Szerző Téma: Bic/Astor  (Megtekintve 47427 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Bic/Astor
« Válasz #105 Dátum: 2018. Május 29. - 20:20:37 »
Ja, hogy titeket egy penge se vág meg soha? Jó nektek.
De, megvág.

S valóban jó a BIC, javaslom, ha ez tetszik, próbálj az ebayrol Astort venni, a pirosat, az a BIC nem platinazott testvére.

Mekem nagy barátom.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Pöcök

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Bic/Astor
« Válasz #106 Dátum: 2018. Május 29. - 21:59:42 »
Hát legyünk őszinték, hazudik az a rendszeresen borotválkozó egyén aki azt meri állítani, hogy nem vágja meg magát néha napján. De ha egy penge rossz, akkor húz-kapar, de ez nem ok arra, hogy megvágja magát az ember. Ilyen esetben vagy nincs kellő rutin, vagy siet, kapkod az illető vagy nem foglalkozik kellően a szeánsszal (előkészítés és figyelem).  :borotva2:

No de penge reklámnak számomra furcsa volt amit írtál.  :bocs:

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Bic/Astor
« Válasz #107 Dátum: 2018. Május 29. - 23:17:24 »
Mondjuk a szó szerinti vágás nálam elég ritka. Inkább a kipattogzás (véres) gyakoribb a hanyagságom miatt.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Bic/Astor
« Válasz #108 Dátum: 2018. Május 30. - 16:36:48 »
Figyelj, én objektíven reklámozok, mert a hátrányokat is le kell írni, nem csak az előnyöket, ezért odaírtam, hogy bizony ha nem figyelsz, akkor ezzel megvágod magad. Érted, szóval nem megbocsátó. Ettől függetlenül viszont egy kiváló penge.
HP

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Bic/Astor
« Válasz #109 Dátum: 2018. Július 22. - 21:25:46 »
Eljutottam odáig, hogy kipróbáljak egy sárga BIC Chrome Platinumot, a görög gyártmányt.
Piccolo, Cinkehab, príma végeredmény - nem is akart megvágni egy picit se.

Egy db borotválkozás alapján az első benyomásom az, hogy kifejezetten éles, nagyon hatékony és egyáltalán nem tapasztaltam, hogy vágna vagy irritálna. Reméljük, kitart - akkor már csak el kell tudnom dönteni, hogy a szuperjónak talált 3-4 társa közül melyikből vásároljak be a következő háború végéig.

Rendszeres szereplő ezekben az Euro Family üzletekben?

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Bic/Astor
« Válasz #110 Dátum: 2018. Augusztus 13. - 13:51:00 »

Megint arra jartam, tovabbra is 130 a BIC a Vizafogon a Dunavirag utcai CBA-ban. Egypenges eldobhatot is arulnak, de kieldobhatoztam magam egy idore, azt otthagytam.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Bic/Astor
« Válasz #111 Dátum: 2018. Augusztus 13. - 19:20:20 »
Köszi! Az elég jutányos ár.
Az első példányt végül nem soroltam be a tartósak közé, de a második fordulóba bejutott. Számomra kíméletes, hatékony, jól használható penge volt (de az is lehet, hogy ennyi idő elteltével már kezdem rendesen kezelni a készüléket).

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Bic/Astor
« Válasz #112 Dátum: 2018. Augusztus 13. - 20:49:57 »
Köszi! Az elég jutányos ár.
Az első példányt végül nem soroltam be a tartósak közé, de a második fordulóba bejutott. Számomra kíméletes, hatékony, jól használható penge volt (de az is lehet, hogy ennyi idő elteltével már kezdem rendesen kezelni a készüléket).
Jaja, tuti szamit a gyakorlat. En mostmar tobb, mint egy eve csak zold astrat hasznalok es elvileg kb 5 alkalmankent cserelem oket, gyakorlatilag van, hogy kethetente jut eszembe, ez foleg ket borotva hasznalata mellett inkabb 6-7 alkalom per borotva. Siman viszi a hetediket is, de ott mar erzem, hogy ideje cserelni.  Korabban tudom, hogy 5 volt a maximum.  Csak amig kevesebb, mint 30 forintra jon ki egy penge, nem teszteltem, hogy van -e bennuk akar 10 alkalom is. Viszont rajottem, hogy zold astra sznob lettem. Hiaba vettem meg penteken 4 csomag BIC-et, ma is astrat toltam az R41-be. Na talan holnap a Gillette-ben kiprobalom.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Bic/Astor
« Válasz #113 Dátum: 2018. Augusztus 13. - 21:11:39 »
A gyakorlatot inkább arra értettem, hogy mintha egyre kevesebb fajta pengét éreznék harapósnak és egyre többször találnám meg elég jól a szöget/irányt a nagyon alkalmatlan részeken is még azelőtt, hogy túlborotválkoznék.
De egy héten túl azért még nem sikerült használnom semmit se.

Nem elérhető Anwar

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Bic/Astor
« Válasz #114 Dátum: 2019. Augusztus 11. - 16:42:46 »
Nos ma próbáltam ki a Bic Platinum krómozott pengét. Azt kell mondjam, hogy egészen kellemes érzés volt a borotválkozás vele, bár nem egy Derby extra, de ahoz képest jó. Egyáltalán nem tép és nagyon éles is (talán kicsit túl éles), meg is vágtam magamat párszor. Én az 5-ből olyan 3-mat esetleg 4-et adnék ennek a pengének. Mindenképpen érdemes kipróbálni, de csak óvatosan.   :borotva:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici