Szerző Téma: Dorco  (Megtekintve 15287 alkalommal)

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Dorco
« Válasz #15 Dátum: 2018. Február 19. - 13:18:12 »
En is vettem. Kiprobaltad mar?
A hetvegen betettem az R41-be. Egy alkalom alapjan nehez lenne objektiv review-t irni, de mivel utana kidobtam belole a picsaba, ne varj pontosabbat.
Eletlennek tunt, kicsit huzott is, es egy szokasos 3 koros beretvalkozas (hehe) utan eleg sok igazgatnivalo maradt. Konkretan felpofas XTG/ATG huzigalas kellett a megszokott eredmenyhez. Megegyszer, ezt azzal az R41-el produkalta, amivel a legelso, nyilvan zold astras elmenyeim arrol szoltak, hogy egy sima 3 koros borotvalkozas utan nincs szukseg semmilyen igazgatasra, es inkabb 36, mint 24 ora utan valok olyan borostassa, mint a korabbi borotvaimmal.
Szivesen viszek a kovetkezo talira kiprobalasra, esetleg Zenith osszefoglalo tablazatahoz, vagy ha nem kell senkinek, akkor azert elrakom oket, hatha egyszer kifogynek a pengekbol. Oh wait...
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Anwar

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Dorco
« Válasz #16 Dátum: 2019. Augusztus 03. - 21:41:34 »
A Droco titant használom (lásd a képen, bár nekem kicsit sötétkékebb a doboza) lassan egy csomagot elhasználtam belőle. 160 Ft találtam a százas boltban és mivel relatíve nem volt rossz vettem egy másik csomaggal.
Tetszik a penge igaz kicsit tépős, de megfelelő minőségű.
Nálam 5-ből olyan 3-4 között.

https://www.armintrade.hu/termek/dorco-titan-borotva-penge-stl300-5db

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici