Szerző Téma: Astra  (Megtekintve 94660 alkalommal)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Astra
« Válasz #105 Dátum: 2014. Június 26. - 15:44:46 »
Mikor kiveszem a papírból a zöld astrát, van rajta 4 pötty ragasztó. Beleragad a borotvába! Azzal Ti mit kezdtek? le kéne kapargatni vagy valami?
Nem ragad bele, le tudod választani kézzel a borotváról utána. Nem valami erős ragasztóról van szó, inkább csak picit odatapad. Gyakorlatban alig befolyásol valamit. Ha nagyon zavar, kapard le az előző pengével (kezedre vigyázz).

Kétségkívül nem elegáns megoldás ez a ragasztózás, szerintem teljesen szükségtelen, de ez van.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Astra
« Válasz #106 Dátum: 2014. Június 26. - 19:28:21 »
Így van! A papír, de még a zsírpapír is nagy ellensége minden élnek, kivéve, ha nem érintkezik vele. Így a bombabiztos.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Astra
« Válasz #107 Dátum: 2014. Június 26. - 21:46:51 »
Így van! A papír, de még a zsírpapír is nagy ellensége minden élnek, kivéve, ha nem érintkezik vele. Így a bombabiztos.
De nem lehetne-e olyan ragacsot használni, ami a papíron marad amikor szétválasztom, és nem a pengén? Naivan azt gondolnám hogy igen, csomó ilyen cucc van. Amúgy sok olyan penge van ami nincs a papírba ragasztva, még sincs az élével semmi gond.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Astra
« Válasz #108 Dátum: 2014. Június 26. - 23:19:03 »
Én úgy tudom, hogy többféle gyártástechnológiai eljárás van. Van ahol a ragacs még jóval csomagolás előtt kerül a pengére és az egyes pengék még gyártásnál a könnyebb kezelhetőséget szolgálja. Grátisz rögzíti is a pengét a csomagolásban. Ahol nincs ragacs ott másként oldják meg a különálló pengék mozgatását, ill. a csomagolásban való prompt rögzítést a csomagolással  oldják meg. Két külön technológia. Az él persze túléli ragacs nélkül, ha jól volt becsomagolva, de ha ezek után sokat logisztikázzák a kis csomagot, pl. egy NOS pengénél már okozhat gondot, hogy az él a papíron sokat mocorgott és 30 év múlva már simán elképzelhető hogy borotválkozni sem lehet vele.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Astra
« Válasz #109 Dátum: 2014. Július 06. - 08:01:12 »
Ez / a kék/ Astra miben mãsabb mint a zöld? Tudom más színű.:)) azon kívül?
http://www.ebay.com/itm/271533345368
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Astra
« Válasz #110 Dátum: 2014. Július 06. - 08:06:14 »
Állítólag más az élnevonat.

Gyakorlatilag nállam a zöld kétszer annyit bír mint a kék.

De van itt éltárs kina kékre esküszik, hogy lagyabb az archoz.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Astra
« Válasz #111 Dátum: 2014. Július 06. - 08:35:08 »
Ez / a kék/ Astra miben mãsabb mint a zöld? Tudom más színű.:)) azon kívül?
http://www.ebay.com/itm/271533345368
A zöld úgy viszonyul a kékhez, mint általában a platinum vagy hasonló elnevezésű pengék szoktak minden gyártónál, némileg lágyabb, kellemesebb (ez mind szubjektív), de attól még ugyanolyan éles. De a kék is jó.

Kéket amúgy csomó helyen kapsz egy százasért Budapesten, szóval nem tudom érdemes-e innen, vagy akárhonnan online rendelni. A zöld drágább, kb annak lenne ez a reális ára.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Astra
« Válasz #112 Dátum: 2014. Július 06. - 12:11:54 »
Köszönöm. Rendelni biztos nem fogok, ennyiért pláne. Van vagy 50 zöld itthon, kb sose fogy el a többi mellett. Főleg hogy a fedör elnyühetetlen számomra.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Astra
« Válasz #113 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 15:17:43 »
Ma beruháztam 5 db zöld astrára kíváncsi leszek  :crazy:

Nem elérhető Djibouti

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 72
Re:Astra
« Válasz #114 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 15:15:17 »
Ma kezdtem el zöld Astrával. Eddig (eddig!) ez jön be a legjobban. Előtte feather használtam. A 7. alkalom után már nem sikerült vele tökéletesen. Az Astra kellemesen hozta a tökéletes eredményt, para nélkül.

Nem elérhető CityLife

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 209
Re:Astra
« Válasz #115 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 13:23:46 »
Nekem is a zöld Astra vált be, meg a wilki, de mivel az Astra 150Ft, ezért inkább azt használom! Kiváló penge!

Nem elérhető Djibouti

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 72
Re:Astra
« Válasz #116 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 10:05:05 »
150? Én boldog voltam hogy milyen olcsó 210-ért.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Astra
« Válasz #117 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 10:11:01 »
Nekem is a zöld Astra vált be, meg a wilki, de mivel az Astra 150Ft, ezért inkább azt használom! Kiváló penge!

És ha még a NOS-t próbálnád!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Astra
« Válasz #118 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 10:15:25 »
150? Én boldog voltam hogy milyen olcsó 210-ért.
Ebayról 100 db nál 120 körül megáll.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Astra
« Válasz #119 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 10:25:10 »
Nyersz max 1000 de ott az átváltás, a posta költség esetleg.

Lehet 500at nyersz. Ami ugyan pénz. De egy Astrával megborotvalkozol kb 10x vagyis a 100 penge cca. 1000 borotvalkozasra elegendő, ami napiban kb 3 év. Ha háromnaponta gyalúlsz 7-8 évig megvan. Szerintem nem gond az a par forint.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici