Szerző Téma: Feather  (Megtekintve 70176 alkalommal)

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Feather
« Válasz #120 Dátum: 2014. Június 25. - 12:48:05 »
 :thanks:

Nem elérhető Djibouti

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 72
Re:Feather
« Válasz #121 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 15:12:14 »
Próbáltam. Paráztam tőle a híre miatt. No para! :-)

Nem elérhető Rozoga

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 111
    • Premier Сasual Dating Authentic Ladies
Re:Feather
« Válasz #122 Dátum: 2014. December 03. - 17:03:17 »
Olvasgattam a hozzászólásokat, elég régiek tehát esedékes a kérdés, Magyar országon hozzálehet jutni a Feather pengéhez?

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Feather
« Válasz #123 Dátum: 2014. December 03. - 17:06:44 »
Olvasgattam a hozzászólásokat, elég régiek tehát esedékes a kérdés, Magyar országon hozzálehet jutni a Feather pengéhez?

Igen, Magyarországon is hozzá lehet jutni, de nem ajánlott. Vaterán árul valaki drágán. Ebay-en megrendeled, és könnyen hozzájutsz. Magyar postás adja majd a kezedbe  :D

Nem elérhető Rozoga

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 111
    • Premier Сasual Dating Authentic Ladies
Re:Feather
« Válasz #124 Dátum: 2014. December 03. - 17:12:10 »
Na ezé' nem azt kérdeztem, hogy ebayal tudok e rendelni, illetve elrettentem tőle, mer' hogy a Japán az tajvani meg Honkong...  :fejfal:
Szóval eredeti, ami nem bekönnyezős szállítási költség (Japánból egy képeslapért is egy hónapot kell dolgozni)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Feather
« Válasz #125 Dátum: 2014. December 03. - 17:14:00 »
(szerintem)

Nem elérhető Rozoga

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 111
    • Premier Сasual Dating Authentic Ladies
Re:Feather
« Válasz #126 Dátum: 2014. December 03. - 17:14:09 »
Tehát boltban nem kapható ( Vaterán néztem a Feather borotvát már mint lebutított verziót) és drágább mint ebayrol postás hozza a kezedbe.

Nem elérhető Rozoga

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 111
    • Premier Сasual Dating Authentic Ladies
Re:Feather
« Válasz #127 Dátum: 2014. December 03. - 17:17:46 »

 :hurra: :hurra:hát hogy Én milyen B-... vook százszor meg néztem azt a topikot :jajne:
 megint találnom kell valakit akire lehet halgatni, mert a Fatherbe csak bele szerelmesedtem, nem próbáltam, lehuzták a merkurt itt nekem bejön, De a kék Gilett is bár halkan jegyzem meg nem bírja addig mint a merkur

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Feather
« Válasz #128 Dátum: 2014. December 03. - 17:35:02 »
Tehát boltban nem kapható ( Vaterán néztem a Feather borotvát már mint lebutított verziót) és drágább mint ebayrol postás hozza a kezedbe.
Ez, mondjuk, a Gillette (Astra) + Lord + Wilkinson + 1-2 egyéb márka kivételével majdnem mindegyikre igaz.

Kis mennyiséget rendelni fajlagosan drága. A megoldás az, hogy akkor sokfélét rendelsz, aztán amikor tudod hogy melyik jön be, akkor azt lehet nagyobb kiszerelésben.

Nem elérhető mutantattila

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 35
Re:Feather
« Válasz #129 Dátum: 2015. Március 08. - 08:30:45 »
Van valakinek tapasztalata a két féle Feather pengével kapcsolatban? Én eddig a sárgát használtam, de rendelés előtt állok és kipróbálnám a másikat is. A feliratokon látom, hogy a sárga valami platina variálás a másik acél, de ezek csak szavak. Inkább a tapasztalatok érdekelnének.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Feather
« Válasz #130 Dátum: 2015. Március 08. - 08:31:22 »
Nincs különbség.
Belpiac vs export.
Arra kell egyedül figyelni, hogy megbízható eladó legyen. Ezt is van, hogy hamisítják.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető mutantattila

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 35
Re:Feather
« Válasz #131 Dátum: 2015. Március 20. - 18:27:47 »
Kicsit megkésve, de köszönöm.

Nem elérhető Fueru

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Feather
« Válasz #132 Dátum: 2015. Április 26. - 15:41:54 »
Ma kipróbáltam a Feathert az Old Type klón borotvámban. Tetszett, én így első használat után a zöld Astrához tudnám hasonlítani azok közül, amiket eddig próbáltam (azért valamivel élesebbnek, alaposabbnak tűnik, de az érzés hasonló volt nekem). Kíváncsi leszek, mennyit bír nálam (az Astra akár 8-at is, de 6-ot mindig).

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Feather
« Válasz #133 Dátum: 2015. Május 03. - 07:50:02 »
Talán néhányan meg fogtok kövezni. Nekem eddig nem igazán jön be a Feather. Igaz, még csak kétszer borotválkoztam vele. Nem nyújt (nekem) alaposabb élményt, mint egy Lord SC, azt sem érzem, hogy könnyebben vinné a szőrt, ellenben alattomosabb, tehát ha nem figyelek könnyebben megvágom vele magam. Hát ha (nálam) ennyiben kimerül az élessége, akkor a későbbiekben inkább hanyagolni fogom. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, hiszen még csak kétszer használtam.
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Feather
« Válasz #134 Dátum: 2015. Május 03. - 08:02:08 »
Nyugodj meg, bár nekem jó keresztényhez híven, nem szokásom össze szabdalni magam, mert ugye az Úr egyik intelme: Sose csinálj magadnak faragott képet!

Tehát nekem a Zöld Astra Platinummal egyezőt teljesít a 8-10 borotválkozással. S bár azt nem állíthatom, hogy nem alapos, de hogy tartóssága nálam mérve, ár-teljesítmény vonalon, igen alul teljesít.

De van aki dicséri.

S lehet, hogy ők méltán elégedettek is véle.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici