Szerző Téma: Personna  (Megtekintve 42675 alkalommal)

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Personna
« Válasz #45 Dátum: 2014. Április 10. - 13:15:52 »
Logikusnak tűnik. És a Crystal? Sokak szerint az a piros, de nekem az nem jön be, a Crystal viszont igen (Vagy csak pont kifogtam egy rossz meg egy jó napot: ).

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Personna
« Válasz #46 Dátum: 2014. Április 10. - 13:31:22 »
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Personna
« Válasz #47 Dátum: 2014. Április 19. - 07:24:59 »
Tehát R41 borotvában a SicTransit féle Persona BLUE USA @10 alkalom után leköszönt. Béke poraira!  :handshake:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:Personna
« Válasz #48 Dátum: 2014. Április 20. - 20:03:12 »
37c-ben nekem is kiválóan teljesít a kék.  :thumbup:

Nem elérhető Rozoga

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 111
    • Premier Сasual Dating Authentic Ladies
Re:Personna
« Válasz #49 Dátum: 2014. December 18. - 21:46:37 »
Halihó !
Folytatom itt az R41 es tapasztalatom, friss új Persona penge hála "SicTransit " nak :bow:. Sikerült  úgy össze kaszabolni magam vele, hogy öröm nézni. Eddig a Merkur volt.. úgy is álltam hozzá / nem kelett volna / Hát röviden a  tapasztalat 1 kör vagy nagyon sima, vagy nagyon vérzik,...  össze kel még szoknunk, de  a zsilet tetszik,csak nekem kell változttatni a szokásaimon. Aaaaaz biztos így elsőre, hogy nagyon jó de Gyílkos ha nem tartod tiszteletben

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Personna
« Válasz #50 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 12:44:50 »
Uraim!

Tapasztalataim szerint kék és vörös vonalon (  :wiggle: ) a Personna ugyan úgy tartja az élét.

6-6 borotválkozást viselt el a kék is meg a piros is a képem sorjázása közben.

Bár míg a kék érezhetően élesebben indít, de gyorsan veszti az élét a 2011 R41-esben, addig a piros lágyan indít, s ezt végig meg is tartja, nem húz, egyszerűen nem borotvál ki teljesen.

 :peace:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Personna
« Válasz #51 Dátum: 2015. November 14. - 23:11:12 »
No akkor kerdeznek. Bar meg csak 1 penget fogyasztottam el, de kek Personna (Sic fele) '13 R41-ben 4 alkalom, de az utolso mar szenvedessel, huzassal, akadasokkal fuszerezve. 2 kor plusz neha igazitas itt-ott, de en ezt keveslem az ara miatt. Masnak is van hasonlo tapasztalata vele?

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Personna
« Válasz #52 Dátum: 2015. November 15. - 05:59:50 »
No akkor kerdeznek. Bar meg csak 1 penget fogyasztottam el, de kek Personna (Sic fele) '13 R41-ben 4 alkalom, de az utolso mar szenvedessel, huzassal, akadasokkal fuszerezve. 2 kor plusz neha igazitas itt-ott, de en ezt keveslem az ara miatt. Masnak is van hasonlo tapasztalata vele?
Nálam 5-6
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Personna
« Válasz #53 Dátum: 2015. November 15. - 09:50:04 »
Nálam is 5-6.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető attila7575

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Personna
« Válasz #54 Dátum: 2015. November 18. - 20:27:29 »
Én wilkinsont használok, az nálam tovább bírja.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Personna
« Válasz #55 Dátum: 2015. November 18. - 20:31:51 »
Én wilkinsont használok, az nálam tovább bírja.

Csakhogy ez a Personna topik  ;)

Nem elérhető attila7575

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Personna
« Válasz #56 Dátum: 2015. November 18. - 20:35:25 »
Bocsánat, amit írtam kétszeres tájékozatlanság részemről.
A másik az, hogy szerintetek én vagyok igénytelen, hogy hetekig el tudok borotválkozni egy pengével? :/ Mert olvastam más helyeken olyat, hogy van aki naponta cseréli, van aki 2-3-4 naponta, én meg szinte havonta... Bár ez a jövőben egyre kevésbé érdekes mert állok át a késesre, de tényleg egy hónapig használok egy pengét.

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Personna
« Válasz #57 Dátum: 2015. November 18. - 20:44:20 »
Bocsánat, amit írtam kétszeres tájékozatlanság részemről.
A másik az, hogy szerintetek én vagyok igénytelen, hogy hetekig el tudok borotválkozni egy pengével? :/ Mert olvastam más helyeken olyat, hogy van aki naponta cseréli, van aki 2-3-4 naponta, én meg szinte havonta... Bár ez a jövőben egyre kevésbé érdekes mert állok át a késesre, de tényleg egy hónapig használok egy pengét.
Teljesen egyéni a dolog. Nekem a Bic és a Derby például nagyon nem jött be, pedig sokan szeretik. A GEM SE pengével nálam is abszurd számok jönnek ki, ha egy hónapig nem is, de 20 alkalom simán benne van nálam. Másnál 4-5. És, hogy ontopik is legyek: a Personna még hiányzik a repertoárból, de annyira jól elvagyok a Lord SC-vel, hogy kicsit csökkent a kalandvágyam DE vonalon. Azért egyszer kipróbálom.

Nem elérhető Jim74

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 429
Re:Personna
« Válasz #58 Dátum: 2015. November 20. - 19:39:44 »
No akkor kerdeznek. Bar meg csak 1 penget fogyasztottam el, de kek Personna (Sic fele) '13 R41-ben 4 alkalom, de az utolso mar szenvedessel, huzassal, akadasokkal fuszerezve. 2 kor plusz neha igazitas itt-ott, de en ezt keveslem az ara miatt. Masnak is van hasonlo tapasztalata vele?
Nemrég tettem kék Personna-t EJ89-be, zöld Astra után. Háááááááát.... Nem borzasztó, de nem is vagyok elájulva tőle. Olyan elmegy kategória. Aztán lehet, hogy a zöld Astra nagyon magasra tette a lécet...

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Personna
« Válasz #59 Dátum: 2015. November 20. - 19:45:11 »
No akkor kerdeznek. Bar meg csak 1 penget fogyasztottam el, de kek Personna (Sic fele) '13 R41-ben 4 alkalom, de az utolso mar szenvedessel, huzassal, akadasokkal fuszerezve. 2 kor plusz neha igazitas itt-ott, de en ezt keveslem az ara miatt. Masnak is van hasonlo tapasztalata vele?
Nemrég tettem kék Personna-t EJ89-be, zöld Astra után. Háááááááát.... Nem borzasztó, de nem is vagyok elájulva tőle. Olyan elmegy kategória. Aztán lehet, hogy a zöld Astra nagyon magasra tette a lécet...

Hasonló a véleményem. Igaz, bennehagytam a gépben, kisajtoltam belőle egy 5. alkalmat, igyekeztem alaposabban előkészíteni. Érdekes, hogy jobb volt, mint 4. alkalommal.
Még meglátom hogy lesz-e 6. munkanapja. Nekem olyan kék Astra, többszörös áron. (Amúgy én szeretem a kék Astra-t) R41-be az elején jó az, hogy kevésbé éles, de el tudom képzelni, hogy 89es fejben az ember élesebbre vágyik.
Amúgy valszeg a zöld Astra-val kicsit magasak az elvárásaink ár/érték arányban.
Personna-ból van amúgy élesebb a kéknél? Szóval jogos-e a kékAstra - kékPersonna párhuzam, ha igen, akkor van-e a zöldAstra-nak megfelelő Personna?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici