Szerző Téma: Astra  (Megtekintve 94657 alkalommal)

Nem elérhető Rikseven

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Astra
« Válasz #330 Dátum: 2021. Július 08. - 15:29:26 »
Klassz. Jómagam is így tettem volna(mármint kifizettem volna, ha megjön). De eddig nem érkezett meg. Hasonlóan én sem bízok már benne. Viszont a lényeg, hogy nincs bukás a dolgon. Úgy vagyok vele, egy próbát megért. Biztos(abb) forrásból kell rendelni.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Astra
« Válasz #331 Dátum: 2021. November 17. - 13:36:23 »
Interneten rendeltem NOS kék Astrát, ami Csehországban készült, hát...

                                                                      ...NAGYON NEM KELLETT VOLNA!

Számomra bántóan életlen, a létező legrosszabb penge, amivel valaha találkoztam. Tép, húz és még a szőr is rajtam maradt. Többféle készülékkel is kipróbáltam, több dobozt is kibontottam, egyikkel sem lett jobb az eredmény. Hajtott a kíváncsiság, ezúttal (is) ráfáztam.


Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Astra
« Válasz #332 Dátum: 2021. November 17. - 14:02:26 »
Próbáld ki SLOC/Melon fejjel, ez a borotva nagyon toleráns a gyengébb pengékkel is.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Astra
« Válasz #333 Dátum: 2021. November 17. - 14:39:32 »
A kék tényleg kellemetlen, de ennyire nem szokott ócska lenni.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Astra
« Válasz #334 Dátum: 2021. November 17. - 16:46:24 »
Ákos, köszönöm a tippet, de sajnos nem áll rendelkezésemre SLOC/Melon fej. 

Már a csomagolása is furcsa volt, a papír teljesen rá volt hajtogatva a pengére, ilyet még nem láttam, a papír hajlata és a penge éle között általában szokott lenni egy-két mm távolság.

Benne vagyok egy szerb borotvás csoportban, ott meghirdettem, sőt már el is küldtem nekik a pengéket ma, kíváncsi leszek, másnak jobban beválnak-e. Végülis egy kevésbé erős arcszőrzetű embernél még akár működhetnek is.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Astra
« Válasz #335 Dátum: 2021. November 17. - 17:08:13 »
Zenithnél a teszten egészen jó értékelést kapott, fura hogy így leszerepelt nálad. Nincs róla linked, vagy fotód, hogy melyikről van szó?

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Astra
« Válasz #336 Dátum: 2021. November 17. - 20:14:28 »
Zenithnél (szinte) minden jól szerepelt, de gondolom, ezekből is van többféle széria. Csodára nem számítottam, de tavaly vettem kék Astrát Szegeden, szintén Cseh gyártmány, az kimondottan kellemes volt.

Linkelem a hirdetést, ez lenne az:
 
https://www.kupujemprodajem.com/nega-lica-tela-i-ulepsavanje/oprema-za-brijanje/Zileti-astra-superior-stainless-100-komada/oglas/119799734

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Astra
« Válasz #337 Dátum: 2021. November 17. - 21:12:31 »
Zenithnél (szinte) minden jól szerepelt, de gondolom, ezekből is van többféle széria. Csodára nem számítottam, de tavaly vettem kék Astrát Szegeden, szintén Cseh gyártmány, az kimondottan kellemes volt.

Linkelem a hirdetést, ez lenne az:
 
https://www.kupujemprodajem.com/nega-lica-tela-i-ulepsavanje/oprema-za-brijanje/Zileti-astra-superior-stainless-100-komada/oglas/119799734
Ez valami késői, rendszerváltás utáni penge (Czech Republic felirat), ki tudja, milyen kopottak lettek addigra a gépek.
Amit én próbáltam, az echte Csehszlovákia. Egyébként anno nem csak nekem vált be, de többeknek itt a fórumon az a régi, tehát a "cseszkó" változat.

Ja, ha maradt használatlan penge a bontott dobozban, elküldheted, kipróbálom én is...
Gillette Tech 1951

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Astra
« Válasz #338 Dátum: 2021. November 18. - 07:28:22 »
Igen, sok jót olvastam róluk itt, azért is bíztam benne, hogy nem felejtettek el pengét gyártani. Szerencsére sok jó más penge van.

Zenith, sajnos nem maradt egy sem, ebből még emléket sem akartam hagyni.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Astra
« Válasz #339 Dátum: 2021. November 18. - 09:30:36 »
Valószínüleg olyan, mint a Derby, azaz nagy a szórás benne.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Astra
« Válasz #340 Dátum: 2021. November 18. - 17:10:03 »
Amikor próbálgattam, nekem nem volt az.

A kék tényleg kellemetlen, de ennyire nem szokott ócska lenni.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Astra
« Válasz #341 Dátum: 2021. November 18. - 20:29:27 »
Valószínüleg olyan, mint a Derby, azaz nagy a szórás benne.
Ha megnézed a belinkelt képet, ez nem a "cseszkó" verzió, hanem későbbi. Szerintem ennyi...
Gillette Tech 1951

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Astra
« Válasz #342 Dátum: 2022. Május 13. - 07:38:16 »
Újra kaptam zöld Astra-ból (150 Ft/csomag) olyat aminek már a csomagolásán is rá van írva feketével a penge gyártó neve. A penge is szita nyomott. Nem a sima zsírpapír és hologrammos név. Én érzem csak jobbnak a fekete feliratos verziót? Vagy tényleg jobb? Élesebb és jobban tartja az élt.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Astra
« Válasz #343 Dátum: 2022. Május 13. - 15:45:18 »
A zöld Astra csomagolás szerint 2017-es és Made in Oroszország. Az eleje és a hátulja is más mint az ujjé. Elhoztam az összeset a boltból. 17 csomag volt.  :boldog: Valaki elvitt hármat.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető viktor.co.jp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 142
Re:Astra
« Válasz #344 Dátum: 2022. Július 26. - 08:54:19 »
Udv Kollégák!  ;D

Érdeklődni szeretnek a csatolt képen látható zöld astra pengen, a 2 sarokban látható számok mit jelolnek? Másik oldalán 3. Illetve 4. Van ?  :fejtor: Köszönöm a választ



"30 degrees, a light touch, let the razor do all the work, gentlemen."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici