Szerző Téma: Bic/Astor  (Megtekintve 47408 alkalommal)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Bic/Astor
« Válasz #90 Dátum: 2016. Október 23. - 12:40:10 »
Éles és sokáig tart. 5-6 alkalmat simán visz.
:fetreng:
Most cseréltem cseh Astrát... az idejét sem tudom, mikor raktam bele... talán nyár elején.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Bic/Astor
« Válasz #91 Dátum: 2016. Október 23. - 18:58:19 »
Éles és sokáig tart. 5-6 alkalmat simán visz.
:fetreng:
Most cseréltem cseh Astrát... az idejét sem tudom, mikor raktam bele... talán nyár elején.

És használtad is nyár óta?  :crazy:



Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Bic/Astor
« Válasz #92 Dátum: 2016. Október 23. - 21:42:27 »
Hetente kétszer. ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Bic/Astor
« Válasz #93 Dátum: 2017. Május 03. - 09:49:05 »
Pmoll kollégától hozzájutottam egy doboz Astor pengéhez. Sajnos nem tudok képet betenni róla (utóbbi napokban letiltott a cég), így csak írok róla pár sort.
Ez egy sima Stainless penge. Gyanús, hogy egy BIC ez is, csak platina bevonat nélkül, mert nagyon éles. Azt gondoltam, hogy ilyen Lord stainless feeling lesz, de k*rvára nem. Be is tettem elsőre az R41-be, bár ne tettem volna. 2 napja neogranormonos kezelésen van a nyakam. Pedig tényleg vigyáztam, időm is volt, előkészítés is megvolt. Nem is tudom mikor volt utoljára ilyen élményem.
Ma reggel R89-ben folytatta életútját és csodás élmény volt a borotválkozás. Hogy mennyit fog bírni azt most még nem tudom, de gyanús, hogy hosszú életű lesz ebben a fejben. Majd referálok róla.
Szóval a pár nappal ezelőtti R41-Astor párostól megtanultam, hogy agresszív eszközbe, agresszív penge nem éppen a legjobb kombináció  :peace:
Vagyis, DE jó kombináció, csak GYILKOS!  :naughty:
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Guyane

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Re:Bic/Astor
« Válasz #94 Dátum: 2017. Május 03. - 21:18:13 »
Én Nork kollegátol kaptam astort,semmi rosszat nem mondhatok róla,bőven tiz alkalom után cseréltem és még működött

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Bic/Astor
« Válasz #95 Dátum: 2017. Október 10. - 12:55:15 »
Na hát a korábbi Astor penge hetekig kihúzta (részemről ajánlott), most Feather után egy sima BIC került elő. Botrány ez a BIC, vagy a tollas tette magasra a lécet. Mai napig nem igazán értettem, mit jelent, hogy kaparós a penge, de ennél a BIC-nél éreztem azt, hogy ez kapar. A készülék egy Gillette New Long Comb volt. Megtudtam vele borotválkozni, de nem volt egy kellemes élmény.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Bic/Astor
« Válasz #96 Dátum: 2017. Október 14. - 10:47:33 »
Ennyi volt reszemrol a BIC, biztos hogy a pengevel volt baj, mivel most betoltottem egy Astor penget ami tokeletesen teljesit. Nem kapar, nem huz, nem hagy el szalakat. BIC-et biztosan nem veszek tobbet .
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Bic/Astor
« Válasz #97 Dátum: 2017. Október 14. - 12:46:23 »
Ennyi volt reszemrol a BIC, biztos hogy a pengevel volt baj, mivel most betoltottem egy Astor penget ami tokeletesen teljesit. Nem kapar, nem huz, nem hagy el szalakat. BIC-et biztosan nem veszek tobbet .

A BIC egy tökéletes penge, csak ingadozó a minősége sajbüna, ami szar az szar, amelyik jo az örökké vág.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Bic/Astor
« Válasz #98 Dátum: 2017. Október 14. - 20:40:48 »
Ennyi volt reszemrol a BIC, biztos hogy a pengevel volt baj, mivel most betoltottem egy Astor penget ami tokeletesen teljesit. Nem kapar, nem huz, nem hagy el szalakat. BIC-et biztosan nem veszek tobbet .
Érdekes, az Astor nem ugyanott készül?
Gillette Tech 1951

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Bic/Astor
« Válasz #99 Dátum: 2017. Október 14. - 21:11:53 »
Nem ugyanaz a kettő. Én az Astort a Gilette borotvákból csak azért veszem ki, mert már unom :) Nagyon jó, de nem mindenben.
Nekem.
A Bic is műxik nálam, de tipikus "platinum" penge; x alkalomig nagyon jó, aztán bezuhan és érezhetően egyre szarabb.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Bic/Astor
« Válasz #100 Dátum: 2018. Február 05. - 07:53:08 »
Kipróbáltam tegnap eg NOS borotvapenge fenőt, egy Astor oengével, nert állítólag, az nem bevonatos.

Eredmény, a hasznàltpenge, rosszabb lett.

Tudjuk, hogy nem működuk a mai oengékjel  de ha apánknak is ennyit segített, akkor ....
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Bic/Astor
« Válasz #101 Dátum: 2018. Május 29. - 14:15:20 »
Tegnap délután egy épp készülődő vihar elől bemenekültem egy Euro Familybe. Mondom kicsit körülnézek borotvaügyileg, hát épp egy rakás sárga Bic jött velem szembe. Gyorsan kosárba be. Ma reggel ki is próbáltam. Rohadt jó. Pedig agresszív borotvában használom, de semmi baj sincs vele. Óvatosan kell használni és akkor nem tép, nem nyúz, alig vág meg. Ezért az árért pedig ajándék volt.
HP

Nem elérhető Pöcök

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Bic/Astor
« Válasz #102 Dátum: 2018. Május 29. - 15:39:22 »
épp egy rakás sárga Bic jött velem szembe.

alig vág meg.

Azért ez így nem túl meggyőző.  :wiggle:  :crazy:

Bár én ezt a pengét még nem próbáltam.  :futyul:  :nemtom:

Nem elérhető bejcc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Bic/Astor
« Válasz #103 Dátum: 2018. Május 29. - 15:47:02 »
alig vág meg. .

 :fetreng: ;D
A pengék lázadása.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Bic/Astor
« Válasz #104 Dátum: 2018. Május 29. - 19:17:50 »
Ja, hogy titeket egy penge se vág meg soha? Jó nektek.
HP

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici