Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 509664 alkalommal)

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4155 Dátum: 2017. Május 03. - 17:01:16 »
Én is királynő figurából akartam csinálni, vagy bástyából :-) Aztán vettem a cserélhető gyűrűs pamatyot, de még nem mondtam le erről se. Eccerű és naccerű megoldásnak tűnik. Valamint vízvezeték szerelvényeken is gondolkodom, ez biztos meglesz.

Nem elérhető mokush

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4156 Dátum: 2017. Május 03. - 19:05:36 »


Urak, ez a pamacs nagyon szép szerintem!
Szépnek szép, csak nem csinálja rendesen a dolgát (nálam). :)
Csak krémből hajlandó értelmezhető habot csinálni, de a 3. körre az is összeesik. Lehet, hoggy titokban sok vizet tárol? Pedig volt, hogy kicsavartam áztatás után. Próbáltam, hogy az egyenletből csak a "p" változót cserélem ki (pamacs) és teljesen korrekt lett az eredmény.



Nem elérhető katonajanos

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4157 Dátum: 2017. Május 03. - 19:54:29 »
Nálam most elég rendben volt. Épp most borotválkoztam meg, nekem tetszett a pamacs. Ahogy keverem a habot, konkrétan leszívja magát a tálra. Óriási mennyiségű habot képes magában tartani. Még korai véleményeznem, de szerintem beválik. Ebben a pillanatban jobbnak érzem mint a Proraso-t. Krémmel dolgoztam (Amigo). Illetve előtte a Biobase szérummal, de ott lesz még kísérlet, majd írok róla.

Nem elérhető pergi10

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 16
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4158 Dátum: 2017. Május 03. - 20:55:11 »
Nekem nincs semmiféle problémám a habképzésével. Egy kicsit mondanám talán gyengébbnek, mint a Balea szintimet.

Szappanból úgy csinálom mindig a habot, hogy enyhén kinyomom a vizet a pamacsokból, felveszem a szappant a pamaccsal, majd tálkában habosítok úgy, hogy lassan a kevergetés közben adom hozzá a vizet.

Üdv:
Pergi

Nem elérhető mokush

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4159 Dátum: 2017. Május 05. - 18:31:43 »
Ma hozott a postás 2 Semogue malackát - 1305 és 1460. A 1305 már túl is van a bemutatkozáson. Barátok leszünk. :)

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4160 Dátum: 2017. Május 08. - 12:46:35 »
A maggard szinti koteget nagyon dicseri mindenki. A tobbi fajtaval van tapasztalatotok? A fekete-feher szintetikusra es a 2 band borz-ra gondolok.



"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4161 Dátum: 2017. Május 08. - 13:06:12 »
Az új szintik közül majdnem mind jó. Talán az olcsó balea meg az ilyen szintik annyira nem.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4162 Dátum: 2017. Május 08. - 17:49:44 »
Muhle/Edwin Jagger silvertip szinti v2.0-at hasznalok. Szuper. Szinten zenesz a loccitane es a supply szinti is.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4163 Dátum: 2017. Május 08. - 21:51:48 »
Most rendelek egy fekete-fehér szintit, mesélek majd, ha megérkezett.

A maggard szinti koteget nagyon dicseri mindenki. A tobbi fajtaval van tapasztalatotok? A fekete-feher szintetikusra es a 2 band borz-ra gondolok.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4164 Dátum: 2017. Május 13. - 10:25:10 »
Bowától kapott, eddigi kedvenc lószőr pamacsom, hetek óta változik, szerintem politikusként szeretné folytatni a pályáját. Ugyanis kezd egyre gerinctelenebb lenni.

Vajon mi okozza?

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető katonajanos

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4165 Dátum: 2017. Május 13. - 13:42:13 »
Isana borzhoz kis tapasztalat után hozzátenném, hogy megkedveltem, szerintem jó pamacs de kezdetektől fogva hullajt. Minden alkalommal 2-3-4 szálat biztosan. Ez nem tudom mennyire normális és meddig elfogadható, de például a szintén Isana de sörte csak az első és második alkalommal eresztett el 1-2 szálat, utána nem.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4166 Dátum: 2017. Május 13. - 14:17:01 »
Köszi a beszámolót! Azóta kétszer is kézbevettem, egyszer a csepeli, egyszer a szigethalmi Rossmannban, de végül mindkétszer visszakerült a polcra. Mindkét helyen pár darab volt és eléggé porosak, szerintem lesz akciózva errefelé is. Amúgy webshopos borotvavásárlást tervezek és akkor összekötöm pamacsvásárlással is. Omegát nézegetek, inkább abba teszem egyelőre az Isana árát.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4167 Dátum: 2017. Május 13. - 16:18:54 »
A DM-es Balea szinti most 2000 Ft-ra van akciózva.
Ár/érték arányban ez szvsz verhetetlen.
(szerintem)

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4168 Dátum: 2017. Május 13. - 16:37:46 »
Bowától kapott, eddigi kedvenc lószőr pamacsom, hetek óta változik, szerintem politikusként szeretné folytatni a pályáját. Ugyanis kezd egyre gerinctelenebb lenni.

Vajon mi okozza?

Ez érdekes. Ha rájössz, majd írd meg mindenképp! Milyen szappant használsz? Más szerekkel érintkezik?

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4169 Dátum: 2017. Május 13. - 16:42:26 »
Egy szappant, az 1945-t, lassan fél éve.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici