Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 520421 alkalommal)

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3990 Dátum: 2016. December 19. - 18:34:02 »
Ennek a megkapott pamacsnak az arányai is teljesen mások. Jóval filigránabb, több mint 10 centi magas és keskenyebb is.

Este kipróbálom azért...

Nem elérhető Megyer

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 175
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3991 Dátum: 2016. December 19. - 19:48:06 »
Én is írtam nekik. Kiváncsi vagyok mit reagálnak, a kipróbálással ezért még várok.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3992 Dátum: 2016. December 19. - 19:50:59 »
Na, kipróbáltam.
Nem jó :)

Az arcon nem kellemetlen a nagyon gerinces köteg, viszont alig képez habot. Illetve nem tartja meg. A 3 körhöz háromszor kellett a szappanon is dolgoznom, pedig ezt csak egyszer szoktam.

Nem elérhető Megyer

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 175
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3993 Dátum: 2016. December 19. - 22:32:49 »
Amúgy mikor Qka mutatta az ajánlatot és megrendeltem, akkor még akciós volt, tehát én a kettő pamacsért 29.98 eurot, plusz 11.95 euro postaköltséget fizettem. A dobozon 5 euros bélyeg és Standard Post pecsét virít. A szállított pamacs jelenlegi ára 9.99 €. Ugyan még nem reagáltak, de erősen lehúzósnak tűnik. Ne legyen igazam.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3994 Dátum: 2016. December 19. - 22:46:51 »
Mindenkepp irnek es reklamalnek. Facebook-on is fenn vannak, ott sem orulnenek egy negativ kritikanak.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3995 Dátum: 2016. December 20. - 09:08:34 »
Amúgy mikor Qka mutatta az ajánlatot és megrendeltem, akkor még akciós volt, tehát én a kettő pamacsért 29.98 eurot, plusz 11.95 euro postaköltséget fizettem. A dobozon 5 euros bélyeg és Standard Post pecsét virít. A szállított pamacs jelenlegi ára 9.99 €. Ugyan még nem reagáltak, de erősen lehúzósnak tűnik. Ne legyen igazam.

Nekem válaszoltak. Azt írták, hogy nagyon sajnálják és elküldik a jó pamacsot, a másikat meg tartsam meg.
Csak az a gáz, hogy a fiam már nincs Írországban, oda hiába küldik. A teljesen fair az lenne, ha ide is elküldenék. De ezt meg én nem érzem egészen igazságosnak.

Ha neked is hasonló szellemben válaszolnak, akkor összeszervezkedünk? Hogy egy pakkba belerakják és mi elrendezzük egymás között? Ezzel mutatnánk nekik is, hogy megvan a jószándék bennünk is.

Vagy túlbonyolítom?

Nem elérhető Megyer

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 175
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3996 Dátum: 2016. December 20. - 12:56:18 »
Nem bonyolítod túl. Nekem is azt válaszolták, hogy van egy új srác akinek még meg kell tanulnia különbséget tenni borz és disznópamacs között... Szóval nekem is küldik a jót. Szerintem - mivel én eleve kettőt kértem - írd meg nekik, hogy a te pamacsodat tegyék az enyéim mellé. A többit privátban leírom ne offoljunk többet.

Nem elérhető Megyer

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 175
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3997 Dátum: 2016. December 25. - 19:56:31 »
Na, kipróbáltam.
Nem jó :)

Az arcon nem kellemetlen a nagyon gerinces köteg, viszont alig képez habot. Illetve nem tartja meg. A 3 körhöz háromszor kellett a szappanon is dolgoznom, pedig ezt csak egyszer szoktam.
Én ma próbáltam ki először. És pozitívan csalódtam. Előzőleg kétszer melegvízben beáztattam, próbáltam kicsit puhítani. Ma felavattam, 3-4 szál távozott belőle. Elég jó habot csinált Prorasoból nekem még kissé gerinces, de egyértelmű hogy ez még javulni fog. GPF szerintem adj még neki egy esélyt.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3998 Dátum: 2016. December 26. - 14:09:57 »
Kaptam lovat.

"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3999 Dátum: 2016. December 26. - 14:57:23 »
Kaptam lovat.

Nagyon baba!  :2thumbup:
Keménysége, tömöttsége milyen?

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4000 Dátum: 2016. December 26. - 15:04:57 »
Kaptam lovat.

Nagyon baba!  :2thumbup:
Keménysége, tömöttsége milyen?
Picike a koteg, de tomott es meglepoen gerinces. Holnap kiprobalom arcon es beszamolok rola. Mivel erdemes? Krem / lagy vagy kemenyszappan?
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4001 Dátum: 2016. December 26. - 15:30:52 »
Ha gerinces, én krémmel kezdenék. Az biztos nem lesz csalódás és ráérsz kitapasztalni hogyan tovább a keményebb szappanokkal. Ha úgy érzed, rövid áztatástól nem puhul eleget, próbálj egy drasztikusan hosszabbat! Én a malacot ott szoktam hagyni, amíg meg nem reggelizek :-) Teljesen más az eredmény.
Erre a puhulásra lennék legkíváncsibb. Vékony, vagy vastag szálú inkább?
A pici köteg nem rossz! Én már inkább az olyat favorizálom. Sokkal kevésbé keni össze magát az ember ott ahol nem kéne. Csak jó tömött legyen!

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4002 Dátum: 2016. December 26. - 16:31:57 »
Igy nez ki a tobbiek kozott, balra a proraso malac, jobbra egy 30-as borz. Illetve egy kozeli.



"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Gab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 252
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4003 Dátum: 2016. December 26. - 19:04:01 »
Ha gerinces, én krémmel kezdenék. Az biztos nem lesz csalódás és ráérsz kitapasztalni hogyan tovább a keményebb szappanokkal. Ha úgy érzed, rövid áztatástól nem puhul eleget, próbálj egy drasztikusan hosszabbat! Én a malacot ott szoktam hagyni, amíg meg nem reggelizek :-) Teljesen más az eredmény.
Erre a puhulásra lennék legkíváncsibb. Vékony, vagy vastag szálú inkább?
A pici köteg nem rossz! Én már inkább az olyat favorizálom. Sokkal kevésbé keni össze magát az ember ott ahol nem kéne. Csak jó tömött legyen!

Malacot én is minimum 10 percig szoktam áztatni. Kell neki.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4004 Dátum: 2016. December 26. - 20:50:45 »
Semogue-nak kell annyi, viszont az Omega gyorsabban puhul.
(szerintem)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici