Szerző Téma: Feather  (Megtekintve 69874 alkalommal)

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Feather
« Válasz #75 Dátum: 2013. Május 04. - 09:47:56 »
nekem is nagyon bejött  :sör:
Nekem tegnap volt az első borotválkozásom Feather pengével(R89 borotvával együtt) valamint Taylor of Old Bond Street krémmel és én is csak jókat tudok mondani erről a pengéről,állandó társa lesz a R89-emnek.

Nem elérhető AlexK

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 283
Re:Feather
« Válasz #76 Dátum: 2013. Július 23. - 13:17:19 »
Ma próbáltam ki a Transit-tól kapott pengét! Rengeteg különböző márkát kipróbáltam már, de szerintem ez mindent üt! Scimitar készülékbe tettem.(http://www.shaving101.com/index.php/product-reviews/safety-razors/275-the-bluebeards-revenge-scimitar-safety-razor.html) 2 kör, tökéletes eredmény: BBS, mindenféle irritáció mentes, kellemes brortválkozás. Ajánlom mindenkinek akinek nem bírja a bőre ATG, de mégis tökéletes eredményt szeretne elérni ! Plusz 2 nap alatt !!! át tudtam venni a pengéket Zolitól, így a logisztika is csillagos 5 ! Hamarosan rendelem a következő adagot !!!

Nem elérhető xmihix

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 79
Re:Feather
« Válasz #77 Dátum: 2013. Július 24. - 19:11:35 »
Transit-tól szereztem én is pengét, merkur futur-ba tettem 1es fokozatra.
Nagyon szépen és jól működik, áll alatt kis irritáci volt, de egyébként teljesen rendben van.
Kiváncsi vagyok hány napig fog kitartani.

Nem elérhető AlexK

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 283
Re:Feather
« Válasz #78 Dátum: 2013. Július 29. - 13:14:21 »
Ma használtam 4. alkalommal.Nálam ennyit bírt. Ez az utolsó még nem volt rossz, de már érezhetően gyengébb volt, mint az első 3 alkalom...

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Feather
« Válasz #79 Dátum: 2013. Július 29. - 13:15:47 »
Régen én is általában 7 alkalom után dobtam el, ma már csak kés  :borotva:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Feather
« Válasz #80 Dátum: 2013. Július 29. - 13:34:00 »
Ma használtam 4. alkalommal.Nálam ennyit bírt. Ez az utolsó még nem volt rossz, de már érezhetően gyengébb volt, mint az első 3 alkalom...
Én 22-nél untam meg. Mostanság olyan 10-15 alkalmat teszek bele kb.

Nem elérhető AlexK

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 283
Re:Feather
« Válasz #81 Dátum: 2013. Július 29. - 14:06:39 »
Ma használtam 4. alkalommal.Nálam ennyit bírt. Ez az utolsó még nem volt rossz, de már érezhetően gyengébb volt, mint az első 3 alkalom...
Én 22-nél untam meg. Mostanság olyan 10-15 alkalmat teszek bele kb.

22 ???? ezt hogy csináltad ??? ???

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Feather
« Válasz #82 Dátum: 2013. Július 29. - 14:20:26 »
Te, használtam. Köt kör, illetve szinte mindig fürdök a borotválkozás előtt, lehet h attól puhul meg ennyire a szőr.

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Feather
« Válasz #83 Dátum: 2013. Július 29. - 15:06:55 »
meg ha van kecskeszakall ha jol latom, nekem ott a legerosebb a szorzetem, lehet azert.
Te, használtam. Köt kör, illetve szinte mindig fürdök a borotválkozás előtt, lehet h attól puhul meg ennyire a szőr.

Nem elérhető AlexK

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 283
Re:Feather
« Válasz #84 Dátum: 2013. Július 29. - 15:07:43 »
Te, használtam. Köt kör, illetve szinte mindig fürdök a borotválkozás előtt, lehet h attól puhul meg ennyire a szőr.
Én is általában fürdök, plusz pre cuccot is használok vmit. előtte de nekem érezhetően sokkal gyengébben vágott....a 22 alkalom alatt mindvégig ugyanolyan jól meg tudtál vele borotválkozni, vagy képes voltál 22x vele megborotválkozni?

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Feather
« Válasz #85 Dátum: 2013. Július 29. - 17:39:36 »
Te, használtam. Köt kör, illetve szinte mindig fürdök a borotválkozás előtt, lehet h attól puhul meg ennyire a szőr.
Én is általában fürdök, plusz pre cuccot is használok vmit. előtte de nekem érezhetően sokkal gyengébben vágott....a 22 alkalom alatt mindvégig ugyanolyan jól meg tudtál vele borotválkozni, vagy képes voltál 22x vele megborotválkozni?
teljes mértékig tökéletes végig. pedig még azt is szentül hiszem, h erős a szőröm  :whoops:
(de megnéztem a számolókütyümet, a mostani 7nél tart.)

Nem elérhető Zsiraf

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 177
Re:Feather
« Válasz #86 Dátum: 2013. Szeptember 14. - 23:03:52 »
Nekem annyi kérdésem lenne hogy az itt bemutatott "Feather Hi-Stainless" miben más mint a standard sárga dobozos változat?

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Feather
« Válasz #87 Dátum: 2013. Szeptember 14. - 23:18:22 »
Tökugyanaz, csak a címke (mert az a sárga vagy fekete, nem a doboz) változik.  ;)

Nem elérhető Zsiraf

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 177
Re:Feather
« Válasz #88 Dátum: 2013. Szeptember 14. - 23:22:14 »
Akkor jól sejtettem :)

A japánban vásárolt, de máshogy kinéző dobozos is ugyanazt rejtette, mint a jól ismert társa  :D

Ellenben ha valakinél árválkodik pár doboz Treet (az előző pakkot is innen szeretem valakitől) azt szívesen megvásárolnám.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Feather
« Válasz #89 Dátum: 2013. Szeptember 22. - 11:10:31 »
A topic aktivitása arra inspirált, hogy megint elővegyek egy Feather pengét.  Első nap egész kellemes, érzem hogy ez a Világ Legélesebb Pengéje, mindent simán vág.  Második nap viszont már érezhetően veszít az éléből, és nagyon zavaróan belebeg a vékony penge az erős szőrszálakon, különösen ATG-nél.  Harmadik nap nekem életlenebb, mint egy ugyanennyit lehúzott Astra Platinum vagy Personna, már érezhetően meg-megakad.  Tapasztalt más ilyet?  Azért adja meg magát olyan hamar nálam, mert ilyen vékony?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici