Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 506545 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #420 Dátum: 2011. Január 25. - 19:46:02 »
...Fonti, használsz ilyent?

Igen, van egy ilyenem. Isteni!  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #421 Dátum: 2011. Január 25. - 19:50:49 »
Viszont tegnap rendeltem egy ilyen Vulfix 404-et:



...ami borz és (állítólag) vaddisznó keverék. Mindössze 5765 Ft volt szállítással. Nagyon kíváncsi vagyok rá.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #422 Dátum: 2011. Január 25. - 19:54:39 »
...Fonti, használsz ilyent?

Igen, van egy ilyenem. Isteni!  ;)
Fonti én téged nagyon irigyellek, hogy ennyi jó cuccod van. Igazán elajándékozhatnál már egy két nem használt eszközt. ;D :fetreng: Nem baj, majd ha ilyen idős és bölcs leszek, mint te, és dolgoztam annyit, akkor már szerintem nekem is lesz. ;)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #423 Dátum: 2011. Január 25. - 20:08:22 »
A Rooney-k sokkal olcsóbbak, és azok is elég tömöttnek néznek ki, meg hiszek neked cotag. ;) Szimpatikusabb a Rooney, akkor lehet olyan lesz egyszer inkább majd, ha addig nem lesz jobb vétel.

Azért olvass majd utána a Rooney-knak. Én egyet ismerek közülük a Rooney Emillion "Heritage" Super Silver Tip-et. Ez nagyjából pont annyiba kerül, mint Fonti Simpsons pamacsa. Én is látok olcsóbb Super Silver Tip Rooney-kat (80-100 USD között), ezek Small jelölésűek, az enyém Medium (valójában nagyon nagy), de a kétszeres szorzót azért nem értem az árukban. Szóval ennek mindenképpen járj utána mielőtt vennél.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #424 Dátum: 2011. Január 25. - 20:08:50 »
...Fonti, használsz ilyent?

Igen, van egy ilyenem. Isteni!  ;)

Nagyon jó! Fotó esetleg?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #425 Dátum: 2011. Január 25. - 20:13:01 »
Gondoltam megvárom az új Vulfix-et és akkor egy új csapatképet készítek, de a kedvedért spoilerezek egyet.  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #426 Dátum: 2011. Január 25. - 20:14:07 »
Gondoltam megvárom az új Vulfix-et és akkor egy új csapatképet készítek, de a kedvedért spoilerezek egyet.  ;)

Helyes, de bejáratott állapotban ám, hogy lássuk kivirágzott állapotban ;D

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #427 Dátum: 2011. Január 25. - 20:29:21 »
A Rooney-k sokkal olcsóbbak, és azok is elég tömöttnek néznek ki, meg hiszek neked cotag. ;) Szimpatikusabb a Rooney, akkor lehet olyan lesz egyszer inkább majd, ha addig nem lesz jobb vétel.

Azért olvass majd utána a Rooney-knak. Én egyet ismerek közülük a Rooney Emillion "Heritage" Super Silver Tip-et. Ez nagyjából pont annyiba kerül, mint Fonti Simpsons pamacsa. Én is látok olcsóbb Super Silver Tip Rooney-kat (80-100 USD között), ezek Small jelölésűek, az enyém Medium (valójában nagyon nagy), de a kétszeres szorzót azért nem értem az árukban. Szóval ennek mindenképpen járj utána mielőtt vennél.
Mindenképpen utánajárok majd, egy ilyen kiadás előtt meg pláne :)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #428 Dátum: 2011. Január 25. - 20:33:48 »
Cotag kívánságára, tessen parancsolni. (Tényleg bejáratás alatt van.  ;) )







H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #429 Dátum: 2011. Január 25. - 20:46:32 »
Cotag kívánságára, tessen parancsolni. (Tényleg bejáratás alatt van.  ;) )

 :borz1:

Majd számolj be később a tapasztalatokról! Nekem a Rooneyval az volt az érzésem, hogy valóban be kell járatni őket. A másik, hogy ezek a nagyon sűrű borzok inkább arconhabosításra vannak kitalálva. Kiváncsi leszek nálad, hogy lesz.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #430 Dátum: 2011. Január 25. - 20:50:20 »
...akkor bizony át kell programoznia magát, mert én scuttlet használom hozzá. Viszont ez a kemény-puhaság, amit ad az valami fantasztikus. Egyszerre massziroz is és simogat is.  :borotva:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #431 Dátum: 2011. Január 25. - 21:27:44 »
Szia Fonti!

Honnan rendelted a Vulfixet?

Üdv.
Toportyán
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #432 Dátum: 2011. Január 25. - 21:33:53 »
ez a kemény-puhaság, amit ad az valami fantasztikus
Na ez az, amit én hiányoltam a Kent-től, ez az, amire nekem szükségem van! ;D Ott csak nyegleség és puhaság volt... :fetreng:
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #433 Dátum: 2011. Január 25. - 21:46:46 »

Honnan rendelted a Vulfixet?


A legutóbbit innen: http://diamondedgeltd.com/acatalog/Progress_shaving_brushes_and_accessories.html

Sajnos PayPalt nem fogadnak el, csak kártyaszámot. A szállítási díjra nekem 7 fontot kértek, ami azt jelentette, hogy a helyi 2-őt át kell írni 7-re. ...aztán másnap emelték le az összeget.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #434 Dátum: 2011. Január 25. - 21:54:18 »
...akkor bizony át kell programoznia magát, mert én scuttlet használom hozzá.

;D

Ne vedd készpénznek, lehet, hogy csak a Rooney ilyen vagy csak én gondolom így.


Viszont ez a kemény-puhaság, amit ad az valami fantasztikus. Egyszerre massziroz is és simogat is.

Azaz!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici