Szerző Téma: Feather  (Megtekintve 69615 alkalommal)

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Feather
« Válasz #135 Dátum: 2015. Május 03. - 08:09:05 »
Persze, azért is fogalmaztam úgy, hogy nálam nem annyira überkirály, nekem nem annyira jön be. Egyelőre az Astrához nem tudom hasonlítani, mert azt most még csak Gillette Slim Twist-ben próbáltam. Most arra álltam rá, hogy a Mühle R106-ban végig próbálgatom a pengéimet (van vagy 9 fajta). Eddig Lord SC bejön a Mühlében, Feather nem igazán. Aztán végignyomom a többi pengét is. Aztán lehet később, amikor egyszer odajutok, a Feather a többi készülékemben bejövősebb lesz.
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Feather
« Válasz #136 Dátum: 2015. Május 03. - 08:26:42 »
Jó az a Feather, de nem mindenkinek és nem minden borotvában. futurban egyenesen szárnyal. De pl. a Personna is hozza ugyanazt a szintet.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Feather
« Válasz #137 Dátum: 2015. Május 03. - 08:31:19 »
Igazad lehet. Majd tesztelem még később a többi vasban. Módosítom a kijelentésem: eddigi (csekély) rutinommal, Mühle R106 borotvában nálam nem top kategória. Ez a későbbiekben módosulhat.
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Feather
« Válasz #138 Dátum: 2015. Május 03. - 08:58:17 »
Így van. A Futurba Feathert. Tegnap egy bő kéz hetes szakállat vágtam le ezzel a komboval. Futur 6oson és Feather. Már-már késszerű élmény m
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Galambos Tarzan

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 37
Re:Feather
« Válasz #139 Dátum: 2015. Október 03. - 22:26:22 »
Ma beraktam az EJ89 borotvámba egy Feathert, zöld Astra után, hát.. Kár, hogy csak a borotválkozás után olvasgattam ezt a topicot :D Én is erősíteném azoknak a  táborát, akiket megnyúzott a Feather. Abszolút nem nyomtam a borotvát, első kör rendben, második körnél egy - két pontvérzés, de semmi extra. Amúgy is egy nem egész 3 napos borostát kezdtem el leborotválni az alapból is érzékeny bőrömön, hát a harmadik kört éppen nem tudtam végigcsinálni, a vége előtt úgy égett az arcom, hogy hideg vizet és timsót követelt azonnal :D Nem bírtam. Lemostam, betekertem a fejemet jéghideg vizes törölközőbe, lekezeltem timsóval, azt is lemostam, utána Nivea sens. after, és megnyugodott, a Feather pengét pedig kivettem a borotvából és úgy döntöttem, hogy egy ideig hanyagolom :D  :whoops:  :crazy:

Nem elérhető grdsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 103
Re:Feather
« Válasz #140 Dátum: 2015. Október 04. - 23:03:23 »
R41/2013-ban a Feather számomra nem volt túl kellemes élmény. Ha nem is nyúzott meg, de nem esett jól, és még csak azt sem mondhattam, hogy alaposabb végeredményt adott, mint pl. a Lord SC. Viszont Gillette Slim Adjustable-ban (6-os fokozat) nagyon szépen vitte a szőrt a Feather, élmény volt vele borotválkozni.

Nem elérhető Karak03

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 759
Re:Feather
« Válasz #141 Dátum: 2015. Október 04. - 23:30:07 »
Az utóbbi időkben a "dolgos hétköznapokon" én is (2011)R41-t használok (sárga) Feather-el. Szerintem qurv@ jó penge, jól dolgozik és alapos is de valahogy mégsem sikerült megszeretnem   :peace:
" Bárhova mész a bicskádat és a f.....at mindig vidd magaddal
-mert sose tudod mivel kínálnak! "

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Feather
« Válasz #142 Dátum: 2015. Október 04. - 23:33:17 »
Az utóbbi időkben a "dolgos hétköznapokon" én is (2011)R41-t használok (sárga) Feather-el. Szerintem qurv@ jó penge, jól dolgozik és alapos is de valahogy mégsem sikerült megszeretnem   :peace:

 :+1:

Túl harapós az elején.

de a dolgat teszi.

Elfogy az a pár csomag ami van itthon, s többet egy szállal se veszek.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Feather
« Válasz #143 Dátum: 2015. Október 06. - 10:00:01 »
Hol lehet venni ilyen pengét? Kipróbálnám én is az R41-ben :) 19-re húzok lapot :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Feather
« Válasz #144 Dátum: 2015. Október 06. - 10:11:01 »
Hol lehet venni ilyen pengét? Kipróbálnám én is az R41-ben :) 19-re húzok lapot :)
Próbára tudok adni. Amúgy sztem transit is árul, ill. Ebay. De onnan csak sokat.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Feather
« Válasz #145 Dátum: 2015. Október 06. - 10:15:03 »

Hol lehet venni ilyen pengét? Kipróbálnám én is az R41-ben :) 19-re húzok lapot :)
Próbára tudok adni. Amúgy sztem transit is árul, ill. Ebay. De onnan csak sokat.
Akkor majd kereslek :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Feather
« Válasz #146 Dátum: 2015. Október 06. - 10:15:23 »
Hol lehet venni ilyen pengét? Kipróbálnám én is az R41-ben :) 19-re húzok lapot :)
Astra zöldben veszélyesebb szerintem. Feather hasonlít a BIC -hez - SZVSZ.
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Feather
« Válasz #147 Dátum: 2015. Október 06. - 10:16:48 »

Hol lehet venni ilyen pengét? Kipróbálnám én is az R41-ben :) 19-re húzok lapot :)
Astra zöldben veszélyesebb szerintem. Feather hasonlít a BIC -hez - SZVSZ.
A zöld astra-t szeretem. Erre meg kiváncsi vagyok. Még nem próbáltam.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Feather
« Válasz #148 Dátum: 2016. Január 18. - 07:40:27 »
Sok véleményt még nem tudok különböző pengékről.Mivel 28 év után 1 hónapja tértem vissza a DE borotvák világába.Addig villanyoztam.Most elsőre "Merkur DE Safety Razor 41C" borotva és Feather penge párossal kezdtem a visszatérést.Az első borotválkozás felemásra sikeredett.Elég sok helyen megvágtam magam.Az előkészítés sem sikerült rendesen.Most miután már túl vagyok egy pár bevetésen (heti kétszer,nem viszem túlzásba).Azt kell mondjam nagyon bejön ez a páros.Penge csere még nem volt.Már nem kaszabolom magam.A penge siklik nem húz.Simább az arcom mint villannyal (már el is ajándékoztam).Lehet más borotvában nem jó ez a penge,de nálam bevált.Majd kipróbálom (ha valahol a környékünkön kapok) a zöld Astrát is.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Feather
« Válasz #149 Dátum: 2016. Január 18. - 08:39:52 »
Igen a Feather nem egy belépő szint a pengék világába. Viszont remek darab, nálam etalon.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici