Szerző Téma: JS-Alias Jenessanyi  (Megtekintve 117604 alkalommal)

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #375 Dátum: 2013. November 12. - 12:34:54 »
Sikerült végre találnom egy istenkirály ragasztót, ezzel sokkal jobb dolgozni mint az eddigiekkel.


Sankó!

Ha nem titok elköhhenthetnéd mi ez a csoda ragasztó  :thanks:
 
( elég csak ráköpni a felületre, majd fanszőr pamaccsal szétkenni?  :nemtom:)

reofil
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #376 Dátum: 2013. November 12. - 12:46:51 »
Sikerült végre találnom egy istenkirály ragasztót, ezzel sokkal jobb dolgozni mint az eddigiekkel.


Sankó!

Ha nem titok elköhhenthetnéd mi ez a csoda ragasztó  :thanks:
 
( elég csak ráköpni a felületre, majd fanszőr pamaccsal szétkenni?  :nemtom:)

reofil

Igazából semmi különös, ugyanolyan cyanoakrilát mint a többi, annyi különbséggel hogy szebben terül, gyorsabban szárad, és emiatt kényelmesebb vele nyelet csinálni. Kevesebb csiszolás, és szebben lehet kifényezni mint azokat amiket eddig használtam. Ezt miután megkötött, olyan picsára fel lehet fényezni hogy még az én szám sem jár  ;D
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #377 Dátum: 2013. November 12. - 13:48:02 »
Hm, akkor tényleg kicsi Jenő vagy : )    :bocs:  Amúgy nagyon szép borotva!

Sanyi meg úgy tűnik, Jeness Anyi, in international english. A végén még azt hiszik, japán. :D

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #378 Dátum: 2013. November 12. - 14:33:46 »
Igazából semmi különös, ugyanolyan cyanoakrilát mint a többi, annyi különbséggel hogy szebben terül, gyorsabban szárad, és emiatt kényelmesebb vele nyelet csinálni. Kevesebb csiszolás, és szebben lehet kifényezni mint azokat amiket eddig használtam. Ezt miután megkötött, olyan picsára fel lehet fényezni hogy még az én szám sem jár  ;D

Jü jó, hogy olyan, de melyik az?

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #379 Dátum: 2013. November 12. - 16:21:32 »
eBay-en van egy eladó aki szokta árulni, Bondfix néven fut a cucc. Abból kell a medium és esetleg a sűrű, kinek mi jön be jobban. A sűrűvel nem kell annyira vigyázni hogy hozzáragadj, meg hogy gyorsan elkend, de kicsivel tovább szárad, cserébe kevesebb réteg kell belőle. Ha nem sietsz sehova, akkor a sűrű a legjobb, mert jobban elterül mielőtt elkezdene kötni. 3-4 óránként nyugodtan lehet kenni egy réteg sűrűt, egy nyélre  3-4 réteg elég belőle.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #380 Dátum: 2013. November 12. - 16:40:48 »
Erről van szó, Sanyi? Ha jól látom, akkor csak híg, és közepes van jelenleg, vagy benéztem valamit? Nem vagyok a ragasztók híve felületkezelésnél, az olajat, lakkokat jobban szeretem, de a nyeleid valóban szépek lettek tőle, így lehet, hogy valamikor én is kipróbálom.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #381 Dátum: 2013. November 12. - 16:48:16 »
Erről van szó, Sanyi? Ha jól látom, akkor csak híg, és közepes van jelenleg, vagy benéztem valamit? Nem vagyok a ragasztók híve felületkezelésnél, az olajat, lakkokat jobban szeretem, de a nyeleid valóban szépek lettek tőle, így lehet, hogy valamikor én is kipróbálom.

Igen, ez az, csak fogyatékos módjára nem találtam meg a hirdetést elsőre  :whoops:

Írj rá a srácra, szokott lenni minden, csak nem mindig van felrakva eladni. Mondd meg neki hogy neked sűrű kéne, és szerintem fog adni azt is. Én annó 3db-ot vettem belőle (híg, közepes, sűrű) akkor az egyik ingyen van. A legkisebb kiszerelést vedd, az 50g-os elég vagy 20 nyélre legalább.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #382 Dátum: 2013. November 12. - 16:57:34 »
Kösziiiííí! :2thumbup:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #383 Dátum: 2013. November 12. - 18:14:34 »
Köszi Sanyi. A hosszú téli estékre legalább lesz elfoglaltságom.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #384 Dátum: 2013. November 12. - 20:39:21 »
Köszi a magyarázatot. A HM monogramos az én szememnek a legesztétikusabb, szuper!

Köszönöm szépen!

A HM egy kis japó megrendelő monogramja, azt mondta jó lesz így is, és nem kell krikszkrasszal megcsinálni :)

Ui: a nyél sajna nagyon nem jön át képről, főleg az amaranth. Mélylila színű, hologramos, hullámos mintájú, és úgy csillog mintha polítúrozva lenne. Annyira sajnálom hogy képen nem látszódik, élőben sokszor nézegetem mert annyira tetszik.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető fberci

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #385 Dátum: 2013. November 16. - 14:44:24 »
Sziasztok!

Szeretném segítségeteket kérni Nyíregyháza környékén valaki tudna 2 db. Solingent élezni, mert a borbély azt mondta nem elég bőrözni? Nem akarok minden oldalra írni, remélem valaki tud innen is segíteni!

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #386 Dátum: 2013. November 16. - 15:34:38 »
Nyíregy környékén nem rémlik hogy lakna borotvakéses éltárs, de lehet tévedek, majd a többiek hátha írnak valami okosabbat.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető KicsiJenő

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 44
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #387 Dátum: 2013. November 18. - 20:43:38 »
Sanyi!

Küldtem pü-t.

KicsiJenő

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #388 Dátum: 2013. November 18. - 20:47:04 »
Sanyi!

Küldtem pü-t.

KicsiJenő

Írtam!  ;)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:JS-Alias Jenessanyi
« Válasz #389 Dátum: 2013. November 19. - 18:50:37 »
Egy barátom csinált ma pár képet a mostani pakkról, remélem tetszeni fognak:










"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici