Szerző Téma: Pamacs és penge blog  (Megtekintve 133979 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #390 Dátum: 2012. Július 01. - 19:46:38 »
Tyu, mirol maradtam le? Buli volt? Ahogy rekonstrualom a dolgokat, Julcsi honaljkutyajanak emlitese nem volt eleg PC, legalabbis Malac szerint biztos. A magam reszerol a kovetkezoket jegyeznem meg:
- a fene tudja, hany eves volt ott Abel Anita, mindenesetre nemreg lattam a Heti Hetesben, es szerintem bitang jol nez ki mostansag, ugyhogy kifejezetten szeretnek tole szemelyesen bocsanatot kerni, es a laba ele omolni  :crazy:
- manapsag a 14 eves lanyok ugy borotvalkoznak, mint a huzat. Kempingben szoktunk nyaralni, ne tudjatok meg, mikor az esti buli elott a kiscsajok csapatban, vihoraszva, fel labbal a mosdokagyloban a labukat borotvaljak.
- oszinten orulok, hogy Malac, vegre ilyen erzekenysegrol teszel tanubizonysagot, a multkor egy masik blogtemaban ez valahogy nem derult ki. :fetreng:

Amugy meg pisz, bekesseg, minden, elnezest azoktol, akiket ezzel esetleg megsertettem, annyira mar ismerhettek, hogy nemigen szokasom.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #391 Dátum: 2012. Július 01. - 20:04:41 »
A buzizás viszont ezután sem lesz bulizó téma a fórumunkon. ...és lehet, hogy legközelebb nem csak hsz-törlést kap az illető.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #392 Dátum: 2012. Július 01. - 20:12:23 »
Huhh, akkor ez nem is volt olyan szoft parti... :borosta:
Amugy meg masik adminkent abszolut egyetertek fonthunter velemenyevel, azt itt ne mar. ;)

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #393 Dátum: 2012. Július 01. - 20:14:21 »
A buzizás viszont ezután sem lesz bulizó téma a fórumunkon. ...és lehet, hogy legközelebb nem csak hsz-törlést kap az illető.

Örülnék, ha itt továbbra is a szőr kontra penge maradna a téma, a világ többi dolga foglalkoztassa azokat, akik sodródnak az árral! :sör:

Borotválkozni kell...és szerencsére mindenkinek, itt, vagy ott, így, vagy úgy, viszont legjobban csak nyugalomban lehet.
Sheffield-England

Nem elérhető MetalWarrior

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #394 Dátum: 2012. Július 01. - 21:06:15 »
Sajnos arról mi lemaradtunk... pedig lehet, hogy csak szerénykedsz és jó poén volt! ;)
Nem ide írtam, hanem a P&P blogra. :-X
Azt hittem azon rágtál be...

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #395 Dátum: 2012. Július 02. - 00:07:46 »
Én kérek elnézést, végül kiderült, hogy se buzi se hónaljkutya (az is ugye törölve lett)!  :sör:
Egyébként miért ilyen nagy probléma itt a homoszexualitás?

Metal: Nem én rágtam be, hanem Fonti.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #396 Dátum: 2012. Július 02. - 08:47:46 »


ebben a videóban minden benne volt, ami ennek az esetnek ( is)  a rákfenéje.....
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #397 Dátum: 2012. Július 02. - 09:00:34 »
Malac: a homoszexualitás sehol nem probléma, mindenhol megoldják.  :) A kirekesztés, a gyűlölet az, ami ezen a fórumon (sem) jelenhet meg.

...
Egyébként miért ilyen nagy probléma itt a homoszexualitás?
...
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #398 Dátum: 2012. Július 02. - 09:15:09 »
Malac: a homoszexualitás sehol nem probléma, mindenhol megoldják.  :) A kirekesztés, a gyűlölet az, ami ezen a fórumon (sem) jelenhet meg.
OFF
Ebben teljesen igazad is van, azonban az érem másik oldala, hogy én mint, heteroszexuális lény, a heteroszexualitásom miatt nem rendezek felvonulást, olimpiát, stb...
Ezeknek sokszor a legjellemzőbb motivációja a meghökkentés, a provokáció. A legjobb az lenne, ha mindenki a saját szexualitását, a saját maga intimitásaként kezelné, a rajta kívül állók, pedig tiszteletben tartanák azt. Ekkor beszélhetnénk normális, adekvát dologról.
ON

Maga a sorozat soha nem tartozott az általam nézett kedvenc műsorok közé...  :(
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #399 Dátum: 2012. Július 02. - 09:31:34 »
A kirekesztés, a gyűlölet az, ami ezen a fórumon (sem) jelenhet meg.
:sör: A gyűlölet annak árt a legtöbbet, akiből indul.

Köszönöm a megnyugtató véleményeket!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #400 Dátum: 2012. Július 02. - 11:57:16 »
OFF
Ebben teljesen igazad is van, azonban az érem másik oldala, hogy én mint, heteroszexuális lény, a heteroszexualitásom miatt nem rendezek felvonulást, olimpiát, stb...
Ezeknek sokszor a legjellemzőbb motivációja a meghökkentés, a provokáció. A legjobb az lenne, ha mindenki a saját szexualitását, a saját maga intimitásaként kezelné, a rajta kívül állók, pedig tiszteletben tartanák azt. Ekkor beszélhetnénk normális, adekvát dologról.
ON
OFF
Szerintem azt kellene elfogadnunk, hugy a XIX. századra a világ már nem olyan, mint régen. Főleg a nyugati világban a társadalom sokfélébb, színesebb lett, és az együttélés elfogadást, alkalmazkodást kívánna. Van, ahol ez már megy, van, ahol nem nagyon akaródzik menni, itthon bizony még kevésbé, mint máshol.
Más oldalról: az én nézőpontomból például a szexuális irányultság ugyanolyan intimitás és magánügy, mint például a vallás. Tisztelem mindkettőt, és így tökéletesen elviselem például az ilyen-olyan meneteket, legyen az melegparádé, ahol számomra idegen módon öltözött (vetkőzött) emberek számomra idegen módon viselkednek, vagy legyen az körmenet, ahol szépen öltözött emberek számomra idegen módon egy mumifikálódott testrészt kísérnek áhítattal. Engem egyik sem zavar, elfogadom, hogy van ilyen, és nekik ez örömet szerez.
Mielőtt bátki támadna, természetesen sem erkölcsi, sem kultúrtörténeti vonalon nem kívánom a vallást a homoszexualitással párhuzamba állítani, csupán arra szeretnék rávilágítani, hogy mindig vannak olyanok, akiknek majd pont az lesz furcsa, amit épp mi csinálunk, vagy akik mi vagyunk, és vice versa. Ha néha ebbe belegondolnánk, máris minden könnyebben menne.   8)
ON

Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #401 Dátum: 2012. Július 02. - 12:08:02 »
OFF:

Egyet tennék hozzá Ed főnöki nyilatkozatához: ne tegyék kötelezővé egyiket se!

ON
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #402 Dátum: 2012. Július 02. - 12:33:30 »
FBP, kérlek, inkább te olvasd el az utolsó előtti és az utolsó mondatomat, mielőtt flémet kezdesz gerjeszteni azzal, hogy én most egész biztosan kiket sértettem meg egész biztosan.  8)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #403 Dátum: 2012. Július 02. - 12:43:02 »
Lehet, hogy Téged egyik sem zavar, mert Te, amolyan világplgár lévén másként tekintesz mindenre. Kérdés, hogy szükséges-e (kényszeríthet-e néhány világpolgár másokat?) mindenkinek felvennie a világpolgár-szemüveget? Az is igaz, hogy amióta társadalmak léteznek, a többség mindig próbál olyan dolgokat kitalálni magának, amikhez a többség alkalmazkodik, és ha a kisebbségnek ez nem is tetszik, akkor megpróbálja "jobb belátásra téríteni" (ha már a vallásnál vagyunk). Mostanság ez is a feje tetejére állt, mert a kisebbség próbál diktálni a többségnek, pl e témában is. Mindenkinek az a szimpibb, amit megszokott, amit kora gyerekkorától látott, tapasztalt.

Én csupán azt látom - és nem vagyok ehhez társadalomtudós -, hogy manapság az országok és azok társadalmai már nem olyan homogén egységek, mint régen. Minden téren, minden tekintetben (etnikum, vallás, technológia, információ) nagy az átjárás, az átjárhatóság. Ezért aztán több az ilyen-olyan kisebbség is, amelyet a többség vagy megpróbál integrálni, vagy megpróbál harcolni ellenük. Ahhoz, hogy lássuk, melyik megoldás milyen eredményeket produkál, és hogy egyáltalán mennyire véghezvihető, arra elég körülnézni akár csak itt Európában.
Illetve szerintem egy többség a kisebbségeitől csak erősebb lesz, és nem pedig gyengébb. Ez az, amit a legnehezebb megérteni és elfogadni.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Pamacs és penge blog
« Válasz #404 Dátum: 2012. Július 02. - 12:54:13 »
"nem kívánom a vallást a homoszexualitással párhuzamba állítani"
Mégis megtetted!
Van ugye a többség. A kisebbség meg - némi rizikót bevállalava - mondhatja, hogy a többség hülye.... TáncosFeri szavai jutnak eszembe: "El lehet menni".
A többség (úgy a történelem során) megtűrte az építő kisebbségeket. A leépítőket nem igazán...

Hát szerintem pedig akkor sértenék meg bárkit is, ha értékrendileg mérlegelnék közöttük, mint magánügyek között - merthogy a kiindulási alap ez volt, ne felejtsük már el, hogy ezek magánügyek, amelyeket időnként kiteregetünk. Ilyet márpedig nem tettem.
De akit bánt, hogy a különféle felvonulásokra pont a katolikus körmenetet hoztam föl, az helyettesítse be egy krisnás felvonulással, vagy horribile dictu egy maratonnal. Merthogy utóbbi a futók számára ugyanilyan esemény: egy közösség kijön az utcára, együtt van és jól érzi magát. Ha én nem vagyok sem meleg, sem krisnás, sem futó, csak egy szerencsétlen ufó, akkor nekem ezek mind lehetnek idegenek vagy érdekesek vagy érdektelenek, szívem joga eldönteni. Az én értékrendemben arra nincs jogom, hogy zavarjam őket, hogy rázzam az öklöm, hogy le a krisnásokkal, mert mit keresnek azok itt, menjenek vissza a Zindijába.  ;)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici