sokan vették az előző Renault Megane-t is. Na, az is inkább "van benne valami" formájú autó volt, mint letisztult.



ha nem tetszik, akkor valószínűleg én sem venném meg. De ha benne van az a bizonys...
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:USA kések
« Válasz #20 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 07:29:51 »
Hát a fene tudja. Furcsi egy krapek vagyok, a büdös életben soha nem izgattak a kocsik. Sőt, még jogosítványom sincs. De azt hiszem tényleg érted!
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:USA kések
« Válasz #21 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 00:54:53 »
Elkészült a prototípusa az SRP Logo ihlette borotvának. A 200 darabra tervezett, 6/8-os, G-10 nyelű, 01 acélból készülő, számozott alkotást az SRP tag (PapaBull), Robert Williams készíti.



Fonti, van már ilyened? Remélem igen : )

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:USA kések
« Válasz #22 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 07:11:26 »
Roti, egyenlőre 2 db munkanélkülit, meg egy kiskorút kell eltartani a nyugdíjamnak - magam mellett - a legszűkebb családban.  :borosta: ...azt hiszem ez mindent elmond.  :crazy:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:USA kések
« Válasz #23 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 11:35:22 »
 :(

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:USA kések
« Válasz #25 Dátum: 2012. November 26. - 16:20:31 »
Én speciel nagyon szivesen vennék Magyar mestertöl, Magyarországon gyártott, Magyar borotvakést! (Hallod Sanyi?)

Micsoda soviniszta! Fuj!
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:USA kések
« Válasz #26 Dátum: 2012. November 26. - 16:21:26 »
Elkészült a prototípusa az SRP Logo ihlette borotvának. A 200 darabra tervezett, 6/8-os, G-10 nyelű, 01 acélból készülő, számozott alkotást az SRP tag (PapaBull), Robert Williams készíti. A fórumborotva 350 USD áron + SH rendelhető máris:


A BOJO ihlette kés milyen lehet? Tessék mondani!
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:USA kések
« Válasz #28 Dátum: 2012. November 26. - 21:34:55 »
Én baromi drága áron tudom csorgatni a nyálam, ha megvenni nem tudom...  :fetreng:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:USA kések
« Válasz #29 Dátum: 2012. November 26. - 21:49:45 »
Na jó, ez tetszik, de a többi nem ér egy petákot sem! :evil:

God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici