Szerző Téma: Astra  (Megtekintve 94658 alkalommal)

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Astra
« Válasz #255 Dátum: 2017. Szeptember 24. - 20:33:35 »
Én is áztatásra gyanakszom, az arcszörzetem még nem anyira erős és némely helyütt ritkás is, mivel még 19 vagyok remélhetöleg erősödni és dúsulni is fog.
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Astra
« Válasz #256 Dátum: 2017. Szeptember 27. - 11:44:05 »
Újra kiprobáltam az Astra superior platinumot.
Most jobbra sikerült a borotválkozás, oliva olajos elő készitést alkalmaztam és meg lett a bbs is három körből és + korrekcióból.
Háromszor is megvágtam magam, nem figyeltem oda rendesen és valamivel több tiszteletet is igényel a Lord l111 és Astra superior platinum kombó.
Nem lesz a kedvencem, pláne még van hat tesztelésre váró pengém ami közül szerintem megtalálom a nekem valót.
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Astra
« Válasz #257 Dátum: 2017. Szeptember 27. - 14:20:42 »
Eleinte nekem is túl éles volt. De azt vettem észre, hogy odafigyelve a szögre és a tényleg pillekönnyű kézre nagyon hatékony penge. Érzékenyebb bőrre szerintem jó.

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Astra
« Válasz #258 Dátum: 2017. Szeptember 27. - 15:36:42 »
Nekem sem okozott irritációt csak pár csúnya vágást.
Szerintem is jó lehet érzékeny bőrre, bár az enyém hála a Magasságbelinek nem annyira az, inkább pattanásos, de ez a korommal jár.
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Astra
« Válasz #259 Dátum: 2017. Szeptember 27. - 15:48:01 »
Nekem sem okozott irritációt csak pár csúnya vágást.
Szerintem is jó lehet érzékeny bőrre, bár az enyém hála a Magasságbelinek nem annyira az, inkább pattanásos, de ez a korommal jár.

Pattanásos archoz én valami megbocsátóbb pengét javasolnék, mert a zöld astra átgázolmindenen (ha friss). Nálam a Gillette Nacet nagy kedvenc, élesebb mint a kék Astra, de jámborabb mint a zöld, mégis a zöld alaposságát hozza nálam. És amúgy ugyanott gyártják...

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Astra
« Válasz #260 Dátum: 2017. Szeptember 27. - 16:36:41 »
A benőtt szőrszálra ajánlott szaliciles tapaszok pattanásokra is jók.
De zöld Astrával nem esnék neki pattanásos arcnak, ez igaz. Rosszul tippeltem meg a vágások okát, elnézést.

(Nacetet vajon lehet kapni valahol Pesten? Ha jól láttam, épp bezárófélben van a Bartókon az az eurós bolt, ami útbaeső Astra-forrásként szolgált.)

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Astra
« Válasz #261 Dátum: 2017. Szeptember 27. - 18:57:38 »
Köszi a tippet, kiprobálom a tapaszokat.
Van derbym azt olvastam róla kiméletes a börhöz, kiméletesebb mint az Astra de nem probáltam még.
Nacetet offline nem tudtok beszerezni Romániában
de ez már offtopic bocsesz.
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Astra
« Válasz #262 Dátum: 2017. Október 19. - 13:15:48 »
132 turheto ar, nem?


[Szerkesztes] Elbizonytalanbodtam, lehet, hogy nem egy doboz, hanem egy darabja 132.  :bocs:
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Astra
« Válasz #263 Dátum: 2017. Október 19. - 15:33:49 »
A benőtt szőrszálra ajánlott szaliciles tapaszok pattanásokra is jók.
De zöld Astrával nem esnék neki pattanásos arcnak, ez igaz. Rosszul tippeltem meg a vágások okát, elnézést.

(Nacetet vajon lehet kapni valahol Pesten? Ha jól láttam, épp bezárófélben van a Bartókon az az eurós bolt, ami útbaeső Astra-forrásként szolgált.)

Rottenbiller utca Lövölde tér sarok: kínai bolt

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Astra
« Válasz #264 Dátum: 2017. Október 19. - 16:07:03 »
(Nacetet vajon lehet kapni valahol Pesten? Ha jól láttam, épp bezárófélben van a Bartókon az az eurós bolt, ami útbaeső Astra-forrásként szolgált.)

Rottenbiller utca Lövölde tér sarok: kínai bolt

Ó, ezer hála és köszönet! Jövök neked egy nemtudommivel, ha ez bizonyul a szent grálnak  :thanks:

132 turheto ar, nem?

[Szerkesztes] Elbizonytalanbodtam, lehet, hogy nem egy doboz, hanem egy darabja 132.  :bocs:
Fura volna, ha 5-ösével árult holmira darabárat közölnének. Meg a oneeuro árak fényében felettébb irreális is.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Astra
« Válasz #265 Dátum: 2017. Október 19. - 16:52:52 »
Az egyszeruseg kedveert rakerdeztem. Szolok majd, hogy mit mondanak.


OFF:
Furcsa vagy ezzel a szent grallal. Epp egy oraja szent graloztam le egy elado felujitott Rubberset-400 pamacsot redditen.
125 USD-ert aruljak, ami 32,5 kHUF, kb hatareset, mondjuk egy jobb honapban elcsabulas. De tovabbi 75 USD a szallitas Magyarorszagra, es meg fajo emlek, hogy hogy lesz ebbol AFA-val, szallitasi koltseg AFA-val es vamkezelesi dijjal alaphangon 70ezer.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Astra
« Válasz #266 Dátum: 2017. Október 19. - 17:56:58 »
Pedig a 10 fityinges fakupa volt a Grál, ezt mindenki tudja abból az izgalmas dokumentumfilmből  ;)

szerk: hátha félreérthetően válaszoltam kettőfelé.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Astra
« Válasz #267 Dátum: 2017. Október 20. - 09:38:06 »
Ha nem sürgős a hazaszállítás, akkor az USA - HUN vonalon szállításban mindig tudok segíteni.

Ha sürgős, akkor is, csak a kockázatot nem lehet eliminálni.

Az egyszeruseg kedveert rakerdeztem. Szolok majd, hogy mit mondanak.


OFF:
Furcsa vagy ezzel a szent grallal. Epp egy oraja szent graloztam le egy elado felujitott Rubberset-400 pamacsot redditen.
125 USD-ert aruljak, ami 32,5 kHUF, kb hatareset, mondjuk egy jobb honapban elcsabulas. De tovabbi 75 USD a szallitas Magyarorszagra, es meg fajo emlek, hogy hogy lesz ebbol AFA-val, szallitasi koltseg AFA-val es vamkezelesi dijjal alaphangon 70ezer.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Astra
« Válasz #268 Dátum: 2017. Október 20. - 09:44:48 »
Ha nem sürgős a hazaszállítás, akkor az USA - HUN vonalon szállításban mindig tudok segíteni.

Ha sürgős, akkor is, csak a kockázatot nem lehet eliminálni.

Az egyszeruseg kedveert rakerdeztem. Szolok majd, hogy mit mondanak.


OFF:
Furcsa vagy ezzel a szent grallal. Epp egy oraja szent graloztam le egy elado felujitott Rubberset-400 pamacsot redditen.
125 USD-ert aruljak, ami 32,5 kHUF, kb hatareset, mondjuk egy jobb honapban elcsabulas. De tovabbi 75 USD a szallitas Magyarorszagra, es meg fajo emlek, hogy hogy lesz ebbol AFA-val, szallitasi koltseg AFA-val es vamkezelesi dijjal alaphangon 70ezer.

Ez mit jelent es hogy kell elkepzelni?
Altalaban egyebkent surgos, de ha mondjuk van valami otleted arra, hogy 2-3 hettel ne pedig 2-3 honappal tobbet kelljen varni, az erdekelhet. Kockazatot viszont minden szinten el szeretnek iminalni, nekem nyilvan ne csempesszen senki, csak a shipping cost+afa+kezelesi koltseg+lehuzas+egyeb koltsegek ne legyenek.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Astra
« Válasz #269 Dátum: 2017. Október 20. - 12:55:14 »
132 turheto ar, nem?


[Szerkesztes] Elbizonytalanbodtam, lehet, hogy nem egy doboz, hanem egy darabja 132.  :bocs:

Es ime a valasz. No comment.

T. Székely Andrea!
Az Astra pengéből valóban az 5 darab kerül, 180 Ft.-ba.
Köszönjük érdeklődését.
Üdvözlettel:
Nagy Zsigmond

Koszonom a figyelmeteket.
Andrea
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici