Szerző Téma: JS-Alias Jenessanyi  (Megtekintve 117612 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #615 Dátum: 2015. December 21. - 19:45:01 »
A kidolgozás soha nem volt erőssége, de ezt néhány amcsi késkészítőnél sincs másként.

Nem csak a kidolgozottság hagyott nálla kivetni valót.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #616 Dátum: 2015. December 21. - 20:08:52 »
Viszont Sanyi elòtt le a kalpaggal, még így is megvan benne a jó és segítő szándék.
 :hat:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #617 Dátum: 2015. December 21. - 20:16:38 »
Viszont Sanyi elòtt le a kalpaggal, még így is megvan benne a jó és segítő szándék.
 :hat:

Az a gonoszabb módszer  :naughty:

Nem elérhető LordLoss1100

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 130
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #618 Dátum: 2015. December 21. - 20:23:07 »
Lehet, hogy buta kérdés, de ezeket a saját készítésű borotvákat maguknak csinálják vagy el is adják őket?
Hamilton 6/8, Wostenholm & Sons: IXL The Celebrated 6/8, Robert klaas 4/8  veterán, Mühle R41 2013, Slim Z3 Twist

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #619 Dátum: 2015. December 21. - 20:26:17 »
Lehet, hogy buta kérdés, de ezeket a saját készítésű borotvákat maguknak csinálják vagy el is adják őket?
Kereskedelmi célből, természetesen.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #620 Dátum: 2015. December 21. - 20:30:13 »
Lehet, hogy buta kérdés, de ezeket a saját készítésű borotvákat maguknak csinálják vagy el is adják őket?
Kereskedelmi célből, természetesen.

Saját használatra pedig vesznek rendes késeket  :D

Nem elérhető LordLoss1100

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 130
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #621 Dátum: 2015. December 21. - 20:37:03 »
Köszönöm a válaszokat!  :thumbup:
Hamilton 6/8, Wostenholm & Sons: IXL The Celebrated 6/8, Robert klaas 4/8  veterán, Mühle R41 2013, Slim Z3 Twist

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #622 Dátum: 2015. December 21. - 22:09:48 »

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #623 Dátum: 2015. December 21. - 22:12:20 »
Húbasszus! :o
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #624 Dátum: 2015. December 21. - 22:14:37 »
Aztak...... Hát ez nagyon gáz. Ezt megveszi valaki?
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #625 Dátum: 2015. December 21. - 22:18:33 »
De nem teljesen autentikus?

Nem elérhető LordLoss1100

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 130
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #626 Dátum: 2015. December 21. - 22:20:46 »
Aztak...... Hát ez nagyon gáz. Ezt megveszi valaki?
Nem tudom utánanéztem ebay-n és hasonló késeket, mint amiket linkeltem a korábbiakban olyan max. 25 ezerért árulják, ő kitette 80-ért, nem tudom, hogy megveszik e majd, a többi késének az ára olyan reális (amit nem ő csinált), legalábbis ebay szinten.
Hamilton 6/8, Wostenholm & Sons: IXL The Celebrated 6/8, Robert klaas 4/8  veterán, Mühle R41 2013, Slim Z3 Twist

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #627 Dátum: 2016. Február 24. - 08:58:37 »
Tisztelt Urak!

Az a nagy helyzet, hogy mostanság igen sok a dolgom, cserébe a szabadidőm igen kevés  :bocs: Így sok embert el kellett küldenem, aki éleztetni szeretett volna velem borotvát, mert nagyon sok időm elmegy az egyenkénti élezgetéssel, PÜ váltásokkal, postára járással, stb. Ezért úgy döntöttem pár hónapja hogy 1/1-ben abbahagyom, és nem vállalok senkinek semmit.

Viszont azt tapasztalom, hogy mások is hasonló mennyiségű szabadidővel vannak megáldva mostanság mint én, így ők is elküldik az embereket hogy ők sem tudják vállalni.

Így viszont tök jó hogy mindenkinek azt ajánlom, hogy hozzáértővel éleztesse a kését, meg hogy szerezzen be egy etalont és ahhoz mérve tanuljon meg élezni, ha még én is elhajtom őket hogy nem érek rá. Ezért döntöttem úgy, hogy próbálok egy arany középutat választani, és meglátjuk hogy mennyire lesz működőképes a dolog.

Amennyiben az éleztetni akarók minden 1-2 hónapban össze tudnának dobni legalább 5, de inkább 5-10 kést, akkor sokkal kevesebb időm menne el az egyszeri dolgokkal. 1x kell köveket síkolni, minden cuccot elővenni, takarítani, próbaborotválkozni, csomagolni, postázni, stb. Kevés időnek tűnik, de elég sok odafigyelés és papírozgatás kell hogy ne keveredjenek össze a pár napos eltolódással érkező csomagok, élezés közben ha több kést is küldött valaki akkor tudjam kinek hány kése van, és melyik az övé. Főleg ha az egyik nap nem érek a végére, és csak napok múltán tudom folytatni, viszont addig érkezett még 1-2 kés, és akkor melyikkel melyik kőnél is tartottam? :)

Szóval: akinek nem sikerült esetleg mással megoldani az élezést, vagy mindenképp velem szeretné valami miatt, akkor küldjön egy PÜ-t nekem és meglátjuk hány ember jön össze. Amennyiben ez jó rendszernek bizonyul, akkor a jövőben is 1 vagy 2 havonta csinálok ilyen köröket, kiderül majd lesz-e rá igény.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #628 Dátum: 2016. Február 26. - 09:02:27 »
Eddig 2 jelentkező van, még  páran akadhatnának :)

Várok vagy 1 hetet, ha addig sem bukkannak fel élezős emberek akkor sajna ennyiben maradt a dolog.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #629 Dátum: 2016. Február 26. - 21:10:29 »
Eddig 2 jelentkező van, még  páran akadhatnának :)

Várok vagy 1 hetet, ha addig sem bukkannak fel élezős emberek akkor sajna ennyiben maradt a dolog.

Küldtem üzenetet.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici