Szerző Téma: Gillette  (Megtekintve 57710 alkalommal)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Gillette
« Válasz #60 Dátum: 2014. Április 10. - 05:44:19 »
Szép estét!
Előre is elnézést kérek ha nem a megfelelő topikba írom!

Álmomban sem gondoltam volna, hogy találni fogok itthon olyan pengét amit nem én vettem, de megtörtént! :D
Szóval.. Találtam egy doboz régi "bontatlan", min. 10-15 éves - ha nem több - Gillette Platinum pengét. Egyet kinyitottam, makulátlan volt! Mind az 5 megvan. A kérdésem a következő; szerintetek jó ötlet lenne-e kipróbálni egy pengét belőle vagy hagyjam meg az utókor számára? :D Nincs szívem használatba venni.. egyelőre..  :naughty: ...Ha új penge lenne, szívbaj nélkül raknám bele a Wilkibe....  :futyul:
Nagyon örülök a fogásnak, a családban előttem nagyapám használt DE borotvát, kizárásos alapon csak az Ő pengéi lehetnek.
Egyébként erről van szó:

Üdv!
Én most egy legalãbb harminc éves pengével tolom, semmi baja. Hajrá!
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Gillette
« Válasz #61 Dátum: 2014. Április 10. - 09:27:14 »
Ki ne hagyd!

Piszkosul jó penge - szerintem -, remek élmény lesz vele borotválkoznod!  ;)
(Ha meg van kedved attól még egy-két pengét félretehetsz az utókornak)
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Gillette
« Válasz #62 Dátum: 2014. Április 10. - 17:28:15 »
Meggyőztetek.  :2thumbup:  ;D
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Gillette
« Válasz #63 Dátum: 2014. Május 03. - 11:55:42 »
Nagyapám talált otthon egy ilyen csomag Valet pengét, mit lehet róla tudni, mikori lehet? Hirtelen rákeresve csak a single edge készükét hozta ki a guggel. Az Astrás 'fedlap' csak ennyi, penge nem volt vele.



Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Gillette
« Válasz #64 Dátum: 2014. Május 04. - 00:29:08 »
Nekem is a készülék ugrott be. Mókás ez a made by GILETTE felirat. Ha megbontod, 1 darabot foglalnék!
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Gillette
« Válasz #65 Dátum: 2014. Május 04. - 07:46:28 »
Nekem is a készülék ugrott be. Mókás ez a made by GILETTE felirat. Ha megbontod, 1 darabot foglalnék!


Már h érted h mókás? Oké, ha esetleg boltolnánk vagy csak amúgy, hozzáfűzök egyet. Címet írsz nekem légyszíves pü-ben?

Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Gillette
« Válasz #66 Dátum: 2014. Május 04. - 23:21:10 »
Pár hete vettem egy adag sárga Gillette 7 o'clockot, és azzal tolom Futurban. Nagyon jó kis penge, nem olyan fenomenális, mint a Feather, de cserébe teszi a dolgát, és alig tudom megvágni magam vele  :crazy: Részemről ajánlott kategória.

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Gillette
« Válasz #67 Dátum: 2014. Május 05. - 08:19:56 »
Pont ezt a pengét tervezem holnapra EJ DE89-ben kipróbálni.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Gillette
« Válasz #68 Dátum: 2014. Május 05. - 11:11:59 »
Nekem is nagyon bevált  ;)

Pár hete vettem egy adag sárga Gillette 7 o'clockot, és azzal tolom Futurban. Nagyon jó kis penge, nem olyan fenomenális, mint a Feather, de cserébe teszi a dolgát, és alig tudom megvágni magam vele  :crazy: Részemről ajánlott kategória.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Gillette
« Válasz #69 Dátum: 2014. Május 05. - 11:27:37 »
Nekem a Silver Blue eddig úgy néz ki jobb, mint a Feather. Még a zöld Astrával is összeeresztem, mert abból van sok felhalmozva, annak kéne fogynia, nem egy újabb készletet rendelni, most éppen a Silver Blue-ból. :D

Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Gillette
« Válasz #70 Dátum: 2014. Május 07. - 15:11:14 »
Pont ezt a pengét tervezem holnapra EJ DE89-ben kipróbálni.
Meglepően jó eredményt adott, sokkal kevesebb irritációval, mint a korábban próbált pengék. Nálam kényelemben a Derbyhez hasonlít, de azzal már rég borotválkoztam, mostanában inkább az ismeretlenekkel kísérletezés ment.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Gillette
« Válasz #71 Dátum: 2014. Május 12. - 11:12:09 »
Gillette Super Thin "NEW Improved Stainless" (ilyen: http://connaughtshaving.com/gilsts.html) - ez is teljesen jó és tisztességes penge. Egymás után próbálva nehezen különböztetem meg a sárga 7 o'clocktól. Régebbóta gyártott rokonához (Gillette Super Thin Platinum) képest viszont nem érzem azt az extra vékonyságot és élességet.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Gillette
« Válasz #72 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 09:50:10 »
Vettem egy csomag Gillette Goal-t.

Kinek mi a véleménye erről?

Kipróbálom, mint minden ami a kezemügyébe kerűl.

De vajon mire számítsak?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Gillette
« Válasz #73 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 11:44:52 »
Szigorúan szubjektíven:
nálam egyhasználatos volt, a frissen kibontottal olyan érzésem volt, ami után a Bic pengét már cserélem.
Ezzel sem tettem kivételt.  :borz2:

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Gillette
« Válasz #74 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 11:52:57 »
Szintén szubjektív: Gillette Platinum és BIC érdekes fúziója. Nálam nem rossz, de az eltéréseket "ismerve" a bőrünk/szőrünk között, inkább Lacus véleménye vonatkozik majd Rád is.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici