Szerző Téma: Derby  (Megtekintve 50921 alkalommal)

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Derby
« Válasz #15 Dátum: 2013. Április 22. - 09:01:03 »
muhle R89 ben tegnap belepattintottam. beretvalkoztam, nagyon bevalt szuper penge, 5 os. ;)

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Derby
« Válasz #16 Dátum: 2013. Június 18. - 19:24:56 »
Hát, nekem viszont sajnos ez a penge a kerülendő kategóriába került.  :borosta: A talin felmarkoltam egyet, tegnap bepattintottam a Futurba, és megborotválkoztam. Egyszeri alkalomra megfelelt, de egyszerűen nem volt jó érzés. Helyenként húzott, indokolatlan vérzések/vágások.

Nem elérhető davekid

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Derby
« Válasz #17 Dátum: 2013. Június 19. - 16:02:20 »
ma próbáltam ki a pengét, én nagyon meg vagyok vele elégedve, szinte már szakállam volt, az Edwin Jagger-rel ugy húzta lefelé h szinte semmit sem éreztem

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Derby
« Válasz #18 Dátum: 2013. Június 19. - 16:06:02 »
Hát, nekem viszont sajnos ez a penge a kerülendő kategóriába került.  :borosta: A talin felmarkoltam egyet, tegnap bepattintottam a Futurba, és megborotválkoztam. Egyszeri alkalomra megfelelt, de egyszerűen nem volt jó érzés. Helyenként húzott, indokolatlan vérzések/vágások.

Mintha a saját borotválkozásom lenne leírva Derby pengével (Futur nélkül, de sok egyéb borotvával)... Pár havonta/évente megadom neki az esélyt, de még nem lett jobb :)
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re: Derby
« Válasz #19 Dátum: 2013. Június 19. - 17:05:36 »
Futurba Feather! ;-)
Derby körül a hype nagyobb, mint a valós értéke. Én is benyaltam anno (talán van még otthon pár doboz, de minek?!)
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Derby
« Válasz #20 Dátum: 2013. Június 19. - 18:10:27 »
Nekem se fekszik. El is ajándékoztam.  :naughty:
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető davekid

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Derby
« Válasz #21 Dátum: 2013. Június 19. - 18:50:48 »
mint írtam a Derby nekem ma bevált, lehet  örököltem a bőrt hozzá, mivel nagyapám is ezt használta. De kipróbálnék mást is, hogy mi lehet a különbség. Mi számít olyan pengének amire tömegek mondják hogy meg vannak vele elégedve?

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Derby
« Válasz #22 Dátum: 2013. Június 19. - 19:04:54 »
ződastra.  ;D
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Derby
« Válasz #23 Dátum: 2013. Június 19. - 19:16:39 »
Hát, nekem viszont sajnos ez a penge a kerülendő kategóriába került.  :borosta: A talin felmarkoltam egyet, tegnap bepattintottam a Futurba, és megborotválkoztam. Egyszeri alkalomra megfelelt, de egyszerűen nem volt jó érzés. Helyenként húzott, indokolatlan vérzések/vágások.

Mintha a saját borotválkozásom lenne leírva Derby pengével (Futur nélkül, de sok egyéb borotvával)... Pár havonta/évente megadom neki az esélyt, de még nem lett jobb :)
Én is pár havonta veszem elő újra, lassan elfogy az a 10 db amit anno sampler pack-ben vettem.  Ma már eljutottam oda hogy kielégítően meg tudok vele borotválkozni, de továbbra sem kedvelem, húz.

ződastra.  ;D
:+1:

Nem elérhető davekid

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Derby
« Válasz #24 Dátum: 2013. Június 19. - 22:15:34 »
kösz a segítséget

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re: Derby
« Válasz #25 Dátum: 2013. Június 20. - 06:06:32 »
Sárga BIC, Lord Szuper Króm, zöld Astra, Feather. Számomra eddig ez a négy volt  olyan, hogy ajánlani merem.
Előbbi három itthon, offline viszonylag könnyebben beszerezheto. Feather megyek ebayrol.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Derby
« Válasz #26 Dátum: 2013. Június 20. - 08:17:53 »
Halkan megjegyzem, hogy a Feather is túlmisztifikált. Van akinek nagyon bejön, az folyamatosan dicséri, akinek annyira nem, az inkább nem beszél róla ;D De ez a Derby topic... :P
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető jenco

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Derby
« Válasz #27 Dátum: 2013. Június 22. - 12:50:27 »
Sziasztok!
Nekem a Derby nagyon bejön.
Kb. 10-11 borotválkozást kibír pedig nem kímélem 3-4 kört megyek vele.
Nincs pontvérzés, irritáció, stb.
És számomra komfortos nem nyúzza az arcomat.
Igaz én borotválkozás előtt használom a Longbal féle pre krémet.
A Feather nálam most van tesztelés alatt és a különbség a két penge között az hogy a Feather egy kicsit alaposabb mint a Derby de nem számottevően.
Még csak két alkalommal használtam a Feather pengét így nem tudom megmondani hány alkalmat bír ki nálam.
Szerintem nagyon jó penge mindkettő.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Derby
« Válasz #28 Dátum: 2013. Június 27. - 12:46:25 »
A kommentek hatására elővettem megint egy Derby pengét, hátha.  Lord L6, és stílusosan Derby krém (ja, tudom hogy más márka, de akkor is 8)).

Első borotválkozásnál egyszerűen csak közepes volt, meg lehetett vele borotválkozni de öröm nem volt benne.  Második alkalommal viszont már WTG is megakadt a borostán, aztán húzta, tépte, irritálta a bőrt (valahol olvastam hogy az ókori rómaiak bronzcsipesszel tépkedték ki a szőrszálakat, most már el tudom képzelni milyen lehet).  Az erőltetésnek szép pontvérzésgyűjtemény lett a vége.  XTG-t már nem mertem bevállalni, kicseréltem egy Personna-ra.

Nálam továbbra is magasan a legborzasztóbb penge, életlen, kellemetlen.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Derby
« Válasz #29 Dátum: 2013. Június 27. - 12:58:35 »

[...]
Nálam továbbra is magasan a legborzasztóbb penge, életlen, kellemetlen.
Van rosszabb is, ezek szerint még nem találkoztatok :D Viszont a véleményünk a Derby pengékről igen... Negatív toplista élén.
A krémjük sokkal jobb. Négy is van belőle (ebből nekem otthon most kettő).
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici