Szerző Téma: Astra  (Megtekintve 43451 alkalommal)

Nem elérhető Zsolbe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Astra
« Válasz #45 Dátum: 2011. Június 10. - 08:23:52 »
A Kálvin térnél vettem néhány hete zöld Astrát; a Kálvin tértől az Astoria felé haladva bal kézre DDA Diszkont, kb. 100 m-re az aluljárótól. Remélem segítettem.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Astra
« Válasz #46 Dátum: 2011. Június 10. - 11:25:20 »
Fehervari uti ("Skala") piacon a szazforintosban is volt par hete.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Spoon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 157
Re:Astra
« Válasz #47 Dátum: 2011. Június 10. - 11:53:38 »
Oktogonnál lévő DDA-ban is láttam nemrég.

Nem elérhető deka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 325
Re:Astra
« Válasz #48 Dátum: 2011. Június 10. - 15:42:16 »
Köszi mindenkinek, a Fehérvári úti piac működött.

d

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Astra
« Válasz #49 Dátum: 2011. Július 05. - 21:11:08 »
Eléggé eltérőek a vélemények, mint általában és mondom szerencsére. A zöld Astrát próbáltam eddig Wilk.Class. készülékben és változatosak az élményeim. Az első próbánál akadt szépen pontvérzés a nyaki részen és rendhagyó módon az állcsúcson. Két-Három alkalmat bírt ki zavaró húzás nélkül. Kis szünetet hagyva próbára hívtam egy Derby-t és a kék-fehér Lordot(a teszt leírás ugye nem ide vág), s mindkettővel addig bíbelődtem, míg pontocskák nélkül sikerült megborotválkoznom. Mindezek után, némi kitekintőt követően ma nagyon kellemes élményt adott a zöld Astra. Talán most sikerült legjobban lecsupaszítani az áll alatti problémás részt(legproblémásabb), ami a Derby-vel sem ment tökéletesen. Viszont az tény, hogy végig óvatosságot igényel a penge nálam is. Az utolsó, befejező mozdulatoknál sikerült felkarcolni a bőrt az áll alatt...

Holnap, holnap után további kísérlet következik, veszélyesnek tűnik ez az Astra, de nálam a legprecízebb munkát végzi, s darab idő múltán a legkevésbé itt érzem "megviseltnek" a bőröm, persze, ha türelmesen, óvatosan használom. Kutyafuttában nem merném kipróbálni...

Ilyen is, olyan is, eddig... ???folytatása következik :borosta:
Sheffield-England

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Astra
« Válasz #50 Dátum: 2011. Szeptember 16. - 10:23:47 »
Ma kipróbáltam az Astra 901-es borotvát - szerintem nagyon remek kis szerkezet, fogásra, nyitásra van pici vacak-faktor de elsőre BBS egy pontvérzés nélkül sztem jó eredmény!

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:Astra
« Válasz #51 Dátum: 2011. December 03. - 20:26:10 »
Gyerekek ma este voltam a Szegedi Árkádi Rossmannban.5db-os Astra penge le van értékelve 50ft-re,rögtön vettem is kettőt.Nem tudom hogy a többi Rossmann drogériában is így van e.

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:Astra
« Válasz #52 Dátum: 2011. December 06. - 13:33:35 »
Úgy látom az Astra nem túl kedvelt penge pedig amíg 50ft-ért árulják még a Lordot is veri árban.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Astra
« Válasz #53 Dátum: 2011. December 06. - 13:38:12 »
Nekem az egyik sem jött be, innentől akár ingyen is adhatják.
Ha ők fizetnek, az más kérdés, akkor kell!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Astra
« Válasz #54 Dátum: 2011. December 06. - 13:49:38 »
Az Astra legjobb nagyker ára kicsit 100 Ft alatt van, úgyhogy ez az 50Ft egy extra akció, valamint ami fontosabb, törvénybe ütköző! (nem lehet besz.ár alatt értékesíteni, akciózni) multikat ez  főleg érinti, és a helytelen piaci magatartást a versenyhivatal milliókkal büntizi... ez pedig, ha igaz elég helytelen...
Juby, ha nagyon szépen megkérlek, le tudnád fotózni a cetlijét? (persze vásárolj be belőle, mert extra jó az ár! ;D

Nem elérhető Zsolbe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Astra
« Válasz #55 Dátum: 2011. December 06. - 13:59:59 »
Én "Kiárusitás" cetlivel találkoztam vele, akkor még 109Ft-ért (Bp.), gondolom portfólio-tisztítás, kivezetik a forgalmazott termékek közül.

Nem elérhető Spoon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 157
Re:Astra
« Válasz #56 Dátum: 2011. December 06. - 14:42:41 »
Nekem a kék-fehér Astra benne van a top3ban, szerintem semmi baj nincs vele..

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Astra
« Válasz #57 Dátum: 2011. December 06. - 14:58:15 »
Probald ki akkor a zoldet!
Nalam a TOP3 igy nez ki: Feather (futurban, ugye), BIC, Zold Astra (utobbiak merkur fejben - praktikusan L6 Travel Edition)
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:Astra
« Válasz #58 Dátum: 2011. December 06. - 15:08:53 »
Penge sajnos nem tudom lefotózni mivel a Win 7-em nem fogadja el az eddig használt bluetuthot.Semmi extra sima papírcsomagolású Astra superior stainless.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Astra
« Válasz #59 Dátum: 2011. December 06. - 15:30:04 »
...szerintem az árcédulára gondolt Penge.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici