Szerző Téma: Feather  (Megtekintve 69610 alkalommal)

Nem elérhető Jim74

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 429
Re:Feather
« Válasz #180 Dátum: 2016. Március 20. - 07:01:30 »
R41@2011-ben próbáltam ki pár napja. Nekem így elsőre nagyon bejött. Talán ez a penge van a legközelebb a NOS zöld Astra-hoz.
De ez csak az első benyomás. Kintudja, hogy később is ennyire fog tetszeni?  :nemtom:

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Feather
« Válasz #181 Dátum: 2016. Március 20. - 19:50:17 »
Ma reggel bedobtam az R41@13ba, fenyevekkel jobb volt a helyzet.

Nem elérhető simon0918

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Feather
« Válasz #182 Dátum: 2016. Április 14. - 19:57:30 »
Üdv!

Ma másodjára próbáltam ki egy EJ89-ben. Hááát.....Az első alkalomnál éreztem hogy éles, simán vitte a szőrt, viszont ami utána fogadott az valami pokol :D Pár vágás, és nagyon sok pontvérzés, de gondoltam kap még egy lehetőséget. Most jobban odafigyelve dolgoztam, de az eredmény ugyanaz :/ Amik még próbára várnak: Derby, kék Astra, zöld Astra, 7 o'clock sárga, Wilkinson sword.

Nem elérhető abel

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 117
Re:Feather
« Válasz #183 Dátum: 2016. Április 14. - 20:08:01 »
Üdv!

Ma másodjára próbáltam ki egy EJ89-ben. Hááát.....Az első alkalomnál éreztem hogy éles, simán vitte a szőrt, viszont ami utána fogadott az valami pokol :D Pár vágás, és nagyon sok pontvérzés, de gondoltam kap még egy lehetőséget. Most jobban odafigyelve dolgoztam, de az eredmény ugyanaz :/ Amik még próbára várnak: Derby, kék Astra, zöld Astra, 7 o'clock sárga, Wilkinson sword.
Kék, zöld astra meg a sárga gillette is jó lesz benne ;)

Nem elérhető simon0918

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Feather
« Válasz #184 Dátum: 2016. Április 14. - 20:11:36 »
Üdv!

Ma másodjára próbáltam ki egy EJ89-ben. Hááát.....Az első alkalomnál éreztem hogy éles, simán vitte a szőrt, viszont ami utána fogadott az valami pokol :D Pár vágás, és nagyon sok pontvérzés, de gondoltam kap még egy lehetőséget. Most jobban odafigyelve dolgoztam, de az eredmény ugyanaz :/ Amik még próbára várnak: Derby, kék Astra, zöld Astra, 7 o'clock sárga, Wilkinson sword.
Kék, zöld astra meg a sárga gillette is jó lesz benne ;)

A Krona Schick-ben a zöld Astra jó volt. A kék nem tudom milyen lehet a zöldhöz képest, a Gilette pedig ha jól emlékszem nem volt valami jó.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Feather
« Válasz #185 Dátum: 2016. Április 15. - 08:16:13 »
Érdekes, hogy nekem pl R41-ben('13) sokkal jobban tetszik a Feather penge, mint R89-ben.
(szerintem)

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Feather
« Válasz #186 Dátum: 2016. Április 15. - 15:00:26 »
Tudom már ezerszer tárgyalva volt, hogy a fekete és a sárga között van, vagy nincs különbség.
Szerencsémre van otthon mindkettőből, a feketén már túl vagyok, vegyes érzelmekkel, majd kipróbálom a sárgát, de kíváncsi vagyok más tapasztalatára.
Külföldi fórumokon úgy olvastam, hogy a fekete az régi cucc, platina szórás nélkül, míg a sárga az aktuális gyártás, platina bevonattal. (Ez a különbség a csomagoláson is jól megfigyelhető  :crazy: )
Szóval érdekelne, hogy aki isteníti a Feather pengét, az pontosan melyiket is isteníti, a feketét vagy a sárga?
(A "de a kettő ugyanaz" című észrevételeket meg szerintem most hagyjuk; ha valaki azt mondja, hogy neki egyformán jó/rossz, az más tészta)

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Feather
« Válasz #187 Dátum: 2016. Április 15. - 15:08:37 »
A Merkur 41C-ben használtam sárga Feather-t.Abban nagyon jól teljesített.Ott egy árnyalattal jobb volt mint zöld Astra.Az R41-ben még nem próbáltam.A következő cserénél teszek most bele.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:Feather
« Válasz #188 Dátum: 2016. Április 15. - 17:44:35 »
Én sárgát használok, feketét még nem próbáltam, de sárgában fogtam már ki távol-keleti hamisat, ez plusz dimenziója a problémának. :)

Szerk.: a zöld Astránál nekem mindenben (is) jobb.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Feather
« Válasz #189 Dátum: 2016. Április 15. - 18:29:31 »
Nekem is sárga van,az bevált, feketét nem próbáltam.

Eireann, a hamisság miben jelentkezett? Életlen volt?

Ha már itt tartunk említhetnétek néhány megbízható eladót.
Én tőle vettem, de nem sokat, és jelenleg pl üres az árukészlete:
http://www.ebay.com/usr/jewelgelry
(szerintem)

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:Feather
« Válasz #190 Dátum: 2016. Április 15. - 19:18:02 »
Igen, olyan volt elsőre, mint az igazi egy hét után. Én azóta innen veszem: http://www.doubleedgeshavingplace.com/

B&B-ről puskáztam a helyet.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Feather
« Válasz #191 Dátum: 2016. Április 18. - 15:30:04 »
Igen, olyan volt elsőre, mint az igazi egy hét után. Én azóta innen veszem: http://www.doubleedgeshavingplace.com/

B&B-ről puskáztam a helyet.

Köszi, ez jó ár, ráadásul free shipping.

De Attee kérdése még mindig megválaszolatlan maradt, hogy a sárga és a fekete/piros tényleg különbözik-e vagy ugyanaz a kettő. :fejtor:
(szerintem)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Feather
« Válasz #192 Dátum: 2016. Április 18. - 15:52:23 »
Na közben meg is találtam a választ.  ;)
(szerintem)

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Feather
« Válasz #193 Dátum: 2016. Április 18. - 16:55:40 »
Egyszerűen egy fórumhasználati kérdésem van.
Honnan lehet megtudni, hogy (pl.) ez az utolsó hozzászólás mire válasz?

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Feather
« Válasz #194 Dátum: 2016. Április 18. - 18:59:21 »
Igen, olyan volt elsőre, mint az igazi egy hét után. Én azóta innen veszem: http://www.doubleedgeshavingplace.com/

B&B-ről puskáztam a helyet.

Köszi, ez jó ár, ráadásul free shipping.

De Attee kérdése még mindig megválaszolatlan maradt, hogy a sárga és a fekete/piros tényleg különbözik-e vagy ugyanaz a kettő. :fejtor:
Ez jobb.
http://www.ebay.com/itm/100-Pcs-FEATHER-Hi-Stainless-Platinum-Double-Edge-Razor-Blades-Tracking-/262356563483?hash=item3d15ab761b:g:KOAAAOSwstxVUUrR
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici