Szerző Téma: Astra  (Megtekintve 94682 alkalommal)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Astra
« Válasz #315 Dátum: 2020. Május 04. - 14:10:32 »
Én is árgus szemekkel figyelem a zöld Astra készletet itthon, mert ha mondjuk 30 alá megy egyszer, az MÁR CSAK EGY ÉVIG ELÉG :fetreng:

Nem elérhető Sanzy

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Astra
« Válasz #316 Dátum: 2020. Május 04. - 16:47:59 »
Ezzel valahogy én is így vagyok, 1 penge körülbelül egy hónapig elég. Durván fél év az 5 db, meg persze nem csak ez van itthon, így nem nagyon érzem magam fenyegetve, ha esetleg ez a 18-20 db elfogyna.  :kv2:
Ettől függetlenül, köszi az infót.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Astra
« Válasz #317 Dátum: 2020. Május 04. - 18:00:29 »
Basszus én pont kifogytam, vagy éppen nem találok a fiók aljában egy Astrát se. De azért nem vetemedek rájuk, hátha mégis találok párat magamnál is.
HP

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Astra
« Válasz #318 Dátum: 2020. Május 05. - 20:07:29 »
Mivel van még úgy 1000 csomag pengém, egyenlőre nyugodt vagyok:))
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:Astra
« Válasz #319 Dátum: 2021. Február 18. - 09:19:09 »
Zöld Astrát lehet kapni Gyálon 260Ft/5db a Vak Bottyán utcai 100Ft-os boltban, ez szinte az Ady Endre úti kereszteződésnél van, ha esetleg így ismerősebb, akkor ott van az ún. "zöldséges" piacnál.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Astra
« Válasz #320 Dátum: 2021. Február 18. - 14:48:09 »
Még mindig nagyon korrekt az elemnagyker ajánlata...  (150/5db) Én amúgyis gyakran rendelek tőlük (pl mindenféle egzotikus elemet hőmérőbe meg multiméterbe), és van náluk Philips CorePro LED-es izzó, amit szintén kevés helyen tartanak.

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:Astra
« Válasz #321 Dátum: 2021. Február 18. - 15:15:40 »
Igen őket is megtaláltam, csak nem voltam benne biztos, hogy simán én is vásárolhatok-e tőlük vagy csak vállalkozóival, hogy nagyker. De akkor ezek szerint nyugodtan lehet rendelni tőlük, köszi az infót!  :thanks:

Nem elérhető Warper

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Astra
« Válasz #322 Dátum: 2021. Május 24. - 15:33:38 »
Ha az e-bay is opció, nézd meg a splitsevent. Egyszer már rendeltem tőlük, 2-3 hét alatt megérkezett. (Persze egy f..korbácsot megérdemelnének azért, mert néhány cuccot kétféle árral is feltesznek, erre figyelni kell, de amúgy nem volt velük gond.)

Most, hogy 500 alá csökkent a pengéim száma, az esetleges borotvapokalipszisre készülve rendeltem még egy százas csomag Astrát tőlük, szállítással kb 2800 Ft.
https://www.ebay.com/itm/131458432097?hash=item1e9b887c61:g:TW0AAOSwstxVB0vW


Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:Astra
« Válasz #323 Dátum: 2021. Május 24. - 16:38:14 »
Köszi szépen, hálás vagyok!

Nem elérhető Rikseven

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Astra
« Válasz #324 Dátum: 2021. Június 10. - 20:10:58 »
Ha az e-bay is opció, nézd meg a splitsevent. Egyszer már rendeltem tőlük, 2-3 hét alatt megérkezett. (Persze egy f..korbácsot megérdemelnének azért, mert néhány cuccot kétféle árral is feltesznek, erre figyelni kell, de amúgy nem volt velük gond.)
A splitseven-nel csak óvatosan. Az ebay-ről rendelt Astra pakk nekem is megjött rövid idő alatt. Azonban április közepén rendeltem 100db Bic Chrome Platinumot a weboldalukról, de még a mai napig nem jött meg. Már reklamáltam vagy 3 hete először, akkor megnyugtattak, hogy eltarthat még vagy 1-2 hétig a kiszállítás. 2 napja megint rájuk írtam, hogy mi lesz, de arra már nem válaszoltak. A hetet még megvárom és jövő héten visszakérem a pénzt. Remélem jutok velük valamire...

Nem elérhető Warper

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Astra
« Válasz #325 Dátum: 2021. Június 10. - 22:26:18 »
A splitseven-nel csak óvatosan. Az ebay-ről rendelt Astra pakk nekem is megjött rövid idő alatt. Azonban április közepén rendeltem 100db Bic Chrome Platinumot a weboldalukról, de még a mai napig nem jött meg. Már reklamáltam vagy 3 hete először, akkor megnyugtattak, hogy eltarthat még vagy 1-2 hétig a kiszállítás. 2 napja megint rájuk írtam, hogy mi lesz, de arra már nem válaszoltak. A hetet még megvárom és jövő héten visszakérem a pénzt. Remélem jutok velük valamire...

Én is e-bayről rendeltem astra pakkot tőlük, tavaly 2-3 hét alatt megjött, a most rendelt újabb 100-as pakk még úton van, most járunk 3 hétnél (számításaim szerint úgyis csak 27.5 év múlva lesz rá szükségem, de biztos, ami biztos  :crazy: ). Ha nagyon sokáig nem jönne, akkor paypal+ebay buyer protection-ön keresztül vissza tudom kapni a pénzt. Sajnos a nem nyomkövetett csomagoknak igen gyakran lába kél (decemberben nekem 2 csomagom is vált így köddé).

Nem elérhető Warper

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Astra
« Válasz #326 Dátum: 2021. Július 08. - 12:31:31 »
A splitseven-nel csak óvatosan. Az ebay-ről rendelt Astra pakk nekem is megjött rövid idő alatt. Azonban április közepén rendeltem 100db Bic Chrome Platinumot a weboldalukról, de még a mai napig nem jött meg.

Igazad lett, a május 17-én rendelt Astra csomagom azóta sem érkezett meg, szerintem már nem is fog. A zinterneten olvasható vélemények alapján a Nemzetközi Posta Kicserélő Központban amúgy is csodák tudnak történni.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Astra
« Válasz #327 Dátum: 2021. Július 08. - 12:49:48 »
Legutóbb a német Amazonon vettem egy 100 db-os csomagot, kb. 8€ volt ingyenes szállítással.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Rikseven

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Astra
« Válasz #328 Dátum: 2021. Július 08. - 14:10:22 »
Igazad lett, a május 17-én rendelt Astra csomagom azóta sem érkezett meg, szerintem már nem is fog. A zinterneten olvasható vélemények alapján a Nemzetközi Posta Kicserélő Központban amúgy is csodák tudnak történni.
Vissza tudod kérni az árát. Én megvártam végül a két hónapot(vásárlástól számítva) és ismét jeleztem az eladónak, hogy még most sem kaptam meg a csomagot és szeretnék élni a pénzvisszatérítési garanciával. Kb egy fél óra múlva a srác küldte a pénzt. Burak Kucuklernek hívják a tulajt.

Nem elérhető Warper

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Astra
« Válasz #329 Dátum: 2021. Július 08. - 14:57:41 »
Vissza tudod kérni az árát. Én megvártam végül a két hónapot(vásárlástól számítva) és ismét jeleztem az eladónak, hogy még most sem kaptam meg a csomagot és szeretnék élni a pénzvisszatérítési garanciával. Kb egy fél óra múlva a srác küldte a pénzt. Burak Kucuklernek hívják a tulajt.

Mivel közel 2 hónap eltelt, visszakértem, és fél órán beül kérdés nélkül visszaküldte. Ha esetleg mégis megérkezne, akkor paypalon visszaküldöm neki a pénzt, de tapasztalatom szerint ha eddig nem érkezett meg, akkor már nem is fog  :nemtom:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici